Rol

Bunu 2004 senesinde Latin Music çılgınlığı dünyada görülen ilk kez olabilir olduğunu biliyor musun? 4-5 yıl gibi kısa bir sürede içerisinde bu dünyada ve sevgili müziğin kalbi kazandı şimdi eğlence doğrultusunda kadar 2.009 çok önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Çeşitli müzik grupları, müzik grupları ve sanatçılar heybetiyle yılbaşını kutladıkları vaadi ile geldi.

Blind River Entertainment Serisi

Latin Amerika’nın bütün hayat müziğin büyüleyici sesi gelecek. Müzik tepeler Blind Nehri çevresindeki dolduracaktır. Blind River Eğlence Serisi taahhüt topluma farklı sanat dallarına getirmek için birlikte gelir. BRES amacı toplumun her köşesinde sanat teşvik etmektir.

Hakkında BRES Fonu

BRES yıl boyunca gösteren bir dizi düzenlemeye gidiyor. Bu gösterileri organize BRES yıllık bütçesi yaklaşık 34.000 $ olduğunu. bütçe çoğu sanatçıların ücretleri harcanacak. fonun büyük bir kısmı İstanbul Sanat Konseyi’nin hibeden artırılacaktır.

Bölümü Kanadalı Heritage da büyük miktarda bağış yapacak. BRES diğer kaynaklarına sahiptir. finans diğer kısmı fon Standard tarafından bağışlanan gelecektir. BRES da Cameco’s Blind River uranyum rafineri tarafından desteklenecektir.

gösterir biletleri

BRES bu fonun kalan biletlerinin satışa çıkacak umuyoruz. yetişkin ‘bilet ücreti 100 $ ve öğrenci bilet ücreti 75 $ olduğunu. kimse serisi için o ki o ücretsiz bir gösteri katılmak anlamına gelir her gösterisi kapalı% 25 olacaktır abone olmak istiyorsa.

Beş gösterir

serisi de organize edecek BRES gösterir:

True North Pirinç

Beş gösterir ilk True Kuzey Pirinç olduğunu. Bu 18 Ocak tarihinde Alain Bray Auditorium düzenlenen olacak. Chris Clark, BRES organizasyon komitesi üyesi bu show “son derece iyi” olacak göre. O bu gruba kendi bestelerini yapmak olacağını söyledi. Ayrıca, bazı Kanadalı folk şarkıları sunmaya devam etmektedir. beş pirinç aletleri ve akustik evlilik büyülendi seyirci terk emin olabilirsiniz.

Compadres

True North Pirinç 28 Şubat 2009 tarihinde Compadres tarafından takip edilecektir. İnsanlar James Keelaghan ve Oscar Lopez kendi düet performansından Northern Lights de büyüledi olmuştu Festivali Sudbury gerçekleşti. Ve şimdi birlikte Compadres 10 yıl sonra geliyor. Yaptıkları müzik güzel Celtic ve Latin müziği karışımı olacaktır.

Kadans

Listede bir sonraki show 9 Mayıs tarihlerinde olacak Cadence olduğunu. Onlar dört adam “olarak tanımlanmıştır. Her biri eşsiz bir ton kalitesi sahiptir. Aslında Clark “kendi sesini” enstrümanlar temsil söyledi. Seyirciler onlardan klasik müzik, caz, pop ve doo-wop müzik bekleyebilirsiniz. Cadence çocuklar ve okullar için de gerçekleştirir.

Wild Türkiye’nin

ecek armağan sallanan akşam sonraki grup Wild Türkiye’nin bir. Sahne grubunun dört büyük sanatçıların varlığı ile onur duyacağız. Wild Türkiye’nin Sault Ste. Marie, Goulais km) 26 Eylül tarihinde, Şükran sezonunda 2009 gerçekleştirecek bir yerel grup (yani.

Kanadalı Guitar Quartet

Bu serinin son ama en az da 17 Ekim 2009 tarihinde Kanada Guitar Quartet tarafından bir performans. Üye Kanada farklı kesiminden bu gruba form üzere toplandı. Bunlar Güney Amerika dahil olmak üzere tüm kıtada gerçekleştirdiniz. Bu gruptakilerin en tanınmış üyelerinden Philip Candelaria olduğunu. O Blind River yıllarca geri gitar çalmak için kullanılır. Onlar klasik gitar melodileri ile seyircinin kalbini kazanmak için eminiz.

Latin Müzik bu yıl dünya rock olacaktır.

 

Leave a Reply