Nasıl Klasik Müzik dinlemek mi?

Ben extrmemely noktasına i unejoyable titiz olmak sadece mozart bir portresini bakarak, ben değil, bir banyo büyükannem seyretmek istiyorum bulmak var.bana klasik müzik orkestra ıvır zıvır size, ne bu yüzden genra büyük hakkında çağdaş technopop trance karşılaştırıldığında R & B?

11 Responses to “Nasıl Klasik Müzik dinlemek mi?”

 1. Claire Bear! Says:

  Ben klasik müzik gibi sizin kadar nefret ediyorum. : P

 2. je t'♥ Says:

  i ya, o duramaz ama ya müzik senin tür sevmiyorum. Ben bir kız: kulüpler-P

 3. laxoholic Says:

  bir cd player koymakve dinleyindur de dur daldırma bok

 4. Dreamer Says:

  Izleyin büyükannem derin bir banyo baraj al! lol i klasik gibi ama sadece piyano tür ve en yeni şarkı bugünlerde dışarı geliyor dürüstçe özellikle rap emmek

 5. Rose Says:

  Klasik soul yatıştırır. Bu rahatlatıcı müzik. Benim için, tüm müzik eğlenceli. rap, pop, rock ve klasik. her biriniz farklı bir etkiye sahip. pop gibi bir iyimser, bir parti havasında daha konum daha fazla olduğunu. Eğer, rahatlatıcı, klasik dinlemek şey yatıştırıcı istiyorsanız. ama senin gibi olacağım bir şey olduğundan emin olun. , Rahatla ve bazı klasik müzik arka planda dinlemek kitap kapmak.

 6. knowalltellall Says:

  Klasik müzik daha çok karmaşıktır. Bu technopop ya da R & B yapabilir klasik müzik ve Kemancı’da herhangi bir aptal oluşturmak için genuis alırmüzik Ancak tat subjektiftir. Onu daha iyi başka bir şey daha yapmaz. Bu proje de, ve duygu canlandırmak ve bir hikaye daha iyi müziğin diğer türleri daha.Hiçbir şey ama klasik müzik için son 6 ay boyunca dinledi. Ben su katılmadık bir metal kafa duyuyorum. Ben daha az tür ve bireysel sanat hakkında daha fazla dert olur.bir şey olsun daha iyidir yalnızca kadar kişinin belirten etmektir.

 7. Cheyanna Says:

  Ben hayranı falan değilim, ama ara sıra klasik karşılaşma tadını çıkarın.Bence, bunun tüm müziğin aslında benim için, ben gibi. Biliyor musun, hiçbir kelime nasıl hissettikleri konusunda size söylemek için vardır. Müzik bir yolculuk sizi aldığı düşünülen ve bu tam olarak ne klasik müzik için var.

 8. James Says:

  Ben arkadaşımla yürüyordum ve o “hey adam, ben müzik duyuyorum.” Sanki başka bir yolu bunun için ben bir kez tadına çalıştı inç, ama sürmedi.

 9. doug Says:

  değil klasik bir fan ama yerini ve müzisyenliği, bunun bulunmamaktadır oynatmak için gereken düzeyde dinlemek şeyler aksine var

 10. Olivia ☵ Says:

  O kadar çok daha karmaşık bu mainstream BS daha bugün!Gerçekten deha şekilde bu klasik bestecilerin çok farklı duyguları bir kağıt parçası üzerine / duygu koyabilirsiniz olduğunu!Ben Cello Suite No: 1 Bach tarafından kalbimi ve zihin sadece açıl dinleyin. Ya da ben Debussy İlk Arabesk aldığım ilham.Ama ben sana katılıyorum yok. Biraz klasik parçaları korkunç buluyorum. Mahler gibi, gerçekten herhangi onun müzik ile bağlantılı asla.Ben klasik müzik herhangi türlerden daha iyi sizi listelenen söyleyemem. Bu sadece sizin nesil uyuyor. çünkü sen cant tam olarak çalıştığını anlamak Ve klasik müzik değil seversiniz belki sebep olduğunu ve sorun bir parça mükemmel.Peki orada benim iki kuruş vereyim. Ve ben neden senin büyükannesi banyo görmek istediğimiz anlamıyorum. . . bu sadece müzik. . . uggh.

 11. david s Says:

  Trance klasik müzik gelişmiş bir şeklidir. . . İnsanlar F * kadar cked kalktı ve çevresinde klasik modern Trance, dans, House vs gibi için dans etti. . . Mozart ve Beethoven zamanlarının Djs sahip oldukları en ileri teknolojiyi kullanarak edildi. . . Klasik müzik size maruz konum sıkıcı “Ambient” müziktir. . .= Vivaldi Adam Beyaz. . . onları karşılaştırın. . . Bu dakikada aynı atım var. . .http://www. youtube. com / watch? v = t-e4dk8_pv0http://www. youtube. com / watch? v = uxvVQL_o48c

Leave a Reply