Neden kişi bu kadar klasik müzik nefret ediyorsun?

Ben klasik müzik her zaman beni sakinleştirmeye yardımcı dinleyin.Orada insanlar orada o kadar çok ki beni tehdit etti ve klasik müzik nefret bile fiziksel vurmak oldum ve tekmeledi.

11 Responses to “Neden kişi bu kadar klasik müzik nefret ediyorsun?”

 1. Exitwound Says:

  sırt, Bethoven Kurallar onları Hit

 2. Retardgirl Says:

  onlar cant takdir

 3. Gabe M Says:

  Peki, bu insanlar habersizdir. Onlar bugünün müzik o kadar büyük olduğunu ve her şeyin dışında bir eşek-kırbaçlanan hak düşünüyorum. Ben 90′s R & B dinlemek ve tehdit olmak zorunda değildir. Ayrıca, klasik müzik dinleyerek geçmişin insanlar için güçlü bir takdir gösteren konum. İlginiz için size dissing olmak kim bu insanlar? Kahretsin, kendi müzik eşek bugün zaten berbat. Birden fazla oldukları kültüre konum ve onlar sadece onlarla uygun değil nefret ediyorum.Ayrıca, güvenilir bir kişi bulmak ve bu adamlar tehdit ve acı durdurmak için olsun. Bazı saçmalık.

 4. LadyMady Says:

  bir beat yok Çünkü onlar için dans edemem.Onlar hiç hayal ettiklerini söylüyorlar şarkıyı hayal etmeye kelimeler ihtiyaç ve anlamı nedir. Ben klasik müzik seviyorum ve her zaman var, bu size yaşlandıkça onu dinlemek bir şey değildir. Ben bir çiş bairn I Classics dinlerken başlandı.

 5. river.slaughter Says:

  insanlar gerçekten bitti onlar yeniden şeyleri değerlendirmek gerekir sen saldırıyorsun eğer birazama asıl soru i için klasik müzik sanırım bir leke ona bağlı olan kendi bazı nasıl upperclasses ya da böyle saçma şahsen ben bazı parçaları oldukça benzer saklıdıri almak bitti kişi tamamen birkaç farklı tip ve i ab-reaksiyonları aynı sorunu bir gürültü fan / müzisyen bitti saldırıya uğradı değil ive fakat asıl benim yüksekliği ve kas yüzünden ama ben varlık var düzenli olarak sahne savunmak zorunda forumlarında bir bütün olarak

 6. Starlingmama Says:

  Ne yazık ki ABD A, bizim eğitim sistemimiz, eğitim, sanat ve klasik müzik çok önemli olduğunu düşünüyorum görünmüyor. Öyle her yerde değil. Avrupa’da, insanların çok daha bilgili bu konularda vardır. Ben daha çok onları biliyordu diliyorum. Ben başka birini besteci söyleyemem çünkü bazen utandım değilim. Ben okul spor bu kadar konsantrasyon yerine gerçek eğitime daha fazla para harcamak istiyorum. Klasik müzik çok daha popüler ABD’den daha Avrupa’da gençler ile

 7. ♫ Nobody Does It Better ♫ Says:

  Aslında klasik müzik sevmek için büyüdüm. Ben aslında oldukça güzel ve hareketli olduğunu düşünüyorum. Ben flüt, flüt çalmak çünkü Ama, o, ve fifre olabilir. Ve grup, biz bana verecek klasik müzik ve benim flüt öğretmenin bir ton oyun iki müzik kitapları ile dolu gibi.Benim için, ben daha benim gibi buna rağmen dinlemek için oynamak istiyorum. müzik yüzünden size dinlemek gibi onları vida sizi tehdit tutmak assholes gelince. Orada klasik müzik sevme hiçbir yanlış yok. Nedir bu salaklar farkında olmayabilir bu klasik müzik olmadan orada biz bugün müzik olmaz, bu yüzden kapa çeneni ve yalnız bırakmak gerekir.

 8. Earthling Says:

  Öğrenmek bir savaş sanatı.dinle ne dinlemek istediğiniz cehennem.

 9. Kenneth M Says:

  Bir kutu çığlık Open a – onlara. Kimse vurmak ve sonuçları olmadan tekme gerekir.

 10. Decent Says:

  Aşk ve klasik müzik için teşekkür ederiz. En sevdiğim şarkı Moonlight Sonata Beethoven gereğidir.Üzücü insanların şefkat ve anlayış eksikliği nedeniyle böyle şeyler yapacağını duymak’s. Önlemek onları ve norm ötesinde hayattan zevk devam ediyor.mübarek olun.

 11. Edgein Says:

  onlar saçma klasik müzik gibi çünkü neden cehenneme kimse kimse zarar verecektir. Ben I-pod ve klasik yük var ben uyumadan önce sık sık dinliyorum. muhtemelen bir kutu tennants veya benzer den duydukları memnuniyeti bulmak tehdit insanlar. onlar cahil göt delikleri vardır.

Leave a Reply