Sony Ericsson W950i: Klasik M

cep telefonlarında multimedya özelliklerinin eklenmesi gerçek anlamda mobil dünya değişti. Yeni mobil cihazlarda sadece bir iletişim aracı olarak uygun tüketici ihtiyaç ve tercihleri eklenmiştir, birçok yeni multimedya ve verimlilik özelliklerini hizmet değil. mobil sektöründe, bu aygıtların çoğu hibrid telefonlar denir. Bu nedenle, bu telefonları modern yaşam tarzına uygun tüketicilere her şeyi sunuyor.
seçenekleri bir dizi küresel mobil dünyada açıkken, tüketicilerin telefon tasarımı işlevleri ve temel yakışıklı seçtikleri seçebilirsiniz. Ancak, telefon özellikleri çok gibi farklı kategoriler: Ses merkezli telefonlar, iş telefonları, kameralı cep telefonları, multimedya cihazlar ve fazlası vardır önemlidir. Bulunduğunuz ihtiyaç ve tercihlerine, yakışıklı seçin ve dünya ile bağlantılı olsun geçerli.
Bu senaryoda, müzik telefonu daha popüler hale geliyor. Mobil şirketlerin özenle müzik özellikleri uzlaşmaz ile donatılmış üst seviye müzik telefonu sunuyoruz. Aynı satırda kadar, Sony Ericsson’un Walkman telefonlar resmi haline gelmiştir. onun Walkman serisi portföyünde. şirket yeni bir cihaz duyurdu, Sony Ericsson W950i.
UMTS Walkman cihazla zarif ve şık hareket eden gazino geliyor. Bir cihazın en önemli özelliklerinden biri telefon hafızası. dahili bellek alanında cihaz, en sevdiğiniz müzik parçalarını daha fazla oda yaratır 4GB ile. Ve dokunmatik ekran – müzik parçalarını bulma ve telefon tarama özellikleri daha fazla daha kolay hale gelmiştir.
Sony Ericsson W950i Walkman player 2 üzerine inşa edilmiştir. 0 platform ve mükemmel müzik ve ses kalitesi sunuyor. dahili bellek 4GB ile donatılmış – kullanıcılar indirebilir ve ilâ 4000 şarkı depolamak. albümleri ile ara favori müzik parçalarını, sanatçıları ve kolaylıkla çalma. Sadece ekrana dokunun ve yolda müzik parçalarını çalmak.
W950i olmayan bir kameralı cep telefonu, ve gerçekten bir müzik cihazıdır. Ayrıca, telefon verimlilik araçları e-posta, mobil internet ve daha fazlası gibi donatılmıştır ek özellikler. Yolda İnsanlar hızlı ve geniş bant hızlı mobil internet ve e-postaları senkronize. Desteklenen Symbian sürümü 9 ile. 1, yakışıklı UIQ 3 çalışmaktadır. 0 platformu – kullanıcıların telefon daha şekil zengin yapmak için farklı yazılım uygulamaları indirebilirsiniz.
Daha fazla Sony Ericsson W950i ile alın.

Leave a Reply