Nedir Mozart ve Beethoven en ünlü senfoni?

Ben klasik müzik dinlemek gibi ama her şey I iTunes gidin ve Mozart veya Beethoven ben tam olarak tarafından ne kadar orada boğulmuş olsun bazı parçaları bulmaya çalışın. Ne senfoni ya da hareketleri seni dışarı ilk onay önerirsin?

5 Responses to “Nedir Mozart ve Beethoven en ünlü senfoni?”

 1. xtina Says:

  Ben Beethoven’ın Beşinci ve belki Mozart’ın Eine Kleine Nachtmusik söyleyebilirim

 2. James Phoenix Says:

  İşte bir klasik müzik koleksiyonu başlangıç için öneriler listesi. o, size birçok ile Beethoven ve Mozart boyunca spesifik öneriler bulacaksınız. Orada Amazon size mp3s yükleyebilir veya satın bağlantılardır Cd’s. Bu kılavuzu – büyük öneriler kullanarak benim klasik toplama başladı!http://hubpages. com / hub / Başlat-klasik-music-toplama

 3. Malcolm D Says:

  Senfoni, ha? Evet, bu deneyin:Beethoven’in 5 sayılıMozart No 40Beethoven No 7Mozart No 41Beethoven No 3Mozart No 35Beethoven No 9Tüm hareketleri. . . Eğer tedavi gereken bir senfoni rağmen, 3 veya 4 hareketlerde gibi bir şeydir.Sadece listede aşağı gidin.

 4. Larry S Says:

  Beethoven:3 Senfoni5 senfoni9 senfoniMozart:25 senfoni40 senfoni41 senfoni

 5. beingsmartisrelative Says:

  1) Beethoven – Symphony 5 – 1 Hareketi2) Mozart – Senfoni 40 – 1 HareketiBu en ünlü vardır.1) Beethoven # 9 – En ünlü – 4 Hareketi ama benim favori 2 Hareketi (Scherzo) olduğunu2) Mozart – 1 Hareketi 40 Senfonisi’nin hala seviyorum.3) Haydn’s Symphonies de seviyorum. Onlar klasik form daha vardır ama büyük senfoni vardır. . . Ben hiçbirini öneririz.

Leave a Reply