Nasıl yapmak i arkadaşlarıma bu klasik rock iyi müzik dışındaki müzik bugün yapılan kanıtlamak?

i bu klasik rock tek gerçek müzik olduğunu düşünüyorum “dedi çünkü ben arkadaşımla bir tartışma içine aldım. . . i yeni müzik gibi ama bu zor günümüzde herhangi bir şarkı yazmak ve i yeni rock yarısı ve rap bok olduğunu düşünüyorum olduğunu sanmıyorum. . . i bazı yeni şarkılar gibi ama klasik rock bir zaman bir yere almak için yetenek gerekli olduğunu düşünüyorum. . . i lüzum argümanlar y rock iyi klasik.

13 Responses to “Nasıl yapmak i arkadaşlarıma bu klasik rock iyi müzik dışındaki müzik bugün yapılan kanıtlamak?”

 1. Mother Russia [fall Back] Says:

  Peki, rock hala çok yeni arka gün oldu. İnsanlar kimse iş gibi müzik yazma edildi. . Ne yaptığını biliyordum sürece ancak bir rekor bir enstrüman ve oyun pick up daha hiç. Şimdi bir gün, herkes gibi gitar çalabilirsiniz, ama cant sopa ile ya da yeni şeyler öğrenmeye!

 2. glyde_iv Says:

  in arkadaşı: american idol, britney spears, 50 cent, NSYNC, Ashlee Simpson, Jessica Simpson, reklam nauseum hatırlatıyor.Şahsen, ben Bob Dylan seviyorum.

 3. Electra Made me Blind Says:

  Yapamazsın.Ona göre hariç. Bir müzik züppe olma.

 4. Lily Viola Says:

  Ona Eric Clapton’s Layla dinlemek ve ne kadar yetenekli o var görelim. Veya Zeppelin’in Stairway cennete. Can Jonas Brother’s bir gitar almak ve yalnız oynayabilir mi? Hayır Sanmıyorum. Pink Floyd şaşırtıcı oldu, Bruce Springsteen Boss olduğunu. Her yerde var neden bizim büyük klasik rock ayak izlerini takip etmek gibi bakıyorsun!

 5. Hell Cat Says:

  Bilmiyorum ama o does

 6. RACHEL S Says:

  hey yeni bantlar sadece ses zaten oluşturulan doğaçlama

 7. sambangs here, whos runnin hell? Says:

  sen cant. . . . .Bu yüzden elma erik daha iyi açıklamaya çalışan gibi olur. . . sen adil cant, herkes farklı şeyler seviyor

 8. Anonymous Says:

  Hiçbir şekilde bir görüş ispat etmek. Müzik kalitesi (neredeyse tanımlı) öznel gereğidir. Yani, çok modern müzik o klasik rock yapmaz derinliklerinde araştırıyor söyledi; müzik bir bütün değişim ve son 53 ya da öylesine yıllarda büyüme şaşırtıcı düzeyi gördü gibi. Kesinlikle klasik rock yararları vardır – ama Oasis Beatles karşılaştırmak, Pink Floyd Animal Collective, Wolfmother için Led Zeppelin için – ve orada modern sanatçıların potens azalma olmadan klasik stil güç uzatıyorlar bulacaksınız.”Wonderwall”, “All My Friends”, “Kasırga” mı, “Joker ve Thief”, “Su Curses”, “Atlas” (Savaş) tarafından, Grizzly Bear tarafından “Bıçak” () dinleyin, “içinde Fell Love a Girl “ile,” Her şey onun Doğru Yerde “olarak,” Keşke An Angel “veya” San Sebastian “Had. O sizin eksik her şey iyi bir bakış vardır ve hepsi Youtube konum.Kişisel tartışma hayal kırıklığı, yol gereğidir. Bu klasik rock söyleyen tek ‘gerçek’ music önce önünü geldi her şeyi ihmal. Biz Beach Boys Beatles ve olmayan klasik rock olmazdı ve biz Chuck Berry, blues etkilenmiştir ikisi olmadan olmazdı ve biz halk müziği olmadan blues olmazdı. . . ve biz olmazdı bunlardan birine Gregoryen chants olmadan.

 9. Johnny Ford Says:

  Adam, sadece birisi müzik iyidir söyleyemem. Siz onların bir şans vermek zorundasınız. Hatta bazı yeni müzik iyidir. karanlık bak. Stone Temple Pilots bakıyorum.

 10. I ♥ Grey's Says:

  şarkı sözleri bugün (bazı şarkı bugün iyi karşılaştırıldığında, şarkı sözleri, gitar soloları, büyük müzik vb dinlemek için onlara sor ama, müzik, genel olarak önce daha iyiydi).Bugünün bands ‘etkileri bakarsanız, sen, onların çoğunun Beatles var, Rolling Stones, Led Zeppelin, Pink Floyd, Eric Clapton, vb Led görecekti

 11. night adder Says:

  u dont cuz yeni rock, screemo ve rock r ÇOK diğer türlü daha iyiama u eski klasik şeyler çünkü onları biz mıydı olmadan bugün olurdu rock sahip kredi vermek zorunda

 12. YUTO Says:

  unutunsiz de kötü bir crackhead uyuşturucu söylemek olabilir.onlar sadece alamadımHendrix, Clapton, Zep anlayabileceklerini aslaVaktinizi boşa harcamayın yok.Ben daha iyisini biliyorum, bunu iyi bilmek

 13. myfanwy. Says:

  Classic rock için, bugünün bok aksine daha çok ruh ve hayal gücü vardır. Yeni sanatçı, aynı bakmak aynı ses, aynı şeyleri söylemek eğilimindedir. çoğunlukla klasik rock şarkı sözü içeriği () çok daha farklı, onlar şeyler hakkında çeşitli şarkı. Ve çoğu, hepsi değil, modern sanatçılar ileri bir şarkı oluşturarak çok çaba görünmüyor. Sadece basit ve yaratıcı olmayan, ya da sadece bazı pahalı yazarı bunları verdikleri müzik ve şarkı sözleri yazmaya itimat’s.

Leave a Reply