Ray Santos ve His Musical Ama

Gençlik yıllarında sırasında bir müzik aşığı, prestij şarkı yarışmasında kalıcı şarkıcı ve onun olağanüstü sesi, özel bir koro öğretmeni, gençlik ve yetişkin kilise korosunda iyi eğitimli çocuklar üretmek amaçlayan sayısız ödül aldı. onun yerine bir yetkili müzik şef ve müzik direktörü, onun yadsınamaz müzikal uzmanlık için. Şimdi, bir de topraklı müziği repertuarı, şu anda BMME Müzik Konservatuarı Ses ve minör Filipin Womens Üniversitesi’nde piyano beş yıl için büyük çıkıyoruz.
O sertifikalı sanatın.
Bu ışın … … … … … … … … bir … …
Ve bu müzik … … … … olan … … …. .
Yeni albümü “MY HEART OF MUSIC” HAKKINDA
MY HEART Ray Santos ilk albümü başlıklı bildirileri, “MUSIC” hangi Thirsty Rock Publisher tarafından Arizona, ABD dağıtılır OF
ve heyecanlandırdı Be Ray Santos ile oda müziği tüm orijinal kompozisyon ile ilham olsun. Her müzik müzik aletleri bir dizi oluşur oynadı.
“MUSIC MY HEART OF” farklı ruh halleri ile farklı yerlere kalplerinizi alacak on iki parça albümüdür. Set ruhunu, relax rahat ve iyi müzik yatıştırıcı bir saat tadını çıkarın.
Peki, sizi bekliyor …. .
Grab kendi kopyası ve MUSIC MY HEART OF “ile büyülenmek”
Ray Santos tarafından enstrümantal müzik listesi
-Pagsilang Kristong Hari ng
-Bilinmeyen
Kalbimin-Song
Bir müzisyenin-mezmur
-Varyasyon 2
-Yolculuk
-Mutlu günler
-Dört müzisyen
-To benim gül
-San Jose
-Varyantı 1
-Dostluk
Bizim hedef kitlesi olanlar Klasik müzik dinlemek aşk vardır. siz, insanların olup olmadığını So Ray yeni albümü, onun müzik şimdi yeni klasik müzik olarak kabul edilir dinlemeye çalışın.
Daha fazla bilgi için:
E-posta: Dranell @ yahoo. com
Web sitemizi ziyaret edin: http://www. thirstyrock. com / Ray-Santos. htm

Leave a Reply