Whats kolay ve hızlı bir şekilde 2 download müzik için özgür bir ipod klasik üstüne?

Ne kolay ve hızlı bir şekilde 2 download müzik için özgür bir iod klasik üstüne nedir? içine kesmek ya da çalmak müzik internet sitelerinden olmadan.

5 Responses to “Whats kolay ve hızlı bir şekilde 2 download müzik için özgür bir ipod klasik üstüne?”

 1. ♥jovial Says:

  Eğer Limewire adresinin şarkıları indirebilirsiniz:http://www. LimeWire. com /LimeWire bir dosya paylaşım programıdır. istediğiniz hemen her şarkıyı bulmak mümkün olacak.bir kere, itunes içine farenizle limewire dan şarkı sürükleyin yaptım.

 2. $up3r-N3rd Says:

  LimeWire. . . . . . onun “hukuki”. . . . . Sadece diğer insanlara vermek o değilsin. . . .limeiwre kullanarak indirebilirsiniz. . . o zaman adil itunes içine sürükle bırak sağ dosyaları kopyalayın. . . .

 3. Lola Says:

  Ücretsiz indirme yasaktır. http://www müzik indirme. Ucuz-mp3s. net /

 4. MusicBabe Says:

  mp3obsession itibaren yasal güvenli müzik indir. com. ücretsiz değil ama ucuz – sings sadece 0 $ vardır. 09

 5. Diana B Says:

  Sana bir iPod müzik zaten yok indirmek anlamına varsayıyorum. Diğer bir deyişle, nasıl internet üzerinden müzik almak için, sağ soruyorsun?Sen Limewire almak yanıtlarını bir demet toplam salak söylüyorum tarafından yayınlanmıştır göreceksiniz – onları görmezden geliyor. Bu insanlar var büyük olasılıkla basmış w / malware’s programın bir sürümü indirilebilir.Ironi ki Limewire, muhtemelen en iyi bugünün dosya paylaşım uygulamaları, her herhangi bir olay değil iyi bilinmektedir. Ben (o zaman) benim HD silin ve bu seçimi ve download hız vasat (en iyi) karşılaştırıldığında bulundu vardı çalıştım ne de anlayabileceğiniz eMule & WinMX – 2 dosya paylaşımı sözde ölmüş veya LW tarafından (tutulduğu kabul apps ve varyant, FrostWire).Herhangi bir dosya paylaşımı ile ilgili sorun 1) “müzik çalmak” hayır lisans onu (yayımlamak zorunda insanlar onu indirerek olacak ki ne onlar ne zaman o kullanılabilir sınırsız kopyalama) için ve 2) çıkmadığında yaparım olduğunu şekilde dosya paylaşımı app (yüklemek zorunda) malware üzerinde gömülü olmayacaktır garanti.Orada daha güvenli alternatifleri vardır.o kadar kolay tamamen online iş o kadar, CD şarkılar müthiş değil karşın hala yapmak kolaydır. Aslında, CD (veya en azından yakın zamana kadar) en çok müzik için kaynak vardı iPod ve diğer oyuncular mevcut. Arkadaşlarınız, aileniz ya da halk kütüphanesi CD müzik bir dime mal olmaz tüm büyük kaynaklarıdır. Hepsinden iyisi, gerçekten herhangi bir yazılım gerekmiyor. Itunes, WMP ve diğer birçok ücretsiz programlar “CD’nin parçaları MP3 dosyalarını atılmak olacaktır.Başka bir yol müzik almak için radyo o uzakta kayıt gereğidir – internet radyosu hassas olmak. Bu nasıl “kompakt kaset” eski günlerde bizim müzik bir sürü almak için kullanılır. istasyonunuzu & isabet Sadece yerine güverte bir bant kaymasını, tuning “yazmak”, size ses kartı üzerinden olacaktır akarsu ses internet radyo istasyonlarının herhangi bir sayı üzerine oturum açabilirsiniz. Daha sonra “Audacity” bu stream (bir wav dosyası veya MP3 olarak kaydederek kaydetmek) ve kaydetmek istediğiniz şarkıları bulmak gibi, akarsuyun parçalar kopyalarını yapmak Audacity’s düzenleme fonksiyonlarını kullanabileceğiniz bir program kullanabilirsiniz o şarkıyı içerir.Henüz 2 seçenek yasal olarak ele görmeliyim. RIAA ki radyo internet dinlerken biliyor olsa bile, sana akışı kayıt yapıyorsanız söyleyebilirim sanmıyorum.

Leave a Reply