Nasıl senfoni evrimini katkıda Mozart’ın ‘Jüpiter’ Senfoni mi?

senfoni evriminde ne kadar Mozart’ın ‘Jüpiter’ Senfoni önemli Ben bir kompozisyon yazıyorum.Ancak, tek nedeni ben için katkıda nasıl düşünebilirsiniz ki sonradan kuşaklar Mendelssohn ve Brahms gibi diğer birçok besteciler esinlenmiştir.Başka nasıl bir katkı yaptı?Teşekkürler!

3 Responses to “Nasıl senfoni evrimini katkıda Mozart’ın ‘Jüpiter’ Senfoni mi?”

  1. John W Says:

    DYOH ve ur hawt:)

  2. suhwahaksaeng Says:

    Ne sözde recapitulations hakkında bulabiliyoruz.İlk hareketin gelişimi bölümde, ilk tema oynadığı başında duymak alt, bu bize tekrarlama başlayan konum düşündürüyor baskın.Bu hareketi gibi bir alt-egemen tekrarlama olduğunu düşünerek en az bir yazar Hatırlatmakta yarar vardır C majör sonat K 545.Burada senin gibi sorular için iyi bir bibliyografik indeksidir:http://www. lib. utk. edu / müzik / analiz /

  3. W B Says:

    Bu takma ‘Jüpiter’ Mozart’ın 41 senfoni için sert bir eleştiri değil bir fan tarafından verildi, sen Mozart’ın son senfoni aslında çok az sayıda besteciye ilham kaynağı bulabilirsiniz düşünüyorum Given. 3, sıkıcı, hareketler çekilmiş uzun bir hareket gezegeni Jüpiter = büyüklüğü 1 şaheser +. gerçek şu ki o bile Yaşamı boyunca yapılmadı bazı önemli tarihsel kanıtlar söz. Beethoven gibi zaman diğer bestecilerin yanında muhtemelen Jüpiter bir performans zaten tarafından veya bizzat olurdu zaten kendi şaheserler yaratmıştır duymuş olabilir.

Leave a Reply