sakin için herhangi bir iyi önerisi ve klasik / enstrümental müzik rahatlatıcı?

Herhangi 1 mu herhangi bir klasik iyi / enstrümental müzik isimlerini biliyorum.Thats sakin ve rahatlatıcı. en iyi uyku zaman veya ödev yapmak için Thats.Yiruma veya müzik Aisha Duo tür gibi.Teşekkürler!

6 Responses to “sakin için herhangi bir iyi önerisi ve klasik / enstrümental müzik rahatlatıcı?”

 1. ? Says:

  topluluğu 23 deneyin. her şeyi hiçe sayarak albüm kapatın.

 2. jughead Says:

  Bazı New Age müzik deneyin. hepsi ama bantları 2002 gibi hoşlanmadım, Gandalf, Enya, Anael, GEN, Willie Astor, Blackmore’s Knight, Rick Wakeman (Evet dan), Jon Anderson (Yes dan) Vangelis, Secret Garden, Mike Oldfield ile şan, çok fazla senin şimdiye kadar duyduğum en rahatlatıcı ve güzel oyun müzik adına’s. Sonra Mozart ve Bach.

 3. jessica g Says:

  OMG! I Love Yiruma, benim ipod ile doludur! Bu CD Sadelik hepsi Piyano adam oynamaya çağırdı Mark Pinkus olduğunu. Ben çok güzel ben o zaman uyku dinleyin. Bu yardımcı olur.Ben de bu gruba Amethystium denilen çizin.

 4. MusicMan Says:

  Strunz ve Farrah göz atın. Bunlar müthiş gitarist, ve Flamingo Müzik oynarlar. Senin için bir link yapmamışlar.Ayrıca çok Esteban kulağıma iyi ses kötü niyetli. O ve mükemmel müzisyen. Ben de onun şarkıları için bir bağlantı dahil ettik. Afiyet olsun.

 5. Maximum_sound Says:

  MerhabaBen Moby’s büyük ortam şeyler Tanrı’nın taşıma gibi Waters ve Hymn veya Trentemoller albüm Last Resort birşey Of Yüz Over müzik seviyorum. Ben her zaman ödevlerini yapmak veya bu şarkıları ile uyu!

 6. steelsink747 Says:

  Suzanne Ciani kayıt geç 70 beri, kendi enstrümantal müzik yazar.

Leave a Reply