Bach – Matthaeus Passion – 08-09-10-11


Koopman – Amsterdam Baroque Orchestra and Soloists

25 Responses to “Bach – Matthaeus Passion – 08-09-10-11”

 1. migsrebsaber Says:

  Onlar ki klasik müzik dinlemek eğer söylemek, hatta akıllı alırsınız. Klasik müzik esinlenerek bugünün müzik, çünkü bu çok dinledim, ben müziği her türlü takdir gerekir.

 2. Maverickrad Says:

  Basitçe şaşırtıcı

 3. MCNetherlands Says:

  Neredeyse Easter’s

 4. fakincat Says:

  O başlangıçta biraz Çok düşük

 5. aftereight01 Says:

  Ben her zaman çıkmıyor bu çalışma ve düşünce bu yalnız bunun bir örneğidir. . . alınır olsaydım biraz daha yavaş.Ben erkek soprano ile de yapılan ve sesleri yüksek kayıt özellikle bir çan gibi halka çünkü titreşim çok az daha da çıkmıyor duydum.

 6. gatoulis25 Says:

  Arkadaşlarımdan birine tanrısı besteci bach arayın ve şimdi anlıyorum i kullanılmış neden!

 7. quagapp Says:

  Ben gerçekten (bir aşamada piyano hariç) herhangi bir müzik oynayamazsın ve ben daha fazla veya daha az sesi sağır değilim – ama Bach sesi – böylece size iyi seviyorum.

 8. 3NUNS Says:

  Bwilliant, yürütülmesi ya da diğer taraftan, iyi yorumlanması ve El Şef ‘önde gör.

 9. 3NUNS Says:

  @ Quagapp: Hey. Ben ve mezar kazdık zaman zaman en Schweitzeran şekilde Bach oynayabilirsiniz. Burada Ben klavsen algılayabilir inanıyoruz.

 10. theory1976 Says:

  melek parçası, melek yüz, güzel bir ses

 11. leldoryn Says:

  Çok kasvetli. . . ve oldukça iyi, bu ne hakkında Barok müzik gibi akar.

 12. quagapp Says:

  Onun çok güzel bir şarkıcı olduğunu düşünüyorum.

 13. quagapp Says:

  Ne yaparım Başka dünyada “övgü” olduğunu varsayıyorum. . . Ben Bach seviyorum ama bir drenaj kazıcı yukarıda onu veremezsiniz. Hayatımda pek çok tür manuel çalışma yaptık. Ve bu iyi gibi çalışmasıdır. Ciddi – Hepimizin “büyük” kendi yollarını bulunmaktadır.

 14. quagapp Says:

  Ne günlük yaşam boşluk “ne demek istiyorsunuz? İnsanların miyop olduğunu sanmıyorum – onlar meşgul ve başka şeyler yapmak zorundayız. . . Bu doğal ve iyidir. Ben gerçekten önemli olduğunu sanmıyorum. Hepimiz ölmek ve yok bu yüzden hiç fark etmez. Bu tabii ki trajik değildir. . Herhalde o ironik az kullanılmış. Önemli olan yaptığınız herşey mutlu bir hayat içinde olmaktır. Ama doğru ki (çoğunlukla) “övgü ne övgü talep yok bu dünyada adam sunuyor” dir. . .

 15. howdilydoodily Says:

  Kesinlikle trajik ne de paradoksal; en büyük adamlar bunu dikkate almayacaklarını söyledi -, sanatsal, mühendisler, matematikçiler ve scientistst kehanet – yaşamları boyunca gerçek övgüsünü asla.Onlar övgü ne övgü bu dünyada adam teklifleri – onların sanatı geliştirmek ve herkes için almak bilgelik ve konfor neşe getirmek aramak aramak değil, ama yakın imkansız miyop kişilerin talepleri yakalanan bir dünya için müzik günlük yaşam ya da boşluk gerçek büyüklük tanımayı

 16. alvivianspangher Says:

  sus.

 17. docarRidenza Says:

  Ne korkunç bir şarkıcı! i diye gergindim tahmin

 18. quagapp Says:

  Handel aksine – kim çok başarılı yayım oldu – Bach, Shakespear kendi hayatında, (kadar) Şimdi nerede – en azından o bilinen değildi olarak anlaşılmamıştır gibi. Ünü ölümünden sonra geldi. Aksine değil trajik eğer paradoksal. Ayrıca onun gün o arkasında olduğu düşünülen onun müzik kez ‘. “Müzik en büyük nonconformer” Glenn Gould kez onu aradım olarak.

 19. NosHabebitHumus Says:

  Sen ve Minnesota Public Radio yerinde bir İngilizce çeviri tutku tüm metin bulabilirsiniz. Sadece “Blute nur” Metin yazarak bir Google arama yapın. Bu ilk satırda kadar gelmelidir. Burada link koymak edemem. Özür dilerim.

 20. Mkamalid Says:

  kanamaya sadece: (

 21. navyboydjray Says:

  Seninle Bach hakkında aynı fikirde olmak zorunda düşünüyorum. O bir usta idi. Onun müziği saf bir sihirdir.

 22. zarakas2000 Says:

  Son derece ince belden ve bu ancak barok enstrümanlar üzerinde

 23. themusicdr Says:

  kesinlikle. deniz Bach gibi yetenek ing hayal

 24. YouFoolWarrenIsDead Says:

  Ne demek istediğini biliyorum.

 25. themusicdr Says:

  koro müziği normalde benim şey ama bach = mükemmel değildiri dont müziğe kötü bir parça yazdı düşünüyorum

Leave a Reply