Top 5 Klasik M

Copyright (c) 2009 Jason Boehle

Herhangi bir klasik müzisyen olmak ya da klasik müzik aşığı Avrupa biliyoruz ve bugün takdir klasik greats çoğuna doğum yeri olduğunu söyleyecektir.

şairler aksine, yazarlar, ya da sanatçılar, klasik besteciler ve müzisyenler kendi işleri için onların yaşam süresi içinde ve ün elde müziklerini bizim hava dalgaları sel devam ediyor. Bazı tüm zamanların en büyük bestecilerinden biri, Tchaikovsky çok büyük yazdı Fındıkkıran dahil Vivaldi kim, Four Seasons yazdı doğmuş ve Avrupa’da eğitim çalış.

Avrupa’ya her yolculuk bir festivalde canlı klasik müzik performansı, tercihen içermelidir. Bugün, tüm efsanelerin uzun Avrupa soy kutluyor ve ileri ne klasik dünya bunun ileride tutan görünümlü birçok klasik festival seçim için vardır.

1. Bach Festivali (www. bachfestleipzig. De) Leipzig, Almanya-Enjoy Akademisi Eski Müzik tarafından performansları ile ünlü besteci geliyor. Ayrıca Handel ve Vivaldi’nin dan performanslar olacak. Ücretsiz gündüz organ resitaller sağlanacaktır.

2. Puccini Festivali (www. puccinifestival. O) Torre del Lago, İtalya-yüksek notlar ve tiyatro için, bir opera performans kendinizi tedavi için özlem memnun etmektir. Puccini’nin doğumunun 150 yılını kutlayan Puccinni Festivali Puccinni’s repertuarından performansları doludur. harika performansları görmeye ek olarak, bir müze olarak muhafaza edilmiştir Puccini’nin göl tarafında villa, halka açık bir tur almak mümkün olacaktır.

3. Salzburg Festivali (www. salzburgfestival. At) Salzburg, Avusturya-Home bazı en etkileyici kilise ve performans salonlarında, Avusturya klasik müzik kültürünün zengin sunuyor. Viyana Filarmoni Orkestrası, Wagner ve Messiaen tarafından müzik gibi birçok eserler seslendirecek.

4. Monteverdi Festivali (www. teatroponchielli. O) Cremona, İtalya – Bir Opera, Claudio Monteverdi, bu 3 hafta festivalin vaftiz ve onuruna daha ünlü 17 yüzyılda pek çok zaman dilimi dramatik romantizm ile klasik eserlerden karıştırır.

5. Richard Wagner Festivali (www. Bayreuther-festspiele. De) Bayreuth, Almanya – kulak Christian Thielemann of Ring Cycle ile atmosfer setleri notları hoş dinleyin. Orada, güzel konuşan Barok Opera House ve Hermitage bahçeleri kendinizi ziyaret görürken.

Avrupa, bu yüzden en sevdiğiniz klasik sanatçı canlı performansı görülmeye klasik müzik için güçlü bir takdir vardır uygulanabilir hızlı bir Avrupa gezmeye ya da kıtanın uzun bir tur için. Avrupalılar gerçekten o klasik müzik herkes arasında paylaşılmış olması gerektiğine inanıyoruz, çünkü hem pahalı gösterileri ve ücretsiz performansları vardır.

Leave a Reply