Ben isterim zorlanmadan herkesin belli bir noktaya müziği seviyor inanıyorum. Her birimiz görüşlerini vardır. Biz sever şekillendirme ve hoşlanmadığı şeyleri biz çok genciz başlar. Bizim görüşleri bir çok kendi deneyimleri nedeniyle oluşur ve biz çevremizde başkalarından duymak ne dayalı form diğerleri. Çocuklar kolayca ne çevrelerindeki yetişkinler söylüyor alın. Bu nedenle aile bireylerinin bir sürü aynı siyasi partiye mensup ve aynı din uygulama sebebi değil, ne büyüdüm olduğunu. çok sayıda biz teşekkür ederiz bizim çocukları olarak gördüğü geliyor. Daha sonra görüş biz ziyade kendi deneyimlerinden eğitimli ne dayalı olmasından ötürü, biz kendimiz için yaşamış bir şeyler bizim fikir değiştirmek keşfedin.
Ben büyüdüm aile, babam şeyler sessiz istedim. Çok zor kariyerine de bu yüzden o gürültü veya faaliyetin büyük çevresindeki oluyor diye hoşlanmadı akşam için rahat bir çiftlikte çalışan çalıştı. Biz t. olabilirdi v. düşük ayarlanmış ya da o klasik müzik albümleri koymak olacaktır. Bu o dinleyen sadece müzik oldu. biz ve ülke batı müziği ya da rock radyo ve rulo oyun olsaydı, onu kapatmak için bize anlatırdı. O kaya anlamadı and roll ve o countrywesternmusic bir spor olduğunu düşündüm.
Ben rock maruz kalmıştır ve arkadaşlarım, radyo ve dansları ve benzeri ile rulo. Ben ülkenin batı müziği hiç dinlemedi. Bundan babamın görüntülemek düzenledi. Sonra lise tüm zaman countrywesternmusic dinledi genç bir adam çıkıyor başladı. O müziğin temposuna ve hikayeler şarkı sözleri çoğu hakkında çok hoşuma gitti.
Ben gerçekten çok zaman ben müzik katlanmak ve bunu ayarlanmış dating başladı o adamı sevdim. Daha sonra en popüler ülke batı gruplarının çok yapılan büyük bir açık hava konserine gittim. I bağımlısı olduğunu açıdan. Ben de şarkı hakkında ve müzik oldu hikayeleri takdir bulundu eğlenceli dans oldu. açık hava konseri etkinlikte bir araya erkek arkadaşım arkadaşlarının bir çok var. Onlar ne kadar bazı müzik dans hattına bana gösterdi. Sonra lise Ben başka bir şehre taşındı ve bu yüzden erkek arkadaşım temas kaybetti. Sonunda benim şimdiki eşi ile evlendi ve bizim aile yükseltmektedirler. Hala bütün müzik türlerini, ama dinlemek her zaman ben geri açık göstermek ve onu nasıl sevdiğim için bakmak country müzik batı duyuyorum. Ben bir çaba benim çocuklar farklı şeyler büyüdükçe ve düşüncelerini etkilemek için çalışıyorum bir sürü deneyim izin olun.

Leave a Reply