Sanat ve M

Seni küçülme ülke eğilimin farkında olduğundan emin bile, okullarda sanat programları eleme duyuyorum.
Ne tamamen bilinmemektedir çocukların eğitimden güzel sanatlar izale etkisi nedir.
Değişim ‘Şampiyonlar, Öğrenme’ öğrenciler konusunda en kapsamlı çalışma güzel sanatlar karıştığı ve nasıl olması akademik başarı ile ilgilidir üzerinde Sanatlar Etkisi.
Çalışmada öğrencilerin akademik başarıları daha üst düzeyde gerçekleştirmek için güçlü bir inşa ve genelde daha yüksek sayılar güzel sanatlar ile ilgili olarak.
Çalışma Per;
- 82. 8. sınıf öğrencilerinin% 6′sı çoğunlukla olduğu gibi ve ağır güzel sanatlar içinde 67 versus tutulmuştu Bs kazandı. % 2 kazanç gibi değildi ve pansiyonlar.
- 30. güzel sanatlar katılan katılımcıların 07% toplum hizmeti yapar gibi sadece 6. güzel sanatlar katılmayan katılımcıların% 28′i kamu hizmeti gerçekleştirmek.
- Ağır güzel sanatlar içinde okula 10 sınıf bırakma iki katından daha fazla şansı karışmayan öğrenciler.
- 56. güzel sanatlar zevk için okumak katılan katılımcıların% 64 gibi sadece 34. Şansını iyi durumda bir garaj veya tavan arasında toz toplama müzik aletleri size bir avuç vardır.
Bunlar sadece bazı bulgular bu çalışmada bulunmaktadır.
Güzel sanatlar bir vazo, ya da nasıl keman çalmayı gül çizmek için öğrencilerin nasıl çok daha fazla öğretmek yardımcı olur.
Bunlar çocuğun zihin yaratıcı parçası uyarmak, disiplin öğretmek, gurur, başarı duygusunu aşılamak ve kendine değer yardımcı olur.
Bu sadece öğrencilerin daha iyi akademik yardımcı değil, nitelikleri daha iyi yetişkin yaşamda, kariyer yapmak ile, yeni aile, duygusal iyilik.
Peki çocuğunuzun okul kendi sanat programında önemli kesintiler oldu ise ne yapacaksınız?
İlk seçenek, tabii ki, özel dersler olduğunu. Sen artılarını ve eksilerini vakıf bu seçeneği olması gerekiyor.
Hadi artılarını ilk bakmak.
bütçe kesintileri ve basınç Önce nedeniyle okullar için öğrencilerin iyi standardize test (işin garibi sanat katılmaktadırlar öğrencilerin puan ortalaması) sanatlar daha az dikkat çekmek puanı sağlamak için bu okulun diğer konular. Böylece öğretimin kalitesini uğrar.
Çocuğunuz Anlamı profesyonel güzel sanatlar eğitim ortamında daha güzel sanatlar eğitimi almak mükemmel bir şans var. Sınıflar daha küçük, bir hatta bazen bir bulunmaktadır. Öğretim sadece söz konusu sanat öğretmek zorundadır.
özel güzel sanatlar eğitiminin bir diğer artı Çocuğunuzun başarısını doğrudan öğretim gelirleri içine bağlı olmasıdır.
almak başarısız notları kendi sanat sınıfın yarısı olan bir devlet okulu öğretmeni yine de hafta sonunda aynı ödenecektir.
özel sanat eğitimi de eşdeğer dünya çok kısa bir sırada bir iflas iş anlamına gelir.
özel sanat dersleri sunan bir iştir. Onlar iyi bir ürün veya risk çevresinde gelecekte değil varlık üretmek gerekir.
Çocuğunuz için bunları göze alamaz ise özel ders için büyük con tabii ki.
Özel ders ücreti karşılığı. Bir çocuğun yararları bilmek güzel sanatlar eğitim görmüş olan, ben mutlu, daha az lüks araba, ya da daha az sıklıkla güzel sanatlar eğitimi sağlamak için dışarıda yemek yemek götürmek istiyorsunuz.
Eğer bir sabit getirili yaşamaktadır Ancak bu bir seçenek olmayabilir.
Bu noktada tamamlamayı için özel dersler büyük, hatta bol sanat ve müzik bütçeleri okullarda verilir ne sıklıkla daha iyidir.
Eğer sınırlı bir bütçeyle eğer bir çözüm gerekebilir.
Orada şeyler sizin bölgenizdeki okula kendi sanat programları için para toplamak için yapabilecekleriniz vardır.
Öncelikle fon yükselttiğini. Bu konuda çeşitli yollarla gitmiş olabilir.
Burbank California’da benim lisede Örneğin bir veli yöneticilere NBC stüdyolarında konuştu. Hafta sonra, NBC bizim lise için high-end üretim ve düzenleme donanımları bağışladı. film yapma sanat için her şey bizim okulda idi.
Uzun kısa ya da hayır, yerel işletmeler veya ünlüler bu sorunu çözmeye göz ardı edilmemelidir. Buna karşılık onlar iyi PR olsun.
Tabii ki geleneksel olayların fon var. Bir araba yıkama, garaj satış, sessiz müzayedeler vs
Gerçek fon Üreticiye yukarıdaki türleri için in-şarj tüm detaylar dikkat çekilmiştir ve herkes ne yaptıklarını gerekiyordu yapıyor sağlamak için doğru kişi yaşıyor noktası break olun.
kimse bu konuda biliyordu çünkü kimse araba yıkama kadar gösteriyorsa, o kadar iyi kimse yapmayacağım. Ne olacak fırında satış olarak düzine kurabiye.
Organize ve iletişim.
İnsanların iyi bir miktar biliyorum. Daha pertinently Biliyorum daha insanlar benden hiç bilmek umut yapabilirim biliyor insanlar.
Zaman araçları ile klasik müzik programı okullar Yenileme gibi zor bir görevle karşı karşıya, bu ezici görünebilir.
Öte yandan, öğrenciler ve bu gibi görünüyor yetişkin yüzlerce bir grup.
Bir e-posta / telefon / postasının sorun hakkında şebeke gider.
ve araçlar için bağış bilmek insanların evlerine evlerine SOYMA şebeke al. Geçen yıl boş bir okula yıl olmuştu güzel bir klasik gitar yetenekli.
Belki de klozet ve garajlar 20 yıldır el değmemiş oturan edilmiş harika durumda birkaç aletleri bulabilirsiniz.
Sonra bir darbe ve 20 $ bir bowling para toplayan kimse ile herkesi davet ediyoruz. Siz herkes için görünür 20 $ olun. 50 kişi göstermektedir. Orada yeni araçlar için 1000 $ orada.
Sonraki hafta hedef yerel işletmeler ve veliler ağınızdaki değerinde hediyelik eşyalar için bir açık artırma için. Siz çocuklar tanıtımlarında dışarı geçmek ve kasaba çevresine afiş koymak, almak Craigslist duyurularla çıkarmışlar, yerel kağıt, ve tabii ki ağınızdaki emin olun herkes bilir ve bu herkes başka anlatıyorsun.
Açık artırma başarısı 3000 $ yükselttiğini.
Ne zaman aletleri için yeterli paranız var çocuklar zor çalışma ve para toplayan konser, ücret 10 $ ve bir kenara para koymak giyindi. Her nasılsa birileri tuba kaybetmeye yönetecektir.
Bu, özel bir grup çok bireyin daha fazla yapabileceğiniz görmek için açık.
okulunuz çok nakit para ve çok fazla ki güzel sanatlar öğretmeni göze alamaz kalabalık için yalnız sanat dersleri için boşluk izin sarılı olduğu ne olur?
Peki hiç saygın özel sanat eğitimi okulları yerel veya şu anda bunları göze alamaz olur?
Kendi elleri tamamen konularda almak zorunda Bu noktada. Ancak tamamen yalnız değilsiniz!
Piyasada ürünler olduklarından bir düşük maliyetli, hala güzel sanatlar Çocuğunuzu eğitmek yardımcı olabilir.
İşte bir örnek, 30 $ ve bir kerelik ödeme için size çocuk Keman Master Artıları ile online keman dersleri almak olabilir.
Ayrıca dersler ve diğer müzik aletleri için DVD eğitim programları online, yazma, çizim, ve daha fazlası.
Herhangi çok daha video oyunları ya da kablo TV başka bir akşam daha verimli olacaktır.
çocuğunuza, amca John – piyano çalar – soran dikkat edin. kimse ne kadar iyi bir şeyler yapmak bilerek ortaya koyarsa, o hiçbir şekilde açıkca öğretebilir gösteriyor!
Kötü dersleri çok hızlı sanatları çocuğunuzu kapatabilirsiniz. büyük bir bağış okula yapılmış olsa sanat kaydedilir, bu eğer çocuk sanatlar ekşi biraz iyi gelir.
Tüm tüm toplumlarda görüş içinde değiştirilmesi gerekiyor ne kadar önemli sanat çocuklarımız ve geleceğimiz için vardır açısından.
Bu reddedilemez ise, çocukların standart testler güzel sanatlar yer üzerinde daha iyi performans. Ancak birçok okul daha iyi skor sonuçlar elde odaklanmak için sanat ve müzik kesecek!
Bu ülkelerin savunma bütçesinin küçük bir kısmını kolayca sanat ve müzik programları için ulusal ödeme olabilir.
Okuduktan değilse veya aritmetik sonra neyin gerçek kullanım olduğunu birçok anne-baba, ‘bakış açısı var Çocuğum’?
Ancak Amerika’da üst bilim okullarındaki tüm bir sebebi onların üniversitelerde yaygın sanat programları var. Öğrencilerin akademik gerçekleştirmek yardımcı olur!
Bu anne, bütçe kesintileri veya bütçe kesintileri olarak bizim işimiz, bizim çocukların ihtiyaç duydukları güzel sanatlar eğitimi almak sağlamaktır.
biz çocuklar için, kim yapacak bunu yapmazsanız?

Leave a Reply