M

Müzik ve ses şifa yeni bir kavram değildir. dünyada Kültürler, enerji iyileşmek ve beden, zihin ve ruh beri ezelden yatıştırmaya yetkisi müzik, kullanmışlardır. Bir kaza sonucu Apollon, tıbbın babası olarak kredilendirilen Yunan tanrısı, aynı zamanda müziğin babası ve lir mucidi olmasıdır.
Müzik ve şifa birbirinin parçasıdır ve güncel araştırma işaret olduğunu daha. Son çalışmalar müzik yavaşlatabilir ve denge beyin dalgaları yardımıyla, azaltmak gerginlik ve stres endorfin seviyeleri etkileyen, azaltmak hücrelerinin titreşim frekansı değiştirerek fiziksel gerginlik ve hatta sevgi ve huzur duygusu uyandırmak göstermiştir.
müzik vücudunuzun ritmini ve etkisi yatıştırıcı, yavaşlatabilir Elbette, barış ve iyileşmesi, o da ters etkisi olabilir. İyi müzik size enerji yardımcı olabilir set seçilen ve sıkı çalışma ve yaratıcı olmak hazırlar. Araştırmalar ayrıca, sporcuların çalışma dışarı ve müzik daha fazla enerji kullanımı pratik, daha kendilerini streç olanların müzik olmadan çalışmaz fazla kalori yakmak gösterdi.
Orada müzik ve iyileşmesi hakkında bilgi mevcut büyük bir şimdi. Ses şifa, müzik terapisi ve akılda etkisi değişiklikler, beden ve ruh ses gücü giderek daha fazla kabul edilir. Bu bazen zor ne kadar doğrudur ve ne kadar söylemek pazarlama yutturmaca olduğunu.
Ben müziğin iyileştirici gücünü en güzel müzik mümkün üretmek için çalışan bir yan ürün olarak ilgilenmeye başlamıştı. Yıl önce, Leonard Bernstein beni dünyada concertmaster olarak Oradayken Mass yaptığı üretim prömiyerini gerçekleştirmek üzere davet, o boyunca yönetim ve üreticileri ile kayıt sektöründe BT beni davet etti.
Ben onlardan, benim sürpriz, yani keman, ben en güzel ve herhangi hatırlatmak düşünün araç, kayıt endüstrisi tarafından pazarlanabilir bir ses olarak kabul değildi – İnsanların keman özellikli kayıtları almazdım öğrendim.
haber Bu parça beni hayrete. Bana göre, keman en andıran güzel ve çok yönlü alet hiç oluşturulur. yetenekli bir müzisyenin ellerde, keman, kına yakmak olabilir gülmek, çok sevinmek veya ağlıyorum. Neredeyse hiçbir duygu insanların kalplerini ve ruhlarını da hissedebiliyorum ifade edebilirim. O zaman ben bildiğimiz müzik keman sunulan eserler üretmek için – ruhun andıran ve anlatım ses kendime meydan okudu.
Bu benim kendi müzik etiket ve katalog başlangıcı olmuştur, Li-Sem Enterprises. o büyüdükçe, ben edenler şifa alanlarında, hem geleneksel hastaneler ve doktorlar ‘ofisleri işten duymak ve CAM (Tamamlayıcı ve alternatif tıp) olarak çalışan, bana olduklarını uygulamalarında my music kullanıyordu başladı , odak bilincini meditasyon geliştirmek ve duyguları çağrıştırıyor.
Duydum Belki de en güçlü, kudretli bir hikaye olduğunu bir genci hiç konuşmadı şizofreni tanısı almış, ama kim, dinlerken a Dream benim CD Kokular için baktı ve, “Bu müziği çok güzel olduğunu söyledi o senin kalbini kırar. ”
O hikayeleri ve başkalarından bana dokunursa ses ve müzik ile iyileşme dünyasını keşfetmeye başlamak için neden ve ne bana ve müzik dünyanın bugüne kadar sahip olduğu en güçlü şifa araçlarından biridir kendi inanç teyit hem şaşırtıyor bulabilirsiniz. Ben hala çok bir öğrenci, bir arayış hacı tüm öğrenmek için önce ben hakkında yolları farklı sesleri, titreşim ve seslerin beden ve duygular ve manevi ile alıştırmak etkileyebilir.
Bu harika bir yolculuk ve bir ben paylaşmak niyetinde olduğu kadar çok kişi ben gibi. Bu paylaşım bir başlangıcı olarak, burada öğrendiğim bazı şeyler, ve ben nasıl müzik iyileşmesi ve vücudun yenilenmesine yardımcı olur inanıyorum.
1. Eğer doğru araçları verirsen Vücudun kendisi iyileşir. Ben biraz müzik onun dengesini yeniden düzenlemek için yardımcı olarak iyileşmek için vücudunuzun yardımcı olabileceğimize inanıyoruz. Aynı zamanda, çok fazla araştırma herkes için hangi müzik seçimleri, belirli bir tıbbi durumun iyileşmesi size söylemek için erken. Ben müzik şifa ve diğer tedavi daha geleneksel formları yerine tavsiye eğer sorumsuz olurdu. Müzik tamamlayıcı bir şekilde vücudunuzun iyileşir kendisi yardıma ihtiyacı araçları vermektir.
2. Hangisi vücudunuz için yapabileceğiniz en önemli ve etkili şeyler bir meditative duruma relax yardımcı olmaktır. İşte araştırmanın büyük ki meditative sakin bir devlet kendini yenilemesi için vücudunuzu ve zihninizi ilham desteklemektir.
3. Ses en iyi araçlardan ilham için hangi vücudunuzun iyileşme ve yenilenme karşıladığı meditative bir durumdur – ama dikkatle müzik seçmektir. Bazı müzik – özellikle klasik müzik – orada içgüdüsel gitmek istiyor ama görünüyor en müziği rahatlamak için tasarlanmamıştır.
Biz ancak bu müzik bizi ve etkileri bize şifa etkiler yolları anlamaya başlıyor. Araştırma ve heyecanlı devam ediyor, ve ben çeşitli alanlarda şifacılar farklı organları ile tüm biçimlerde bu araştırma yardım için ben olabilir çalışma zamanının büyük bir harcama.
Ne başlık ve düzenlemeler umut bu harika hediye ben verildi, müzik yapma hediyesi, başkaları için bir hediye – bir olabilir her yeni Li-Sem Katalog serbest bırakılması için seçilen üretime öğrendim dahil olduğu iyileşmek ve yenileme ve yenilemek yardımcı olur ve bu süreçte dünyada olumlu bir değişimin parçası haline gelir.

Leave a Reply