İyi bir şarkı sonra oyun olacağını Mozart Konçertosu No. 3?

Hiç Mozart konçertosu her üç hareketleri oynamıştır. 3 ve Bilmek istiyorum ne olacağını oynaması gereken bir sonraki şarkı.Mozart I E minor Nardini konçertosu oynamıştır önce.Ihtiyacım çift durdurur ve hızlı notlar üzerinde çalışmak, bu yüzden o bir sürü var ama çok aşırı zor muhteşem olurdu değil bir şarkı.Teşekkürler!

4 Responses to “İyi bir şarkı sonra oyun olacağını Mozart Konçertosu No. 3?”

 1. Brett K Says:

  idk

 2. Nicholas Says:

  Belki başka bir Mozart Konçertosu, belki Konçertosu No 5 çalışacaktı. Bu mükemmel tril, Grace ve Onaltıncı notlar (No çift durur sen gibi hızlı notlar için) ve bir çok zor bir parça değil.Concerto No 4 Chords ve Çift durdurur için iyidir.

 3. petr b Says:

  Ben keman edebiyatının sonraki yeterlilik bir ilerleme içinde ne kadar da iyi hatta bir tahmin almak bilmiyorum, ama senin Mozart Sonatlar piyano ve keman için tanımak gerektiğini düşünüyorum.Ben sadece size ne olursa olsun, sizin yaş istedim, kabul edilebilir bir konçerto bir şarkı aramak için değil. iTunes çok tedavüle ‘song’ vermesi suçu çok müzik herhangi bir parçası anlamına etmektir. Bu yanlış kullanımıdır.Sana açıkça zaman, klasik kategorisinde bir soru sorma ve diğer klasik müzisyenler ile konuşmaya iletişim kurmak isteyen eminim.’Herhangi bir tür bir enstrümantal parça için şarkı’ terimini kullanmak için uygun değildir.çok, s. konusunda en iyi b.

 4. lovelyduckling7571 Says:

  Mozart’ın Rondo Formu “Haffner serenat,” mozart konçertosu No. 5; size e büyük iyi bir teknik, Mendelssohn keman konçertosu varsa, ancak bunun için bir süre beklemek isteyebilirsiniz. . . ayrıca mozart konçerto yok. 4, korku veya hayd keman konçertosu olan. . . . wieniawski hayır. 2 de güzel ama zor çok eğlenceli ve Lalo’nun Symphonie espagnole belki

Leave a Reply