oldies ve klasik müzik hakkında soru?

Kaç yaşında bir şarkıyı gerçek bir oldie ya da klasik olarak nitelendirilmesine olmalıdır?

15 Responses to “oldies ve klasik müzik hakkında soru?”

 1. Kieran L Says:

  15-20 yıl

 2. Do L Says:

  odlie. .

 3. Estelle G Says:

  25 yıl.

 4. Bobthecatkiller Says:

  30 + yaş

 5. Krista Says:

  20 yıl.

 6. indonesianwalruscontroldept Says:

  Genel olarak yaklaşık 15 yıl.

 7. pandamrd Says:

  Bu soru sizin ve en şarkısı “Bang etc kafa ile başlayacağız olasılıkla büyük büyük büyük babası sormalısınız” olacaktır

 8. kika Says:

  Yaklaşık 20 yıl önce doğdun düşünüyorum.

 9. Nick P Says:

  Classic rock genellikle 70′s aracılığıyla’s geç 60 anlamına gelir.Oldies genelde ortalama 50 ve erken 60′s.Yani, yaklaşık 30 yaşında veya daha büyük soruyu cevaplamak için.

 10. goplayintraffic Says:

  Anne-babanızın o dinledi eğer, bir oldie’s. . . . . 10 yıl kadar probly gibi

 11. April D Says:

  Ben 50′s dan “oldies” düşünüyorum. Ama klasik her nesil müzik simgeleridir. Bu nasıl görüyorsunuz. Yani 90′s dan bir klasik olabilir örneğin. . . “Nirvana, Teen Spirit” Herkes benimle aynı fikirde olacaktır ama bir klasik olarak düşünüyorum. Ama benim “oldies” için 40′s ve 50′s vardır.Oh, efendim mix çok şey “i büyük izmaritleri” gibi bir klasik aynı zamanda!

 12. Bigdada63 Says:

  30 artı yıl. . arabalar, mobilyalar, çini aynı etc 30 artı klasik. . 45 artı eşittir antika. . Daha büyük fiyat etiketi. . Umarım bu yardımcı oldu. .

 13. screamofthebutterfly Says:

  Ben her zaman Oldies 50′li ve klasik ’60s-’70s (den olma disco dahil değil) son zamanlarda ise benim klasik istasyonu dinlemek düşündüm ve ben fark onlar 80′li ve 90′lı şarkılar oynuyor yapmak (90′ların) yanı sıra 60s ve 70s gibiEDIT: Ben, ben sadece bu ülkede yayınlanmıştır olduğunu fark Rock müzik konuşuyordu, ben de emin değilim

 14. SHIRLEY Says:

  Merhaba Benny, bu bir şarkı yaklaşık 25 yıl veya daha fazla bir oldie veya dikkat edilmesi gereken bir klasik olmak gerektiğini düşünüyorum. Son zamanlarda bazı ben çalışmak çocuklar olduğunu fark ettik Bruce Springfield bir ihtiyar olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. biz Springfield, şimdi bu beni gerçekten “ESKİ” hissettirmedi hatırlıyorum eğer onlar ve benimle çalışan insanlar bir grup, beni istediler. Benny kadar eski şarkılar ile ilgili olarak ben çok güzel, kendisi o Hank Williams SR, George Jones Willie Nelson ve büyük Johnny Cash, sadece birkaç isim gibidir.

 15. isawmarty Says:

  İnsanların burada soruları 1998 yılından itibaren ilgili “gerçek bir vatan şarkısı” – bir şey sormak bakın. A “gerçek vatan şarkısı olan” Vernon Dalhart (1924) ya da “Titanik Sinking” Pops Stoneman (1927) tarafından Prisoner’s Song “.Çoğunlukla, ama, ben o kişide tanımlayan yapma yaşına bağlıdır düşünüyorum. Ben, sert bir süre şarkı “oldies olarak 1980′lerde gelen düşünce var” ama genç olduğu ve 1980′li yıllarda müzik satın that’s. bir “ihtiyar” Benim için, Sinatra, Perry Como, Elvis Presley, Buddy Holly ve Dean Martin. (Garip I “oldies olarak” eski “country müzik hiç düşünmem.” Ama eski country müzik ** IS çünkü’s ** country müzik.) A 20 yaşındaki Billy Ray Cyrus ya da “oldies” düşünüyor Garth Brooks.

Leave a Reply