Web M

Çok sayıda yolları en sevdiğiniz müzik almak için. Sen raf onu satın alabilirsiniz, ona bir kulüp dinleyebilirsiniz, favori radyo kanalı veya internetten müzik indirebilirsiniz. raf onu satın almak ve tüm bu CD’leri istif yer ve para alıcıdır. En sevdiğim şarkı için bir kulüp veya en sevdiğiniz radyo kanalı dinliyor her zaman bir seçenek her zaman ve yer seçemezsiniz çünkü müzik dinlemek için değil.
Çok sayıda yolları en sevdiğiniz müzik almak için? Bir mağazada CD veya DVD satın alabilirsiniz, bunu bir kulüpte dinleyebilir ya da en sevdiğiniz radyo kanalını, ya da kendini internetten müzik indirebilirsiniz. raf onu satın almak ve tüm bu CD’leri yığın para alır, uzay ve bakım. En sevdiğiniz müzik kulüplerinde dinliyor veya radyoda iyi bir seçenek seçemezsiniz çünkü ne zaman ve ne duymak istediklerini değil.
Sizin Yeni Yıl? Çözünürlük kilo edebilirler. (Bu en popüler çözünürlüğü her bir yıl için, son beş yıl çalışan) olur. Amacıyla kilo, sen? ll iPod’unuzda dinlemek için biraz müzik gerek. Seç bazı ve tempolu, iyimser tempoları yüzlü misiniz? Tekrar yarım çıkıntı mücadele yapılır! müzik iPod dinlemek için jogging daha hızlı geçmesini sağlar, kendi rutin çok kısa ve görünmek kas daha hafif hissediyorum yakmak.
Gelecek dönem daha iyi notlar almak istiyorum. amacıyla daha sert ve daha verimli çalışmak için, bazı klasik nağmeleriyle çalışmaya indirmek isteyeceksiniz. Bu kanıtlanmıştır ki dinlerken Mozart, bebekler geliştirmek daha fazla beyin hücrelerine daha hızlı. Öyleyse neden bir yetişkin için farklı olurdu? Eğer Dean yapabilirsiniz? s liste değilse Cumhurbaşkanı? doldurmak Mozart, Chopin, Beethoven ve Çaykovski ile taşınabilir müzik çalar sonraki dönem liste var.
iyi notlar almak için. Sen konsantre ve dönemlerde daha iyi skorlar elde Mozart dinleyerek. Bebeklerin hızlı beyin hücreleri de klasik müzik dinlemek geliştirmek eğilimindedir. İndirdiğiniz müzik sizin için harikalar çalışması gerektiğini ve çalışmalarda daha yüksek puan almak.
Için canlandırmak. Sen dikmek olacak size yaşadığınız bir o mavi gün. Müzik indirme ve bunu o günlerde her şeyi yanlış giden ve size moral sizi bir şey gerekiyorsa için iyi bir çözümdür dinleme. Müzik tedavi olduğunu.
enerji için sizi ne zaman? yeniden bir sen aşağı o günlerde sahip. Müzik gün her şeyi yanlış gittiğini hissediyorum iyi bir çaredir.
(Benim kişisel favori) yer kazanmak için. O? Yeterince alan tüm favori kaset ve CD’ler tutmak ve zaman istediğiniz bulmak onları bulmak için var. müzik indirmek, uzay ve zaman tasarrufu tüm müzik bilgisayarınız ve IPod saklanan çünkü. Bu da daha kolay beni arıyorum, herhangi bir iz bulmak için kolaylaştırır.
müzik dinleme keyfi için müzik indirmek için akıllı oynamak için. Ve süreç böylece site seçmek kadar kolay, bir kaç tıklama yaparak ve anında indirmeden varlık, ne ters gidebilir ki? Sen mi? Ll kilo; misiniz? Ll akıllı olmak ve dışarı borç daha uzun kalmak! Kim tüm bu harika seçenekler karşı olabilir?

Leave a Reply