Nasıl Mozart konçertosu için zorluk açısından karşılaştırmak Weber’in klarnet konçertosu no 1 ve Rose etüdler nedir?

Hey,Ben bile hala oldukça güçtür Mozart’ın klarnet konçertosu oynayabilirsiniz. Ben klarnet veya Weber’in konçertosu no 1 için Rose’un etüdler satın düşünüyorum. Ne kadar zor Mozart göre bunlar?

One Response to “Nasıl Mozart konçertosu için zorluk açısından karşılaştırmak Weber’in klarnet konçertosu no 1 ve Rose etüdler nedir?”

  1. Lady Prism Says:

    Mozart ve Weber Klarnet Concertino Benzer zorluklar bulunmaktadır.Farklı dönemlere ait, ancak teknik talepleri benzer. . . aralığı olduğu gibi. Her iki personel altında düşük “E” (3 ledger hatlardan gitmek) altissimo inanıyorum “A” (personel yukarıdaki 4 ledger satır).Çoğu kolej gerektiren bir ya da (veya diğer İKİ!) Onların giriş seçmeleri için ve yalnız repetoire olarak kolejin ilk iki yıl boyunca bir ya da her ikisi oynayacak.Aynı C. Rose Etudes söylenebilir. . . numaraları 11 ve 13 gerçekten gibi kolejler. . . biri ne kadar hızlı parmaklarınız uçabilir ve artikülasyon seyretmek gösterir, diğer yavaş ve melodik böylece doğru zamanlama, müzikalite için, bakmak ve phrasing. Lise onur bantları (Tüm Devlet) ayrıca işitme repetoire için C Rose Etudes ve C Rose 32 Studies kullanarak sever.Mozart ve Weber arasındaki tek fark gerçekten üslup (Aynı şekilde, belli ki 8 notları oynamayan) vardır. . . ve bu benim ağız olarak yorgun Mozart erken olarak almaz bulabilirsiniz. . . ikisinden biri senin dayanıklılığın bir test! LOLŞimdi git ve iki Weber ve C Rose satın alın. . . Eğer satır aşağı bir noktada onları gerekir ve bu bir başlangıç olsun fena olmaz ama! Ve sen sadece kendin için ve oyun eğer beceri itmeye çalışıyorlar, ikisinden biri çok iyi olurdu. Ben Weber mevcut baskı da eşlik CD olduğunu düşünüyorum. . . sonunda 6 / 8 bölüm için ama dikkatli olun-piyano çalar çatlak vardı. . . hızlı olması gerekirken, ama, iyi. . . vay. Ne demek istediğimi görürsünüz! ;) Umarım bu, yardımcı ve eğlenin!EDIT: Her iki Mozart ve Weber, bir özel öğretmen ile çalıştığından emin olun. İşte Mozart genellikle (Rondo bölümünde özellikle yazılı değildir için çok özel bir artikülasyon) ve bir Cadenza Aslında yayınlanan form görmedim Weber parçası olduğunu, ama çok iyi bilinmektedir. . . Yargıçlar, hiç gelmeyecek bir durgu bekliyor olacak herhangi bir şey için seçmelere kullanmak eğer mevcut yayın veya tüm notları veya bazı malarchy aittir, ama vardır. ince noktalarını ve stil ile dışarı yardımcı olabilecek bir özel öğretmen al.

Leave a Reply