Ne bazı şarkıları / bestecilerin bu benzer?

Agustín Barrios – La CatedralEdvard Grieg – Mountain King HallRichard Wagner – Vakyries of RidePeter İlyiç Çaykovski – 1812 OvertureCarl Orff – O FortunaGioacchino Rossini – William Tell OverturePeter İlyiç Çaykovski – Slavonic MartLudwig van Beethoven – Für EliseBen gerçek kişisel öneriler istediğiniz değil, genel kapaklar puan cevaplar almaya çalışırken kilit.

4 Responses to “Ne bazı şarkıları / bestecilerin bu benzer?”

 1. MAGICMAN Says:

  JUST gidin. . . WWW. Allmusic. COMSONG VEYA Artist yazın. O zaman şarkı ve benzer sanatçılar ile gelecektir.

 2. oO0eugenius0Oo Says:

  Birbirine çok benzeyen değil bunlar. Ben ilgili bulabilirim tek şey, hepsi oldukça popüler ve iyi bilinen olmasıdır. Biraz bunun dinlemek isteyebilirsiniz böylece Rachmaninoff doğrudan Çaykovski etkilenmiştir.

 3. bearcat Says:

  için Wagner’in önerilerini deneyin “Rienzi”, “Flying Dutchman” ve “Meistersinger” Die, Rossini’nin “La Gazza Ladra” ve “Algeri L’Italiana” ve Liszt’in senfonik şiirleri “Les Prelüd” ve “Mazeppa.”Müzisyen, besteci, öğretmen.

 4. mephistopheles Says:

  Eğer söz parçalar arasında Şey sadece bariz benzerlik neredeyse tüm klasik müziğin romantik dönemin altında sınıflandırılır olabilir.Bunlar genellikle çok dramatik ve duygusal çok işte ben bu listeye eklersiniz 10 rastgele seçilen adet ruh halleri vardır kesim varlık ile karakterizedir:1 Richard Wagner – ‘Prelüd ve Liebestod’ (orkestra alıntı opera ‘Tristan und Isolde alınan’4 hareketlerindeki 2 Rimsky Korsakov – ‘Şehrazat’ (senfonik şiir)3 Çaykovski – ‘Francesca da Rimini “(Dante sonra senfonik fantasy)4 Tchaikovsky – Symphony No 5 (veya no4 veya 6)5 Sergei Rachmaninov – ‘Isle of the Dead’ (senfonik şiir)6 Felix Mendelssohn – ‘Hebrides’ (veya Fingals mağara) Overture7 Jean Sibelius – Karelia Suite8 Beethoven – (Herhangi bir his 32 piyano sonatları, no. 23 ‘Appasionata’ biri çok iyi taşır)9 Beethoven – Overture Coriolan için10 Modest Mussorgsky – ‘Gece Kel Dağı’nda’Sadece bu nedenle seçim için birçok, bu sadece benim kendi favori birkaçı vardır.

Leave a Reply