Ne rock ve klasik müzik kombine türün adı nedir?

Ben gerçekten “rock” (elektrik gitar var şarkıları dinleyerek aşk, klavye (gibi)) enstrümantal klasik ses (ler) ile birlikte olmak.Tüm soruyorum hangi müziği bu tür türün adı nedir? Bu başvuru gruplarından örnekler. Trans-Siberian Orchestra, Nightwish, vbBen müziğin bu tür haline ama ne o denir bilmiyorum değilim. Ben dönem “füzyon” ya cevap olarak “alternatif” istemiyorum. Teşekkür ederim.Bu klasik rock değil. Bu sadece rock şarkılar klasik haline’s. Ben klasik sesler geçerlidir rock şarkıları arıyorum. Classic Rock eskidir. Niether bir rock opera i kadar anlam ve hala uymuyor baktı. Fusion ve alternatif zaten çok geniş bir türüdür. ve evet Stratovarious çizgileri daha fazla. : D

12 Responses to “Ne rock ve klasik müzik kombine türün adı nedir?”

 1. Penny Proud Says:

  Classock Rosic!

 2. momma Says:

  Johnny Cash! tüm bilmeniz gerekenler. O tüm kapsar.

 3. likkerlicense Says:

  Güveç

 4. a_poor_misguided_soul Says:

  Orada onun için bir isim olduğunu düşünmüyorum. Klasik ve rock sadece bir karışımıdır.

 5. maddsk8 Says:

  rock opera

 6. Lexie Says:

  Emin değilim – sen Bond veya Vanessa Mae duymuş? Sen onlar gibi olabilir. Bond / techno / rock dans ile klasik string ezgileri karışımı dört güzel kadın Orkestrayı olduğunu.Vanessa Mae, ben sadece duydum, bir veya iki şarkı, ama o hoş benzer olduğunu düşünüyorum, ama bir kaya kenar daha fazla.müzik türünü Eğer seviyorsanız, onlara kulak vermelidir. Harika her çeşit açık olmak için!

 7. cry baby gator Says:

  Classic rock

 8. devilboy45 Says:

  Senfonik Metal, Senfonik Power Metal vbDiğerleri de Melodic Metal diyoruz. Sen Blind Guardian / Stratovarious ses, doğru daha arıyorsun?

 9. Annieo Says:

  Emin değilim, belki de klasik rock? Aradığınız wikipedia üzerinde TSO denediniz mi ve ne koymak tür görüyor musun? Ben Trans-Siberian Orchestra özellikle onların Noel müziğe seviyorum! Ben concery Aralık ayında onları gidip görmek istiyorlar. :) Edit: Wiki bir rock opera tarzı rock / metal orkestra (vardır), bu doğrultuda pek çok şey söylüyor.

 10. im.no.mosher Says:

  classic rock

 11. nashpaty Says:

  Klasik Rock

 12. Renegade69 Says:

  (Barok) barok müzik? (P)

Leave a Reply