M

Geri güreş erken iyi gün hatırlıyorum. Sırt ne zaman güreş gerçekten patlamaya başladı ve World Wrestling Federation (WWF) gün içinde çıkar. O zaman Hulk Hogan, Macho Man Randy Savage ve Andre Dev güreş idi. Iron Sheik, Million Dollar Man ve Nikolai Volkov gibi hile güreşçilerin orada da vardı. Orada durdu ve her farklı karakterleri anlatacak bir hikayesi vardı. Ve her güçlü ve farklı bir tema müziği ile kolayca teşhis ve coşkuyla veya alay etti yapılmış yüzük geldi.
Hulk Hogan belki de en Real American “ile şarkılar güreş ünlü vardır. Göre Wikipedia bulunan bilgi için, Hogan ilk Survivor şarkı Eye Tiger Rocky film soundtrack değildi olarak kullanılır. Hogan tabii Rocky 3 film bir cameo yapmıştı. Hulk sonra Hepimizin bildiği tune kullanarak, “Real American” olarak Rick Derringer tarafından gerçekleştirilen başladı. Şarkı Hulkamania ve hayranları ile eşanlamlı oldu her yerde onu teselli etmeye devam ediyor. Her nasılsa taraftar yardım edemem ama nağme üstünde olsun, bir arena olarak ya da evde bir WWE olayı izlerken geldiğinde goosebumps hissediyorum. Bu klasik müzik ve müzik zamansız bir güreş efsane ile tanımlar.
WWE müzik diğer çok ünlü parçaları Macho Man Randy Savage ve Ric Flair ile kullanılmaktadır. Bu iki giriş temalar klasik müzik onları daha tanınabilir hale ödünç alınmış. Macho Man Pompa ve Circumstance, yıl içinde ve mezuniyet törenlerinde duydum olan çok ünlü müzik kullanıldı. Ric Flair Ayrıca Zerdüşt, op sprach iyi biliyoruz kullanır. 30 Richard Strauss tarafından. Şeklinde bir Friedrich Nietzsche kitap esinlenerek yaratılmıştır ve aynı zamanda Stanley Kubrick filmi 2001 yılında kullanılmıştır.
Yıllar geçtikçe WWE ortaya çok daha fazla popüler güreşçi, her farklı müzik ve tema şarkılarla getirdi. Orada Stone Cold Steve Austin, cam nağme başlamak için yıkıcı tam ile meşhur giriş’s. Orada kabadayılık özellikleri ve Halk Champ henüz ukala funk pürüzsüz Rock ünlü girişinde şarkı. Undertaker ünlü çan ücretli bir cenaze Salondaki duymuş olabilir onun esrarengiz organ müzik izledi. John Cena bir superstars bir avuç bir giriş tema olarak kullanmak için kendi müziğinizi kaydetmek için olduğunu. Çok fazla Shawn Michaels, Triple H, Batista ve Rey Mysterio gibi güreşçiler için geçerli tema müziği de dahil olmak üzere’s. .
Bu WWE tıpkı in-ring güreş eylem olarak iyi yapar müziğin. Müzik pompalar kadar fanlar ve eylem için hazır onları alır. Ayrıca bize her güreşçi için tanımlayıcı bir marka gibi, onların terbiye hamle olarak sembolik verir. WWE müzik her zaman, uzun sona kariyer güreş sonra yaşayacak.

Leave a Reply