Yeni başlayanlar bazen de klasik gitar öğrenmeye başlamak bunalmış hissedebilirsiniz. Teknik, deşifre, yorumlama ve deneyim bütün karmaşıklığı biri biraz doğru adımları görünür sonuçlar elde etmek için alınması gereken ne tedirgin hissetmenize neden olabilir. bütün bir çok kendi özel çevrelerinde kimse izin ilgilenmediğinizi snob insan görüntüleri çağrıştırıyor sonucunda, klasik müzik yardımcı olmuyor.

 

Evet, bu gibi değil ki hiç. Öğrenme klasik gitar eğlenceli ve ödüllendirici eğer aklınızda bu yazıdaki konuşacağımız şeyleri saklamak olabilir. ve hayır, zorunlu senin smokin giymek için bir gözlük çıkarıp bir “ukalâ” ses tonuyla konuşmaya başlarlar değil.

 

karışık düz sıçrayarak en büyük hatalardan başlayanların yapmak biridir ve hayal kırıklığı sadece yol açar. için düşünün ikinci sizin aracınızın motoru önünüzde planı ile çalışmaya çalışıyoruz. Şimdi bir oto tamircisi ders etmedim eğer çok hakkında motorları çok uzakta olmayacağım nasıl çalıştığını bilmiyorum. Sen anlamaya muktedir olabilir nereye bazı bölümlerini planı bakarak ama ne tam olarak yaptıklarını ve bunları nasıl düzeltmek gerekir hiçbir fikrim yok olacak.

 

Aracınızın motoru gitar çalmak, sonra ozalitler notalar olurdu eğer. Ama işlerin için mix getirilen olmalıdır başka bileşenidir. Ya almak klasik gitar dersleri veya kendiniz Mateo Carcassi veya Sagreras tarafından bir gibi bir klasik gitar yöntemi kullanarak öğretmek.

 

Bu kitaplar şekilde kademeli olarak size somut sonuçlar vermeye olarak hazırlanmıştır. Bu yöntem kitaplar oldukları bir ilerici ve doğru şekilde öğretmek ve kendinizi kolaylıkla favori parçası mücadele ve harika sonuçlar ile bulabilirsiniz sonucu. Kullandıkları gibi “çalışmalar” (müzik eserlerine adanmış egzersizler size) teknik olarak yorumlayıcı becerileri oluşturmak için belirli bir teknik öğretim. öğretim tekniği dışında yöntemler de sizin gitar içini dışını bilir söyleyerek sadece süslü bir yolu sizin aleti ve samimi bilgi kolaylaştırır. Ama gerçekten kendinizi klasik gitar öğretebilir misiniz? Evet, yapabilirsiniz. Iki büyük klasik gitar oyuncular hiç, Tarrega ve Segovia, nerede kendini öğretti.

 

Başlangıçta iyi bir fikir sizin uygulama zaman egzersizleri yaparken en az yarısının geçirmek için. Bu gitar daha çevik olur ve ayrıca üzerinde çalıştığınız parçalar büyük ilerleme göreceksiniz yardımcı olacaktır.

 

Bir klasik gitar metodu aldıktan sonra ve bu çalışmaya başlamak size repertuar oluşturmak, böylece, bir sonraki adıma bazı malzeme oluyor. Eğer parçanın düzeyi ile kendi kişisel tat dengesi Pick dikkatle. Başka bir deyişle, seçtiğiniz parçanın bir olmalı senin gibi ve seviye size teknik işleyebilir o.

 

Bir spor salonu Arnold Schwarzenegger olmak isteyen, ancak zaman zar zor yerden 70 £ alabilirsiniz asansör £ 250 kilo çalışıyor gidebilir şekilde yapmak mümkün değildir. Eğer, büyük kas yerine muhtemelen hastanede sona erecek buna teşebbüs. O zaman mevcut seviyesinden yoludur adet oyun girişimi oluyor aynı şey. Yani, bunun iyi bir biraz zor parçalar elde etmek için dikkate alınmalıdır Having. Bu büyümeye yapar. Size olarak iyi yargı kullanmak zorunda hangi zorlu oluşturmaktadır. Sadece bir fıtık almak gibi bir kas yapı tekniği, sizin seviyesinden denerken sadece başarısızlık ve hayal kırıklığı yaratacaktır değildir.

 

barok müzik ve besteleri, Bach’ın eserlerinin doğası nedeniyle çok enstrüman büyük denge ve teknik kazanıyor yönelik elverişli bulunmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir öğrenciye gayet master malzemeden öğrenerek yararlı olacaktır. Bach’ın parçalar da büyük büyük sesini geliştirmek için ve onlar eğlenceli oyun var. Bu akort ilerlemeler bir dizi bir gevşek melodik bas hattı ile kombine dayalı olduğundan Örneğin: Ud orijinal için Prelude BWV999 (), inanılmaz onun sağlam güzel ederken de büyük fretboard el ile çalışan içindir.

 

Eğer bir metronom yoksa ONE GET! Öğrenmek yavaş oynamaya ve onunla birlikte zaman içinde. Siz ve tüm sağ refleksler oluşturacak bir kez açık olacak fark hız malzeme yukarı hareket Bu şekilde. bir metronom ile Muhtemelen mastering ritim pro dan amatör ayrı olacak önemli bir kalitesidir. Bu ve alay edebilir bir metronom ile çalışan gerçek önemini anlamak değil insanlar için, bu şekilde düşünüyorum: Bir kişi bir koridor boyunca yürüyüş kadar basit bir şey düşünün. Sana büyük bir olasılıkla ne gibi ne ve benzeri vardı baktı bana anlatırdı bunları açıklamak istiyoruz durumunda. Şimdi başka bir kişi koridor boyunca yürüyen, ama hayal bu adam çok kendi ayakları üzerinde, bazen çift merdiven titrek olduğunu stumbles ve yürürken denge tutmaya çalışıyorum hakkında ellerini flails. Bu adamı anlatmak istedim, büyük olasılıkla o çılgın bir yürüyüş vardı bana söylersin, o düz vb yürüyemiyordu. O seninle olacak izlenim olacaktır. ritmini beceri Same ile. Bunları ana yoksa, insanlar hatırlamak veya dikkatlerini sürekli tempo önündeki yaklaşık bumbling dalıp olacak çünkü oyun takdir mümkün olmayacaktır.

 

Eğer adımları izleyin Eğer genel klasik gitar oynamaktan büyük iyileşme göreceksiniz yukarıda kaydetti. Sadece bu değil, aynı zamanda enstrüman daha keyifli, oyun etkileyecektir. Eğer sonuçlar göreceksiniz ve memnuniyet hissediyorum bu rotayı takip gibi. bir perde gibi kaldırdı varlık, sizin ve izlemelisiniz çok yakında büyük bir rahatlık ve şıklık bu yüzden bir süre sert görünüyordu parça ile mücadele edilecek yolu görmek mümkün olacaktır. Her zaman olduğu gibi size, takip edilmelidir ya da ne kitap almalısınız, bana yazmaktan çekinmeyin malzemesi olarak bazı tavsiyeler ihtiyacınız varsa.

Leave a Reply