Ve ?nsan Expression Of Finest Formlar Eski M

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 ST1 : * (davranış: url (# ieooui)) / * Style Tanımlar * / tablo. MsoNormalTable (mso-style-name: “Table Normal”; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-ebeveyn: “”; mso-padding-alt: 0in 5. 4pt 0in 5. 4pt; mso-para-margin: 0in; mso-para-margin-bottom:. 0001pt; mso-pagination: dul-yetim; font-size: 10. 0pt; font-family: “Times New Roman”; mso-ansi-language: # 0400; mso-Uzakdoğu-language: # 0400; mso-bidi-language: # 0400;)

MUSIC

 

Ve insan ifade güzel formları eski MUSIC olduğunu. en eski edebiyat temsil Vedalar bilinen dünyaya, kesintisiz bir sözlü geleneğinde yüzyıllar boyunca aşağı geçmiştir farklı bir melodi ayarlanmış olmasıdır. birçok tanım müzik verilir soyut bir sanat formu olmak. Görünmez çizgiler ve ses renkleri sessizlik tuval üzerine Music bir tablosu. Müzik bizim yürekten hissediyorum. . Müzik gibi ayrıntılı bahar ve sonsuz uzay bir bulunuyor. İşte kozmik nefeste müziktir. okyanus dalgaları, bambu dalları kucaklayacak, atomlar ve kalp atışlarını titreşimleri: müzik Omni mevcuttur. Müzik klasik, Hindistan’a ait klasik, Carnaüc klasik, Batı halk, Jazz, Pop Müzik, Fusion, Of vb içine bunlar var Vokal ve Instrumental müzik daha fazla kimlik olabilir ayrılabilir. instrumental orada vurmalı çalgılarının farklılaşma yanı sıra rüzgar ve yaylı çalgılar olabilir içinde. Hindistan’da, sanat Kutsal tarafından ayrılır olan iki büyük margi olarak desi kabaca klasik ve halk olarak tercüme edilebilir bilinen dere. Sangeeta Ratnakara Saarangadeva gibi birçok metinlerin klasik müziğin temel ilkelerinin uzandı.

Klasik müziğin iki büyük sistem bugün ve Carnaüc Hindustani vardır. bugün farklı stilleri görünüyor olsa eski risalelerin itibaren belirgin olarak, onlar aslında ortak bir teoride kökenleri ve kaynak var.

 

Müziğin farklı TÜRLERİ

 

GELENEKSEL MUSIC KATHAKALI IS

Orkestranın davul iki çeşit – maddalam ve chenda oluşur; çan metal gong ve ilathalam veya ziller olduğunu şönil. Murpancharimelam Bu geleneksel tapınak vurmalı müzik. Geleneksel bir tapınak müzik alayı ve yarışmaları eşlik eden Panchavadyam beş aletleri. Beş aletleri Chenda, kuzhal, Edakka, Elathalam, Timila vardır.

THIRUVATHIRAPPATTU BİR FIRSATLAR kadınlık kutlamak için IS

Thiruvathirappattu, bir şarkı çok çeşidi var Kerala için tipik, günde bir fırsat kadınlık kutlamak olarak Thiruvathira gözlendi bir öğüt vardır. Şarkının Malayalam ayın Thiruvathira yıldız kümesi üzerinde Thiruvathirakali, bir dans kadınlar tarafından sonsuz evlilik mutluluk için yapılan, eşlik Aralık ve Ocak bulunmaktadır. Dolambaçlı hareketleri lamba pirinçten yapılmış bir yağ-lit fitil etrafında dansçılar tarafından yürütülen lasya veya amorous kadınsı cazibe ve zerafet taşımaktadır. Dans dairesel, pirouetting desen alkışlar ve şarkı eşliğinde takip eder. Thiruvathirappattu “Gopala balakanae gopikakanda başında. . “Eski bir şarkı bir adanmışlık sesi ile ve Lord Krişna’nın romantik hikayeler anlatıyor.

 

GENÇLİK MODERN müziklerine ilgi ARE

 

Özellikleri ritmik unsur, melodiler ve kancalar, bir genel tarzı ve geleneksel yapı, ancak bir pop müzik başka bir şey değildir. Amerika’da karlı bir endüstri 19. yüzyıldan beri pop müziktir. pop müzik bir tek kişi orchesthra insanlarla bir şarkı verebilir. tamamen pop müzik çekici Bugün gençliğidir. Şimdi müzik online size için düşük maliyetli bir özel teklifler vardır.

 

Ne olursa olsun müzik olabilirse o insanların kalplerine ulaşır ve kendilerini rahat biri olmayı kolaylaştırır. Müzik zihin yenilemek ve işe konsantre yardımcı olur. Ben en iyi siteler Bulunan deals365 olduğunu. bize

 

Leave a Reply