Benjamin Zander: gözleri parlıyordu ile Klasik müzik


www. ted. com Benjamin Zander iki bulaşıcı tutkular klasik müzik ve hepimize yardımcı gerçekleştirmek için o bizim kullanılmayan aşk – ve uzatma, tüm yeni olanaklar, yeni deneyimler, yeni bağlantılar için kullanılmayan seviyorum.

25 Responses to “Benjamin Zander: gözleri parlıyordu ile Klasik müzik”

 1. RayCathode100 Says:

  Bunu birkaç kez izledim ve ondan I don’t lastik. Kesinlikle şimdiye kadar duyduğum en ilham verici insanlar.

 2. hero123213xdzero Says:

  hayır ben daha canlı gibi kumar oynadığı ilk parçası gibi xp anlamına

 3. skwucky Says:

  yılında Chopin’in Prelude @ hero123213xdzero e minör Op. 28, no. 4

 4. hero123213xdzero Says:

  parçası onun başında çalış nedir?

 5. qwe07 Says:

  @ Takigan @ takigan Ben çok küçük bir ölçüde katılıyorum. İnsanlar Nessun Dorma, Un bel di ve bu hat boyunca diğer aryaları seviyorum. Ama tam teşekküllü opera hakkında, amaçladığı gibi her şeyi dinlemeye bahsediyorum. şurada burada ve opera gibi diyorsun bana, bir arya sevme klasik müzik gibi zaman yalnızca, D Fur Elise, Canon dinlemek diyorsun gibi vs var parçalar bu tür, ama dinleme hiçbir yanlış yok gerçekten “opera / klasik müzik keyfi değil bence.

 6. takigan Says:

  @ Qwe07o söylenir nasıl Bu zaman içinde müzik ve daha fazlasını yapmak az şey var. Birçok kişi Paul Potts İngiliz Idol Giocomo Puccini’nin Nessun Dorma şarkı, duydum ve o şaşırtıcı olduğunu düşünüyorum. Bir opera sanatçısı dinlemek durumunda stili süre tipik bunu söylemek, pek çok insan o kadar eğlenceli olmamak ve bulacağını bile az bir şişman kadın ya da herhangi bir büyük kişi şarkı yılında gülerdi aynı şekilde gülerdi opera tarzı.

 7. ebron Says:

  Birkaç hafta kitabında “olasılığı sanat” ve inconcious bir şey hayatımda neler olduğunu düşünüyorum, bir şeyler değişiyor önce Biten, ben inmediatly, ben giderek, Birkaç hafta sonra ben kitap, ben almak için geri olduğunu düşünmüyorum düşünmek Mahler için 9 simphony bugün youtube de baktım ve Ben Zander şimdi baktım, ben bu bul, ben her gün daha fazla bir şeyin zaman tüm olası bir şey senin için iyi zaman, tüm olabilirdi kabul gerçekleşebilir olduğunu düşünüyorum olur emin insanın sahip olduğu bir A

 8. rharris63 Says:

  Victor Borge ve Anna Russell müthiş bir karışım

 9. TomValedro Says:

  bu adam bir patlama’s

 10. MrsEasyBlow Says:

  O sooo karizmatik olduğunu! İşte onun gibi çok az ppl, ve i adore onları olduğunu! everythig için teşekkürler:)) <3

 11. Azshmo Says:

  iyi şey kendisinin klasik müzik, o aslında “şeyler yüz yıl önce yazılmış demekti dedi Aslında bahsetmek hiç bir

 12. washingtondiamond Says:

  @ Adil ki klasik müzik bestecilerinin bu vokal için özel olarak yazılmış bol olduğunu unutmayın scorchedsound. postmodern kültürde birçok şey gibi basit / akılda kalıcı / rahat melodiler gibi insanlar ()

 13. qwe07 Says:

  @ Scorchedsound: ilginç, çünkü gördüm ne geliyorsa, insanların çoğu klasik müzik en önemli vokal şekli: opera sevmemek.

 14. beninsky12 Says:

  @ Scorchedsound ben senin dediklerini ama personaly çoğunlukla benim için “konuşma” herhangi bir kelime etmeden duygu vermek aslında müzik sonucu güç ile tüm müzik sevmemek katılıyorum. Yakından’s bu duyguları ne bir duygu.Plus müziğin hiçbir kelime olmadan evrensel langage olduğunu ve neden bu kadar güçlü ve büyülü’s.Ve ben inanıyorum AI evrende elektronik müzik gereken en yayılmış istihbarat ise çok ^ ^I en çok btw klasik müzik gibi

 15. jamesmusic89 Says:

  Geçen I bulmak için yine vardı bu videoyu izledim ve ben bunu yaptım: D Bu adam bir harika Genius olduğu ve bir süre sonra o konuşuyor ne kadar heyecanlı. . Ve büyük bir başyapıt!

 16. 0c4pnh4nk Says:

  Ben 12:24 gibi

 17. scorchedsound Says:

  büyük çoğunluğunu hiçbir vokal çünkü ben büyük bir nedeni klasik müzik kadar popüler olmadığını düşünüyorum. Her kişi onlar vokal melodi uğultu konum veya şarkı ile melodi şarkı favori nağme, zamanın% 99 uğultu olduğunu. Ayrıca, bir Evrimsel açıdan, İnsan sesi en heyecan verici sondaj aleti (eğer olacak) var olmasıdır. o İnsan yaşam için yararlı olduğu için büyük olasılıkla birbirine dinlemek için.

 18. bigjordan456 Says:

  Hes YPO için NEC benim şef: D

 19. WBerrySkittles Says:

  vay. . . Ben bütün vid 3 kez izledim! Böyle bir parlak hoparlör ve müzisyen!

 20. ulmehta Says:

  Harika bir sunum. . . harika bir konuşma gibi

 21. carnaticmusiclover1 Says:

  Bu brillaint olduğunu! Diye bağırdım. . . Bu melodi en iyi yer almaktadır

 22. thimmyb Says:

  Evet, Süper Maria arka planda melodi gibi tür. İşte bu beni hep mutlu hissettiriyorsun. . . . kaleler içinde özel melodi, biri bana daha gergin ve yoğun hissettiren hariç. Şimdi o görkemli, tehlikeli ilaçlar için gerek kalmadan öfori gibidir.

 23. LadFromBrad Says:

  gerçekten gözleri Shining. Keşke böyle bir hevesle bir müzik öğretmeni vardı.

 24. lvldsnr Says:

  diye sordu olarak benim büyük-büyükannesi görselleştirmek için mümkün değildi. Dunno, ben dışarı ton parçası hissediyorum.

 25. loveopera92 Says:

  06:27 belki benim en sevdiğim tırnak hiç biridir.

Leave a Reply