oğlu öldükten sonra şarkı Mozart’ın oğlu için bir requiem olarak, oluşturma mi ne?

O Mozart requiem bir tür olarak oğlu öldü, sonra harika bir şarkı oluşan söyledi biliyorum biri. Hepsi ben biliyorum bu konuda. o ne olabilir herkes iyi bir web sitesi ya da önerisi olan var mı?

3 Responses to “oğlu öldükten sonra şarkı Mozart’ın oğlu için bir requiem olarak, oluşturma mi ne?”

  1. rdenig_male Says:

    Ben bunun için klasik müzik dinleme 50 yıl içinde hiç duymadım. sana bir şarkı için bir parça ile bir vokalist, genellikle piyano eşliğinde tarafından söylenen olarak başvuruyorsunuz Ancak, orada bir Mozart’ın eserlerinin bu isone yönü çok iyi bilmiyorum gibi olabilir.O Mozart, FX Mozart Ancak, kendi sağ küçük bir besteci onu hayatta bir oğlu olduğunu biliyorum.

  2. Stefan K feat. Dr. Nirokay Says:

    r_denig_male haklı. Ben sadece ve almanca wikipedia üzerinde biraz wikied orada hiçbir şey Mozart biri için yazdığı bir requiem hakkında bilinmektedir onun çocukların ölümünden sonra, hava bir oğlu veya kızıdır. Mozart vardıConstanze ile 6 çocuk. 4 tanesinde, 2 oğlu ve 2 kızı öldü çokErken sonra doğmuş olmak. Sadece 2 oğulları çocukluk atlattı. OnlarKarl Thomas Mozart onun 2 doğmuş çocuk ve Franz Xaver Mozart idionun son doğan çocuk. Ve, sadece Franz Xaver Mozart çok düşük yetenekli besteci ve müzisyen orta oldu dedi r_denig. ThatsTüm Seni şimdiye kadar söyleyebilirim. Ben size biraz yardımcı umuyoruz. Heidelberg / Almanya Saygılarımızla.

  3. Nemesis Says:

    Mozart’ın altı çocuklar sadece iki hayatta, bir neo-natal istatistik kendi yaşındaki alışılmadık ki hayır. genel kompozisyon açısından böyle sollama işaretlemek için büyük olasılıkla Mozart’ın aklına olmazdı, ne de herhangi bir his contempories: Bu tür derneklerin bu veya yaratıcılık Romantik Yaş ve ötesine ait mahmuzlar, ve gelişen önemi ‘öz’ olarak açık bir yaratıcı (public) endişe. Herhangi bir kompozisyon her biri chldren birinin kayıp çağdaş ister Mozart kendisi için bu tür samimi değerlendirmeler yapıldı, tarih sadece ilgili reddediyor.

Leave a Reply