You That M

Bunu müzik biliyor muydunuz doğal “yasalar” a dayanır – yerçekimi gibi – ve nasıl bu doğal yasalar aslında ne zaman oyun yapıyoruz anlayabilirim çalıştığını anlamak için öğrenerek – biz olmak zorunda değilsiniz başkasının bir müzik parçası üzerinde yazılı olan ne merhamet?
Nasıl bu gerçekleri çoğu sizin hakkınızda müzik ve piyano biliyor musunuz? Test kendiniz ve ardından sayfanın altındaki cevapları kontrol edin:
Bunu biliyor muydun sen şarkı yüzlerce oynayabilirsiniz sadece 3 akorları öğrenerek?
Eğer sadece 12 büyük tuşları oynayabileceği olduklarını biliyor muydunuz, ama sadece gerçekten en popüler şarkıları çalmak için bir anahtar master var mı?
Bunu mümkün kolaylıkla akor herhangi bir melodi notu (tune) maç olduğunu biliyor muydunuz, herhangi bir notu uyum böylece?
Eğer Beethoven’in Fur Elise ve blues şarkısı “Summertime” şarkının tema için aynı tonların kullanır biliyor muydunuz?
bu oldukça mümkün ne akor sonraki bir şarkı doğruluğu% 85 yaklaşan gelir tahmin etmektir biliyor muydunuz?
Eğer, ülke – klasik müzik dışında bir şey boogie, blues, new age, gospel, pop, rock, caz çalmak için aynı tonların kullanabilirsiniz biliyor muydunuz? (Ve hatta bazı klasikler!)
o gitar akorları biliyor muydunuz aynı piyano akorları – tek şey farklı enstrüman ve çıkan ses nedir?
bu şarkı yüzlerce aynı formu biliyorum, bu yüzden mi ne gelecek bir şarkı olarak geliyor biliyorsunuz bu form öğrenerek?
Bunu biliyor muydun akorları – Size Orta C bilmiyorsanız bile birkaç gün yerine birkaç yıl – içinde piyanoda harika ve tatmin edici sesler yapmaya başlayabilirsiniz piyano çalma zemin üzerinden gelerek – tweedle Dee mi?
Yanıtlar piyano müziği soruları oynamak için:
Doğru. Eğer herhangi bir tuşa sadece 3 ilköğretim akorları – benzeri aile üyeleri: Anne, baba, çocuk vardır olmasıdır. o 3 tanıyın ve bunu var.
Doğru. Bu dilleri gibi. Harika birkaç konuşmaya muktedir, ama tek bir ile ulaşabilirsiniz. Ben diğer dillerde konuşmak isterim, ama tarafından sadece İngilizce ile elde edebilirsiniz.
Doğru. Her nota farklı tonların parçasıdır. Bu yüzden size gizli biliyorum bir kez herhangi bir şarkıyı uyum kolaydır.
Doğru. Evet. Ikisi ve temalarda E7 akor A minor akor kullanın.
 Doğru. Ben inanmak zor’s biliyorum, ama matematik dayalı müziğin hatırlıyorum. Bir kere bir şey “Circle 4ths denir anlamak” Bu çocuk oyuncağı’s. Aslında, şimdi söyleyebilirim ki G akor doğrudan D7 akor sonra gelen zamanın 85%. Bu yüzden zaman koşmak D7 akor içine gelecek, sen% 85′lik bir Tahminime göre bir sonraki akor G akor çeşit edilecektir var. (G, G7 vb) Eğer şaşırtıcı arkadaşlarınız içine, bunun yapacağım demektir!
Doğru. Aynı akorları uygulayın farklı ritimleri ve müzik birçok tarzı var! Ben boogie, jazz, rock, pop, gospel, new age, düşük tempolu oynayabilir çok aynı telleri ile.
Doğru. Chords telleri vardır. Bir kere bunları bilmeniz, herhangi bir enstrüman bunları uygulayabilirsiniz.
Doğru. “AABA” ve “ABA” gibi Musical formları binlerce şarkı binlerce temelini oluşturur.
Doğru. telleri anlamak ve onları nasıl müzik iskelet katlanarak öğrenme eğrisi hızlandırır.
     Sonuç aşağıdaki gibidir: müzik doğal hukuk dayanmaktadır ve doğanın matematiksel olmasıdır. Anlayış hem öğrenme hızlı ve dışarı sürecin daha fazla zevk almak için anahtardır.

Leave a Reply