Rap fazla Music daha m?

Bu yana tüm diğer müzik trendlerini kalır tarzıdır. Değil bir yana, ama biraz daha derin. Nedenle yarış bir yansıması olduğunu, insanlar kök ve köken birleşmiş çokluk. Rap Afro-Amerikalılar, dil ve geleneklerin devamı ve kültürüdür. Rap konuşma ve müzik karışımı, aslında konuşma müzik veya itâ € ™ dövmek serilir daha iyi söylemek için mi. Ve biz o insanları müzik aracılığıyla, her bir bu gezegende insanın anlam birleştiği iddia, rap müzik olanları yakın kan birleştiren ve daha sonra herkes, ya hoş ya da yeni gelen düşman olma. Ne rap insanlar çekiyor? o çekici mi? Belki. rap Bu olmayan yerliler sık sık devlet konuşmanın akışı çok çabuk ve o kelimeleri ayırt etmek zordur. Bazen rap müzik görünmek sadece beşikten içindir. Yabancılar davet değildir.

Rap lirik direnç kentsel şiir olarak sınıflandırılır. Böylece ülke müzik gibi köy için müzik değildir. Bu o büyük şehirlerde müzik birleşmiş toplama gücüdür. Amaç talihsizlikler daha dramatik ve çok sayıda kentsel alanlarda çünkü üzer karşı direnmek.

insanlar Rap yalnızca aklın ve duyguların için konuşmak değil, toplumun insanların etrafında konuşur, için. kelime ya da cesaret bu kelimeler orada değilsin demek ise, bilinçaltı ve devraldı Rap şarkı sözleri içinde tekme

Ama bir kez yendi tarafından yakalandı, çoğu insan – özellikle genç olanlar – sözcükleri duymak ve başlamak kelimeler ne kadar onlar o gün hissettiklerini tarif olabilir. patron vida herkese bir gündem ile çalışmaya geldiyse, bazı insanlar “sözleri ve beat, özellikle araç karayolunda 70 yaparken içine hissedeceksiniz. Itâ € ™ müzik sürme hakkında bir şey akla emici ve temporal kaçış aracı temini için bir yol tam patlama döndü var.

Bazı şarkılar masum sözcüklerin zihin daha sonra su soğutucu olarak yayımlanması üzerine etkilemek var. Bazı koroları akılda kalıcı ve belirli sanatçının bilinçaltı içinde uzun bir süre kalacak söylenir. Çeşitli rapçilerin benzersiz sesleri, bazı insanlara çekici veya kendi ses, onu daha kolay birlikte şarkı söylerken yapar aynı ses tonu boyunca bulmak var.

İlk ve beat goes sonra şarkı gidiyor! O kadar düzgün ve klasik müzik gibi pop gibi parlak değil aynı derecede hassas değil, ama worldâ € ™ gerçek duygu acı çığlık vardır sertlik var. Bir hatta rap belirtebilirler en acı müzik tarzı ifade etmektedir. Edenler şarkı ya da söylemek iyi olur sadece aşk konusunda değil duygularını canlandırmak okunur, diğer stillerin en yaptığım gibi. Bu mesaj hakkında hayatı ve sorunları, Afro-Amerikan halkının özellikle kendisi olduğunu. ağrı ve baskının müzik, rap ikinci bir çözümdür. tüm hapları böyle olsun!

Article source: Rap Is More than Music article.

Leave a Reply