Nasıl şarkıcı için bilgilendirici olması Mozart’ın hayatı hakkında bir kompozisyon olabilir?

Ayrıca tüm Mozart’ın Birinin bana link verebilir anlatan iyi organize web sitesi nedir?Onunla ilgili bilmeniz gereken Veya bilgi. . .Ama mümkünse sen, büyük soruya cevap emin olun.Kolay on puan, ben en iyi cevabı seçilebilecektir.

2 Responses to “Nasıl şarkıcı için bilgilendirici olması Mozart’ın hayatı hakkında bir kompozisyon olabilir?”

  1. momosix Says:

    Seyretmek film Amadeus. Yaklaşık Mozart’ın hayat. Çok sevilen / ünlü film.http://en. wikipedia. org / wiki / (film) Amadeus_http://en. wikipedia. org / wiki / Mozart! (Müzikal)http://en. wikipedia. org / wiki / Mozart (bio)http://www. cevaplar. com / konu / wolfgang-amadeus-mozartbio:http://www. azopera. com / öğrenirler. php? subcat = composerbios & besteci = Mozarthttp://www. musicwithease. com / mozart-life. htmlUZUN bio:http://www. biyografi. com / search / makale. mi? id = 9417115UZUN çizgisi ve eserlerin listesi:http://www. onun. Caltech. edu / ~ tan / Mozartreq / main. htmlkolay okunur Kısa:http://www. essentialsofmusic. com / besteci / mozart. htmlhttp://www. kidzworld. com/article/1292-wolfgang-amadeus-mozart-biographyo “tarihin kendisine ve başkalarından caydırmaya ve şimdi bir” greats biri ile kendinden memnun bir çok olduğu için yaşamı şarkıcılar için bilgilendirici olabilir. Ayrıca zorlayıcı, başkalarından öğrenme diğer besteciler okudu. Hayatının kişisel travma çok vardı ve bu onun müzikal sürücü ve yetenek ile müdahale olur.

  2. Katie Says:

    şarkıcılar için ilişkilendirmek, sen nasıl o günümüzün müzik şekilli ve nasıl yaptığı etkiler müzik insanlar şarkı kullanılan konuşabilseydi

Leave a Reply