ne zaman sana klasik müzik dinliyorsanız ne hissediyorsun?

çok zor klasik müziğin keyfini mi?

8 Responses to “ne zaman sana klasik müzik dinliyorsanız ne hissediyorsun?”

 1. Sam B Says:

  i rahat hissediyorum. o güzel.Bu brutal death metal grubu için “Nil” Bugün dinlenen birinden geliyor!

 2. Crash Says:

  Senin gibi klasik müzik demek istiyorsun gibi büyük orkestralar ve tüm bu? bir şeyler yapıyor olmak Sadece dinlemek değil, ben yalnızca ona arka plan müziği olarak dinleyebilirsiniz. Ben Rachmoninoff (ben yaptım ben, özür dilerim yanlış) konser yazıldığından ve gerçekten canlı duymak güzeldi ve biliyorum yüksek ve kapatın.Ben Il Divo tür klasik müzik seviyorum, o pop / opera’s. Bu benim en sevdiğim müzik ve ben büyük zaman onu dinleyin hissediyorum, beni ben aşağı hissediyorum mutlu ve ben kızgınım sakin.

 3. Navan Says:

  sen keyfine varacaksınız olarak çok rahat olmak size klasik müzik denemelisiniz.

 4. The Silent Cobra Says:

  İlham. Bu film o müzik hatırlatıyor başarılı bir klasik dansçı ya da bir karakter olmak gibi şeyleri yapmak beni gün rüya yapar.

 5. Biggie Says:

  Dinlendirici ve düşünceli.

 6. one_n1ce_guy Says:

  Ben yanı sıra rock, pop, jazz, new age, elektronik klasik müzik seviyorum. . . Ben, bazı müzik eğitimi vardı ve bu yüzden bana genel olarak müzik için bir takdir verdi düşünüyorum. bunu dinlerken a sert zaman yaşıyorsanız, ben malzeme ile aşina olduğunuzu başlatmak için çalışıyor öneririz. . . Eğer müzik duydum muhtemelen müzik. popüler klasik müzik “için google’ing” veya deneyin sadece en iyi klasik müzik “vb” için kütüphane kataloğunacanlı duyulmak İlginçtir, bunu gerçekten klasik müzik keyfini hissediyorum ki, vardır. Bir orkestra yaşamak çok daha güçlü hoparlörler dinlemenin daha bir işitme elde seziyorum. . . daha çok müziğin diğer tüm türlerden daha. . . tecrübe sadece o kadar büyüktür. Ayrıca, size daha iyi bir anlayış ve zorluk seviyesi, sen dizeleri veya el bir piyano klavyesi üzerinde uçan veya orkestra her üyesi görmek sadece yoğunluk hızlı hareket eden yay izlemek için takdir verir .Ayrıca klasik müziğin farklı dönemlerine dinleme deneyebilirsiniz. Eğer 20. yüzyıl için de (örneğin Gershwin, Copland ilgili olabilir ancak romantik çağ (örneğin beethoven, Çaykovski, Rahmaninov) genellikle en (yani zevkli) bu türün daha az anlayış ile ulaşılabilir vardır.)Tadını çıkarın!

 7. Smart Surfer Says:

  Ben de zevk, ama her zaman uykuya!

 8. myOp Says:

  sizin gibi bir besteci bulmak eğer; kolay,.i keşfetti beethoven, i her bir parça seviyorum. i, ancak diğerleri kadar keyif vermez genel duygu i almak huzurlu, i müzik gidin. . .Ben Moonlight Sonata ve Pathetique sonat şu anda dinlemek, fikir için teşekkür gidiyorum:)

Leave a Reply