Mozart’ın ne kadar toplum için önemli operaları?

Mozart’ın ne kadar toplum için önemli operaları? Gerçekten ihtiyacım ile bu benim kıdemli disiplinlerarası proje için yardımcı olur. Ben de günümüz toplumu ve toplum için 18. yüzyıl boyunca bilmemiz gerekir. Herhangi bir bilgi çok teşekkür olurdu.

3 Responses to “Mozart’ın ne kadar toplum için önemli operaları?”

  1. Malcolm D Says:

    sadece yüksek sanat olarak önem taşımaktadır Çevrede kendilerini. Sonra soru “ne kadar önemli Sanat toplum nedir?” Birçok herhangi bir toplumun kuşaklar hakim katkı ürettiği sanat göre diyebilirsiniz. Modern teknokratik toplumda bu sanat eğlendirmek için dışındaki büyük değer başka biri değil söylenebilir.Şimdi sanat izleyici veya tamamen kitleler için bir uyuşturucu için yükseltme olup olmadığı konusunda tartışmaların içine giriyoruz.Sen ve bu tür sorulara zaman büyük bir harcayabilirsiniz sadece bulmak cevapları felsefe değil, zor aslında. Herhangi bir cevap sübjektif olma olasılığı yüksektir.İyi şanslar.

  2. Singin' In The Rain Says:

    Kendinize ve film bir kira Popcorn bir çanta almak için borçluyum “Amadeus” – Amerikan Film Enstitüsü ‘En İyi Film de 53 sırada yer aldı. Her şey doğru değil, ben Vikipedi’de film bir synposis ve Bilginize olarak film açısından kurgu gerçekleri söyler başka büyük site ile sağladık. (Bir de onu ve operalar hakkında bio link) kullanıcısı.O Wolfgang Amadeus Mozart gerçek hayatta, hiçbir TV, radyo yok, hayır Top 40 olduğunu görürsünüz. O oldu! Bestelemeye ve toplumun elit ve soylular da dahil olmak üzere önemli izleyiciler için opera üretmek gerekiyordu. Toplumun aynı fikirde veya ilişkili olabilecek ifadeler yaparak O’nun operaları ne modern müzik bugünkünden: birleştirmek toplum. Mozart’ın gün içinde opera, sahnede bir oyun ve bir hikaye içeren şekilde görev MTV ve hatta film, bugün, bir tema sağlanması, sosyal olarak ilgili veya evrensel, ne toplum tartışmak için ve üzerine yansıtır.Eğer 18. yüzyılda toplumda Mozart’ın rol rol Pink Floyd zaman onların opera, Wall ile gelen oynanan farklı değildi göreceksiniz çünkü size film izleyecekler umuyorum. Inanılmaz deha müzik beste içine kusursuz oynayan çekici ile başvuran gitti ve topluma önemli bir mesaj sağlar. Evet, Pink Floyd The Wall olduğunu, bu nedenlerle, çağdaş bir opera için.Lütfen, (o değer Tom Hulce Mozart bir karakter ha ha olarak!) Biraz dışarı siteleri kontrol edin ve ilgili karşılaştırma üzerinde düşünmek verir hilariously saçma gülmek duymak film izlemek. . . Bir kesinlikle katil proje hazırlaması gerektiğini söyledi! Eğlenceli geliyor! İyi şanslar!

  3. cherubitation Says:

    Basitçe söylemek ve genellikle için: sosyal sınıf farklılıkları ve anlaşmazlıklar ile Mozart operaları birçoğunun araziler anlaşma. Sen DaPonte operaları, örnekler için Kont ve Le Nozze di Figaro, uzunca bir zaman ilk prömiyeri heyecan yarattı yılında görevlileri arasında çatışma gibi bakmak isteyebilirsiniz.

Leave a Reply