Nightdancers ‘Montana Ge

Bu alışkanlık sayesinde daha iyi bir yaşam felsefesi ile ilişkili, düşünce ve büyülü eylem şeyler yapmak sahip olup olmadığı “New Age” teorik maneviyat bazı temel olması gerekir. Ancak çok bu manevi hafifçe kurumsal verimliliği tekniklerinin veya sığ köklü bir güç pansuman için bazı sözde doğu vaat pozitif düşünme tipi truisms ile.
Sonra birşeyler antik harkens New Age felsefesi, hatta ilkel olduğunu. Bu özellikle müzik görünür. Bu kadar New Age müzik denilen yapay malzemelerden, konserve sesleri synthesizer ayarlanmış tarafından oluşturulan ve maksimum tatsızlık için programlanmış yapılır ve sesler her zaman sesler, yüksek ve breathy ince, ızgara ton birinin bir yere anlamına kararı ile gök. Fakat ülkeler ve Afrika, Çin, Japonya ve Hindistan gibi uzun gölgeler ile kültürlerden gelen ruhsal ve düşünceli müzik gelenekleri ve antik sesler merkezli oluşturmak müzisyenler.
Bu yolda Binme grup NightDancers, ikili flautists ve Gera Clark ve John Sarantos, özgün şarkıları çeşitli Kızılderili kabileleri ile folklorik stilleri dayalı performans oluşur. onların CD Montana Geçişler üzerinde müzik hem ruhani ve dünyevi, üniter, tüm-is yansıtan-bir dünya görüşü Kızılderili kozmoloji ortak. Şarkılar çok farklı permütasyon geçmesi basit 3-7 nota motifler üzerine kurulmuştur. Flüt – NightDancers birlikte uyum ve dans bu ahşap, el yapımı araçların 25 farklı türde – çalış, müziklerini bir vadide yüksek gibi kadar dağlarda ya da katedral (şeref NYC Jim Anderson Avatar Studios mühendisi sesler ne de yankılanan ). müziğin etkisi meditative ve rüya olduğunu. Müziğin kendisi hiçbir zaman statik ya da sıkıcı, hatta onun inceliklerini tekrarlanan müzik ile kendini göstermektedir. Başlıklar, belki de birçok yerli kabileleri bir ve aynı olduğunu söylüyor doğal ve doğaüstü dünya, yönleri yakarmak çağrıştırıyor.
Şarkı başlıklarının ve nasıl parçalar oluşur ve düzenlenen bu düşünce yansıtmaktadır. Müzikal bu eserlerin yanı sıra, nesne ve fikirleri başlıklar arkasında çağrıştırıyor. Açılış parçası “Spirit Winds” uyum içinde sessizlik yükselen yumuşak, breathy sesleri ile başlar. Sonra bir flüt devletlerin diğer flüt bir sayaç melodi ile cevap basit bir tema; onlar ileri geri, diğer bağlantı ise her müzikal ses zaman ve mekan yalnız getting gidin. Başlık parça fluttery patlamaları ile, sesleri yankılanan, uzun tonda ağlamaklı melodi dağlar ve geniş açık ovaların Montana’nın arazi akla arayarak başlamaktadır. bütün şarkıları bir özelliği eleman nasıl flüt ölçüde dışarı halka ünsüz armoniler vuracaktır ve bu vızıltı hafifçe henüz da yolu bir tek çeşit gerçekte akortsuz ağızdan çizgidir.
On “Butterfly Dance” flütler, telesekreter yavaşça kelebeğin kendisi gibi kayan çizgiler oyun ve her “yuvarlak” formu Avrupa folk ve klasik müziğin bulunan öneriyor şekilde diğer yankılanıyordu. De “Kaplumbağa ve Kuş,” NightDancers anlamıyla ruh çağırma alır. uzun tonda, kasten tempolu kaplumbağa hatlarında bir flüt hamle yaparken diğer oyunun ışık riffs ki flit ve kuşhane kardeşleri gibi hop olur. parça devam ederken, üniter tema iki flüt birlikte fotoğraf orijinal hayvan karakterini korumak benzer seslerle konuşuyorlardı hareket yoluyla geliyor. “Elk Medicine” nazik bir rica ve dua çığlığı ve bir kayda güçlü parça biridir. Ayrıca şifa müziğin bir örnektir. Açılış ağlamak sükunet ve huzur duygusu yaratmak melodiler tarafından cevaplanır. Ve şifalı.
Bayan Clark ve Bay Sarantos anlamıyla kendi müziğin iyileştirici yönleri al. Clark, bir RN, nasıl meditasyon ve stres yardım için flüt çalmak için insanlar öğretmektedir. Aynı zamanda New York City’s Miracle House Flüt Circle o kanser hastalarının iyileşmesi için müzik kullanarak çalışır başladı. Sarantos ülke çapında flüt atölyeleri öğretir.
Montana Crossings, bu arka plan olarak veya bir anında çekici dinlemek gibi çalınabilecek rahatlatıcı ve ilginç müzik oluşturur.
http://www. nightdancersmusic. com
http://cdbaby. com / cd / nightdancersmusic

Leave a Reply