normal bir genç Mozart dinlemek gibi için mi?

Ben 16 oldum ve Mozart ve Enya-Ennio Morricone dinleyin. Bu normal midir? Ben diğer türler için alternatif gibi, rock gibi dinleEğer Media Player üzerinde Mozart var mı?

18 Responses to “normal bir genç Mozart dinlemek gibi için mi?”

 1. KayKay Says:

  Mozart dinlerken iyi bir şeydir! Bunlara sınıf ve yetiştirme var gösterir! Evet benim media player ve benim MP çalar yapmak

 2. BlackButterfly Says:

  Ben onun serin düşünüyorum, o sizin için rahatlatıcı müzik dinlemek ve düşünmek zamanı verir. Çoğu gençler gevşemek ve düşünmek zaman dışarı yapmayız.

 3. Thomas D Says:

  Bazı dersim var orada

 4. Destin F Says:

  normal değil sürece ur bir nerd

 5. Malcolm D Says:

  Ne normal mi? Nereden biliyorsun birçok gençler Mozart dinler misiniz? Kaç ki?Güven bana – sadece iyi bir şey olabilir. Size müteşekkir ki doğru yolda bu kadar erken hayatta olan olmalıdır.Bir şeyi, Mozart kadar iyi olduğunu, birçok şey vardır orada ki dikkatinizi hak – zaman keşfetmek için, dostum!

 6. KeepSmiling Says:

  Oh evet. Hatta daha önce bir genç oldu seven Mozart başladı! Onun müziği çok sakin ve rahatlatıcı etkisi vardır. . .

 7. Kate D Says:

  Ben senden daha büyük ve ben rock ve klasik müzik gibi müzik çeşitli dinlemek 8 yıl değilim. Ben eski kafalı ve olduğum bir Media Player yok, ama zaman zaman Mozart’ın müzik dinlerken keyif alıyorum.Ben harika, müziğin böyle geniş bir tadı var olduğunu düşünüyorum. Seni tanıyorum ve New Age müziğin klasik takdir ilk gençlik – değilsin ve seni son olacağım şüphe! bunu yaparsa sen daha iyi hissediyorum, çalışmalar onların okul yapıyoruz süre Mozart dinlemek öğrencilerin bir çok olanlar Mozart dinlemek değil daha iyi yapmak eğilimi göstermiştir.Bu yüzden müzik aşağı zevkinize koymak için çalışan insanlar tarafından güvenliginiz yok. Lise orkestrasına katılmadan veya kendi grup veya klasik başlangıç / New Age müzik fan club müzik zevklerini sizinkine benzer diğer genç insanlarla tanışmak için düşünün.

 8. geekchick Says:

  Ben 11 idi ben Buxtehude nin hayranı (bir Bach öğretmen) idi. Geri sonra tüm klasik müzik sevdim, diğerleri biraz daha fazla. Ama sonra normal olmamıştım!

 9. ThaFNPope Says:

  tamamen. i üniversitede bir birinci sınıf öğrencisine edildiği i seven biriyle arkadaş klasik müzik oldu. emin o, rap, metal gibi diğer şeyler beğendi ve techno. ama yine de onunla sürme hatırlıyorum ve o klasik müziğe onun eğlenmek için dinlemek istiyorsunuz.

 10. Ryan K Says:

  müzik gider olarak herkes seviyor, bildiğim kadarıyla kendi vardır. Size müteşekkir gibi erken bir yaşta klasik müzik keşfetmek olmalıdır. genel olarak ele olmayabilir olsa da, orada aynı şekilde insanlar yaşınızı bir yeri vardır. Ben lisedeyken, ben müziğin iki türü vardır: Klasik ve Metal dinledi. Hepimiz farklı tercihleri var. İşte böyle bu. Ve eğer sadece klasik müzik ile ilgilenen alıyorsanız, Mozart harika bir besteci ile başlamaktır.

 11. VK Says:

  Onun iyi dinlemek için başka bir besteci çıkarlarını bir dizi için en iyi bu İtalyan besteci tartışmalı olanıhttp://uk. youtube. com / watch? v = GTkzyyv0DuA

 12. wotus11 Says:

  Neden bu endişe olurdu? sizin için iyi! de diğer klasik besteciler kontrol edin. müziğin diğer tip aynı – Bazı sen ve benzeri bazı vermeyeceksin. Kendinizi iyi tat var düşünün. Ayrıca rock gruplarından klasik parçaları sürümlerini yapıyor alabilirsiniz.

 13. ClergetKubisz Says:

  Evet, tabii ki, öyle! Mutlu ki Mozart olduğunu ihtişamı keşfettiler yaşıyorum! sizin arama sizi mutlu avcılık geniş, geniş, klasik müzikten dünya! Ben aşağıdaki besteciler öneririz:Johannes BrahmsLudwig van BeethovenRichard WagnerGustav MahlerHector BerliozClaude DebussyCamille Saint-Saens (Organ Senfoni deneyin!)Giovanni da Palestrina (Papa Marcellus Mass)Josquin des Prez (tant que Vivray)Manuel de FallaGiuseppe VerdiGeorges Bizet (Carmen)Phillip SparkeEric WhitacreJames CurnowJohn Phillip SousaKarl KingEdwin Franko GoldwinFriedrich Handel

 14. Stephen M Says:

  Ben de ve tüm i dinlemek 16 am klasik müzik. Size daha akıllı bir kişi, geçici de yetenek Tanrı yakın getirmek zorundadır. Ben ve en iyi besteci dışarı orada Frederic Chopin seviyorum. Piyano sonatları büyük var!

 15. Hayley D Says:

  i çoğu malzeme (gerçi dinlemek çok Im 15 ve ben piyano çalmak çok Mozart ), ama bana aynı soruyu önce istedi güven olarak değil. Onun hiç garip değil. (Ps-youtube a adam Yiruma adında, o’s awesome!)

 16. ichgrollenicht Says:

  Evet ben 16 yaşıyorum ve ben tüm müzik türleri, özellikle klasik dinleyin. müzik her türlü dinliyor normaldir.

 17. greydoc6 Says:

  Hayır, normal değil.Ancak, bize bir rahatlama tüm gençlere rap tercih değil yaşlılar’s. Orada insanlık için umut henüz’s.

 18. Bungalow Bill Says:

  ben media player çok mozart var

Leave a Reply