Nasıl iPod classic ve müzik videoları yüklerim burada ücretsiz indirilebilir müzik videoları bulabilirim?

Ben sadece ve Noel için bir iPod Classic var nasıl orada müzik videoları koymak anlamaya çalışıyorum. Ben de burada, indirilebilir ücretsiz bulabilirsiniz emin ve kaliteli videolar duyuyorum. Birisi düşünce?

3 Responses to “Nasıl iPod classic ve müzik videoları yüklerim burada ücretsiz indirilebilir müzik videoları bulabilirim?”

  1. Nicky M Says:

    nasıl video dönüştürmek için bilmek ve isterseniz iPod film DVD koymak, ben adım kılavuz bu adıma size yardımcı olacağını düşünüyorumhttp://www. reviewstown. com / how-to-convert-dvd-video-to-ipod. htmlVe limewire veya youtube ücretsiz müzik video indirebilirsiniz.

  2. Help Says:

    i bu konu dışı tür ama, benim gerçek ipod klasik, i videolar menüsüne girip, bu menüde başka alt menüler olduğunu biliyorum:FilmlerKiralamaTV ProgramlarıMüzik KlipleriVideo MüzikAyarlar şimdi, ne zaman benim ipod üzerine bir müzik video koymak istiyorum, ben müzik video kategori içine koyamazsınız, o sadece TV gösterir veya Filmler izin verir, bu iTunes çünkü cihazlar altında başka bir şey için herhangi bir etiket vardır dışındaMüzikFilmlerTV ProgramlarıBaşka bir etiket ya da bir şey ki müzik videoları doğru kategoride ediyorsun nasıl yapmak i?

  3. Cady Says:

    Videoyu MP4 veya H2 olduğundan emin olun. 64 format, ses iPod Mp3 biçimidir. Kopyalarken DVD film bu iPod Video Converter Suite deneyebilir ve herhangi bir biçimde iPod videoları dönüştürmek. Ben kullandım hızlı dönüştürücüsüdür. Buradan bu yazılımı ücretsiz olarak indirebilirsiniz:http://dvdtoipod. Bizi / dvdvideoconverter / cucusoft-ipod-video-dönüştürücü-suite. htmlTarafsız değerlendirme ve ipod dönüştürücü paketinin yan yana karşılaştırma Eğer düşünüyorsanız ve yeterince bilgi ins ve belirli bir ürünün aşımlarını araştırma verir, buraya en sevdiğiniz birini seçebilirsiniz:http://www. topsreviews. com / değerlendirme / ipod-dönüştürücü-suite-inceleyin. htmlmac kullanıcıları için:http://www. macdvdconverter. com / mac-dvd-ipod-suite / mac-dvd-to-ipod-suite-iskysoft. htmlBazı faydalı bilgiler resmi sitesinde bulabilirsiniz:http://www. ipod. com

Leave a Reply