Ne iyi klasik parçaları hangileridir?

Ben klasik müziği çok daha geç dinliyorum. Bach seviyorum “Meryemana ilahisi”, “Hall Mountain King ayında” tarafından ve “Richard Wagner tarafından Valkyrie of The Ride”, sonra Mozart ve Beethoven bazı random şarkılar. . . lütfen Eğer muhtemelen, o büyük mutluluk duyacağız bu besteciler ya da başkalarının herhangi bir şarkı öneririz.

4 Responses to “Ne iyi klasik parçaları hangileridir?”

 1. Unknown Says:

  Carniva Venedik Phil Smith (trompet) tarafından oynandı

 2. Doc Watson Says:

  En klasik müzik besteledi sayılmaz ‘şarkı’ music lyrics sürece. Klasik müzik genellikle kompozisyon olduğunu tipi: Senfoni, Konçerto, Sonat, Opera, Overture, menüet vs göre sınıflandırılırHepimiz sıfırdan hakkında klasik müzik öğrenme dışarı başlayın. bunun benim eski anılar eski Warner Brother’s karikatürler gelen Bugs piyano Liszt’in Macar Rapsodisi oynuyor gibi zaman ise fare yukarı ve aşağı klavye çalışan bir. Ben müziğin sevilen süre müzik isimleri tanımadan önce sevdiğim.Ama bazıları gerçekten eğlenceli, duygusal ücret müzik muhtemelen A Tema Üzerine Rachmaninoff’s Rhapsody gibi olacak Paganini ‘. Beethoven’ın Beşinci Piyano Konçertosu (İmparator), önerilerini birçok William, ve eğer, Keman için Beethoven’in iki ‘Romanslar denemek tatlı, romantik müzik gibi Overture Tell gibi. ‘Eğer muhtemelen Chopin’in piyano eserleri bayılacaksınız klasik müziğin çeşitli keşfetmek görürken. Eğer gerçek klasik müzik şarkıları Robert Schumann çoğunun yazdığı gibi yazılı istiyorsanız. Birçok insan Çaykovski’nin Fındıkkıran Süiti ve Sleeping Beauty seviyorum. Ve Handel’in Mesih de seviliyor.Eğer Beethoven’in büyük 9 dinlemek gözyaşı ve sevinç doğru hareket edecek tam gelişmiş senfoni isterseniz. Senfoni. Son hareketi Joy için ünlü ‘Ode olduğunu. ‘Ve eğlenceli öğrenme var. Öğrenme bir hayatın büyük zevklerinden biridir.

 3. josie Says:

  vivaldi ile dört mevsim

 4. Mikey :) Says:

  Burada büyük bir Top 100 listesi için başlattığını’s. Eğlenceli örnekler dinlemek ve kaç biliyorsun görüyorsun!http://www. kickassclassical. com/classical-music-popular-famous-best-top-100-list. html

Leave a Reply