Orada klasik cazip kılan Mozart’ın müziğinde ortak bir yapı mı?

Ne zaman Mozart dinlemek, her zaman her nota gibi sesler ve bir amacı vardır nasılsa müzik belli bir bilinçsiz rasyonelleştirme uyuyor. Ben Sonata biliyorum ABA biçimi vardır. Ama bir bütün olarak parça bahsediyor değilim. Aksine, ben deyim tarafından yapısını ifade anlamaya çalışıyorum. orada bilinen olup telleri ya da evrensel olarak çekici Mozart’ın müziği yapmak aralıklarla beni aydınlatacak herhangi bir müzik dalları var mı?

2 Responses to “Orada klasik cazip kılan Mozart’ın müziğinde ortak bir yapı mı?”

  1. yendyteen Says:

    Her şeyden önce biz bütün bu mozart onun döneminde yaptığı besteleri popüler yaptı calssical müzik kurmuştur biliyorum. Reg. C o bcoz Im müzik öğretmeni kullanılmış bir para, ne Im söyleyerek biliyorum. a. k. a. Mr Lover

  2. Lord of the Geeks Says:

    seninle tanışmak hemen hemen herkese Eine Kleine Nachtmusik veya Opus 41 Hum açılış barlar. Şanslar hemen olsalar bile, Green Day Mozart’dan bilemeyiz motifler tanıyacaktır vardır. Mozart çok farklı temalar yarattı ve nasıl gerginlik ve ürün yaratmak için biliyordum.dinle ne yaptığını kendi motifler en kurulması sonra. O, müzik başka hiçbir yerde gitmek zorunda artımlı kadar temalar yükseltmek varyasyonları yazıyor sonra tonik üzerinde giderir. Zaman başka bir tema ve daha varyasyon. Diğer klasik bestecilerin özenle tema ama amele dışarı nadiren sapmış. Nerede Bach başından başlığı olduğunu biliyoruz. Ama Mozart dinamikleri ve varyasyon kullanılan yol Jimi Hendrix sololarının çalıştı. Orada duygusal çevreleme diğer besteciler içinde o döneme ait bulunan küçük’s.

Leave a Reply