Mozart gerçekten şimdiye kadar yaşamış en büyük besteci var mı?

film, ‘Amadeus’ ve beraberindeki okumalar ve postaları In, Mozart tüm zamanların en büyük bestecisi olarak nitelendirildi. Orada müzik bundan konusunda fikir birliğine tarihçiler mi?

9 Responses to “Mozart gerçekten şimdiye kadar yaşamış en büyük besteci var mı?”

 1. Nour Says:

  Biraz büyük müzisyen şey değilim, ama, bence, ama yine de, eğer hiçbir şey mevcut çöp kutusundan o bir dahi olarak iyi müzik söyleyebilirim! 3 yaşında, piyano mastering anda ve hiçbir şey olmasa bile oluştururken büyük bir ustalık oldu! Hatta çoğu çocuklar için piyano öğrenme zordur! Yani evet, benim görüşüme göre, o oldu.

 2. mhmm Says:

  Bence evet!sen gidersen ve ünlü opera sanatçısı geniş repertuarı bakmak, o yaptıklarını rol muhtemelen% 80 Mozart operaları göreceğiz!Onu, benim görüşüme göre yapan, tüm zamanların en iyi besteci, o HIS müziği, daha başka bir besteci çalınır ve oynanır ve modern pop kültürünün oynadı. Ve başka bir şey yaptığı müzik, tüm temel lol kaplar. karanlık ve düşünceli, From ışık ve romantik. Yani her bir ruh, haha için farklı parça var.Ve Amadeus amaaaazing olduğunu!Ben kesinlikle bu filmi seviyorum.

 3. Serenity Says:

  Bu fikir dayalı olduğundan büyük imkansızdır.

 4. Malcolm D Says:

  Hayır, görüş birliği yoktur. Orada büyük olduğu iddia olabilir en az üç bestecileri vardır.Genellikle onlar:Beethoven.BekârMozartSadece sen kim (kişisel) en iyisidir yargılayabilir. Ama gerçekten orada hangi yargıç hiçbir kriteridir.

 5. stars n stripes 4eva Says:

  evet o iyi hiç kimse ondan daha iyiydi

 6. Nathalie Says:

  Ben tamamen bir müzik tarihçisi değilim, ama muhtemelen sens in yaptığı en iyi müzik yazdı büyük değildi düşünüyorum, ama çok uzun kariyeri nedeniyle ünlü – olmasa bile genç öldü, o çok başladı erken. O inanılmaz şeyler yazdı ve o gerçekten bir dahiydi, ama ne Malcolm D dedi hakkıdır. Üç büyük besteciler Beethoven, Mozart ve Bach idi – geri kalanı kendi görüşleri (Şahsen Bach, sonra koymak dayanır Beethoven, sonra Mozart).

 7. the cool nerd Says:

  Im değil bir müzik tarihçisi, ne de belirli bir müzik dahisi, ama evet am, pek çok mozart kabul edeceğini tüm zamanların en büyük musican oldu. Dört yaşında yüzlerce önünde karmaşık adet preform edebilmek için saf yetenek çok alır. Değil, birçok kişi başlarını wwithin tüm syphonies oluşturabilirsiniz. Yani evet, Mozart probly biri değilse, en büyük bestecidir.

 8. Cell Says:

  Belki, kim bilir? Neyse ne konularda bana HIS “her zaman en iyi” müzik değildir. Ben dinlemek olmazdı onun örneğin bütün bir gün, o sıkıcı olur bütün bu kadar tatlı, o kadar ışık vb Tatlar farklı olursa olsun, kaç parmak başparmak aşağı burada. Bana klarnet ve orkestra için süper konser söz sorarsanız, ben onun; muhteşem dizeleri kuartet, idem değineceğiz, ama tüm eserleri şu ya da bu ÇOK dışında, hemen hemen aynı “ruh” her zaman müzik .

 9. J.C. Says:

  O saptamak imkânsız, çok farklı dönemlere ve ondan sonra stilleri olduğu gibi olurdu. Hangi besteci iyiydi YOUR favori değil karar vermek gerekir.

Leave a Reply