Neden Mozart beyin gelişiminde bebekler yardımcı olur?

onlar yaşlandıkça Teoride çocuk uyku sırasında Mozart oynarken onları daha akıllı yapar. Bunun sebebi nedir?

4 Responses to “Neden Mozart beyin gelişiminde bebekler yardımcı olur?”

 1. bailie28 Says:

  müzik. . . . klasik müzik bir çocuk daha akıllı yapar. . hiç bu inanmak i. . onun asla çok eski onlara dinlemek için. . Kızım onu 6 sınıf yılına kadar okul ile mücadele etti. . o bant başladı. . . Şimdi ap sınıfları bir onur rulo öğrencisidir. . her zaman arkasında okuma vardı. . onları yener saymak ama burada ne i hakkında bir çocuk o kadar müzik bulunursa yardımcı olurMozart etkisi bir dönem Alfred A. Tomatis tarafından beyin gelişimi çocuklarda 3 yaş altındaki zaman Wolfgang Amadeus Mozart’ın müzik dinlemek oluşur iddiasıyla artırmak için icat olduğunu.

 2. wackybaccy420 Says:

  Harmonikler ve insan olarak beyin dalgalarını biz uyumlu frekanslara sık bu boyutta kullanın.Şuna http://youtube kontrol edin. com / watch? v = sOMiowrff0Y o zaman ne Holosync müzik olarak da klasik olarak bilinen içine bakmak

 3. RayeKaye Says:

  Teorisi Mozart’ın besteleri çok matematiksel ve idi sırayla ile çocuk parası gerektiğini uzaysal-zamansal akıl yürütme, artırabilir sayma geliştirilmiş ve o büyüdükçe olarak yeteneklerini yazıyor.Bebekler genellikle, ama müzik her türlü zevk orada genellikle herhangi bir şarkı – sadece araçlar değil, çünkü orkestra müziği tercih edilir. . . aksi çocuk sesleri duyulur üzerinde durulacak.

 4. Pat K Says:

  Sözde “Mozart Etkisi” bir mit olduğunu. Araştırma, bu konuda kimsenin istihbarat için Mozart ya da başka bir klasik müzik dinleyerek herhangi bir uzun vadeli yarar doğrulanmadı hiç.bu istihbarat artırılması kolay olsaydı iyi olmaz mıydı! onu düşünün. Tüm bebekler dahi çıkması olurdu!  Anlaşılan bazı çocuklar bu fikri üzerine ağır yükseltmeden ve medyanın alarak para yapıyoruz. O meşhur mağara hatırlattı am: “Eğer doğru olacak gibi görünüyor, o olasılıkla gerçek değildir.”Nerede o “mythbuster” adamlar biz onlara ihtiyacım vardır?Mozart Etkisi “yazarak kendi web arama yapın.” Sen ne hakkında konuşuyorum göreceksiniz.

Leave a Reply