Nasıl Mozart şarkının adını buluyor musunuz?

Ben nasıl kafamda gider, ama bu kadar çok Mozart şarkıları cant bulmak o da! (I gitarda şarkının birkaç parçaları çalabilir.) Bir yolu var mı?

4 Responses to “Nasıl Mozart şarkının adını buluyor musunuz?”

 1. It's That Guy Says:

  Bir Mozart fan bulabildiği ve oyun ya da onun için bunun bir parçası uğuldamak ve onu tanımak olabilir.sen ne olduğunu biliyorsanız, bir piyano sonatı ya da benzeri bir ya da senfoni ne, sen onlar klasik MIDI dosyalarını çok şey var ve indirme ve dinleme başlamak bir web sitesine gidebiliriz. MIDI dosyalarını gerçekten küçük ve indirmek için hızlı vardır.Eğer Mozart’ın emin misiniz? Bu Beethoven olabilir. Ben oyun Fur Elise ‘gitar ve o Mozart’ın düşünmek duymak insanların yarısının. 8 ^)35 yaş ölen bir adam için, Mozart emin bir LOT şeyler yazdı! 8 ^ O

 2. Lynette Says:

  İlk olarak, You Tube gidip bazı dinlemek Mozart’ınEn bilinen besteleri: “Rondo Alla Turca”, “SonataC “K. 545″ Senfoni No. 40 “ve” Eine KleineNachtmusik “.o bunların hiçbiri, varsa birkaç tedbirleri yazmak deneyinmelodi ve soru ile birlikte gönderme.

 3. Jamie G Says:

  Yaklaşık 626 WA Mozarts of Kochel katalog çalışır çalışır. Bu gerçekten oldukça özellikle eğer hakkında şarkı ünlü biri, belki de videolar için youtube arama yapabilir düşünüyorsanız olup şarkı bir sonat, dörtlü, konçerto, senfoni, serenat, vb herhangi bir ek bilgi yok azdır Mozart performanslar ve şans dışarı.

 4. TK Says:

  Bunun yerine müzik yazma Lynette dediği gibi, sen sen gitar çalan ve youtube bizi bağlantı sağlayan bu post parçalar kaydedebilir, daha sonra kolayca insanlar burada dinlemek ve müzik tanımak olacaktır.

Leave a Reply