Rol

ama müzik konusunda bir gerçeği bizim duygular üzerinde büyük bir etkiye sahiptir göz ardı edilemez farklı görünümler olabilir. Bir çocuk doğum alır, onun çevresinde çeşitli sesler oyuncaklar, insan sesi ve diğerleri gibi tepki başlar. Zaman zaman, zaman görmek birisi bağırıyor ya da sevinçle çığlık, aynı anda sizi etkilediği ve neşe ile doldurur.

Şimdi bilim adamları kanıtlamıştır müziğin de etkisi insan beyninin gelişimi de. Bir bebek doğduğunda, o milyar beyin hücresi vardır bu hücreler güçlü büyümeye kere. Bu müzik büyümek çocukların güçlü müzik bağlantıları var kanıtlanmıştır. bir müzik aleti ile oynayarak öğrenme eğer, örneğin, klasik müzik dinleme düşünme yolunu etkileyen ve uzamsal akıl yürütme geliştirir, belli düşünme becerileri üzerinde etkisi vardır.

Doğru müzik bir daha akıllı kılan mı?Tüm zamanlar müzik düşünme belirli bir biçimde için beynin bazı hücreler kontrol çünkü. klasik müzik dinledikten sonra, bir hızlı yetişkin gibi hızlı bilmecenin çözebilir bazı mekansal görev gerçekleştiremez. klasik müzik yollar yollar mekansal muhakeme kullanılan benzer olmasıdır. klasik müzik dinliyor, bu yollarda “açık ve hazır kullanılmak üzere vardır. Bu nasıl hızlı bir şekilde bulmaca çözmek, ancak müzik dinledikten sonra kısa bir süre için sürer. bir enstrüman çalma da müzik eğitimi beyinde yeni yollar oluşturur kanıtlamıştır araştırma gibi mekansal beceriler geliştirir.

Kullanım klasik müzikklasik müzik yapısı kadar, caz veya pop rock göre karmaşıktır. klasik müzik dinleyen Çocuk kolayca yapı dışarı alır ve daha önce duymuş olan herhangi bir klasik müzik tanır. müziğin diğer formları ile karşılaştırıldığında Bu nedenle, müzik, klasik müziği farklı bir etkiye sahiptir.

Nasıl müzik çocuğunuza besleyecek?Kolayca müzik sevgisini oluşturmak için, çocuğunuz için müzik yaparak, bebeğiniz için şan, çocuğunuza yardımcı olabilir erken müzik dersleri almaya başladığınızda, çocuğunuzla birlikte şarkı ya da okulda müzik eğitimine öğrenmek için çocuğunuza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için önerilen web müzik gelecekte ziyaret edin. com

Leave a Reply