Nasıl benim ipod klasik müzik klipleri alabilirim?

Ben sadece bir ipod klasik ve ne zaman i müzik video için tıklayın sadece ses değil, resim ile çıkageldi var. Nasıl yapmak i gerçek resmi ???!!! göstermek için olsun x.

4 Responses to “Nasıl benim ipod klasik müzik klipleri alabilirim?”

 1. kenneth Says:

  ayarlarına gidin. . . veya masaüstünüze o senin ipod müzik video dosyasına koymak bir video klip indir

 2. νιи¢єиt Says:

  Bilgisayarınızda video çalışır mı? Değilse, iTunes için e-posta makbuzu göndermek, sonra bekle “Rapor Sorun” music video altında. Açıklamak sorununuzu ve size video veya para iadesi yeni bir kopyasını vermelidir.

 3. Panduranga R Says:

  AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H. 264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, FLV dahil olmak üzere tüm popüler video formatları arasında, Eztoo VideoConvert deneyebilirsiniz nasıl MPEG AVI dönüştürmek için size yardımKolay kullanımlı Eztoo Video Converter, iPod, Apple TV, PSP, HD video ve daha fazlasını içeren palyback her türlü üzerinde videolarınızı keyfini çıkarmanızı sağlar.Ürün indirebilirsiniz:http://www. eztoosoft. com / mac-eztoo-video-dönüştürücü. htmlUmut size yardımcı olabilir

 4. Geoge Says:

  destekleyebilir ipod formatları:Video: MP4, H. 264; MPEG-4Ses: AAC, MP3, M4V, WAV, AIFFProfesyonel bir ipod video dönüştürücü deneyebilirsiniz:4Easysoft Video Converter iPodhttp://www. 4easysoft. com / ipod-video-dönüştürücü. htmlBu gibi,,,,, mkv, rm, mod, MPV tod asf mpg wmv, mp4, mov, avi, flv, 3gp, mpg, vob, mpeg hemen hemen tüm video foramts (dönüştürebilirsiniz, ts, vb) ipod için yüksek çıktı kalitesi ile video / ses formatı.Anahtar özellikler:1. Convert herhangi bir popüler video kolayca MP4 iPod2. Convert video / iPod MP3, WAV, M4A ses3. Destek tüm iPod Modelleri4. düzenleme fonksiyonları, kırpma trim, Güçlü, fotoğraf, önizleme birleştirmeKullanması çok kolay, sadece talimatları size videolarınızı dönüştürebilirsiniz uygulayın. Umarım bu size yardımcı olabilir.

Leave a Reply