Büyük İcracılar 2009-2010: countertenors hakkında Andreas Scholl müzakerelerinin


countertenor sesler ve bazı favori aritsts Yaklaşık Andreas Scholl konuşuyor. www. greatperformers. org. uk

19 Responses to “Büyük İcracılar 2009-2010: countertenors hakkında Andreas Scholl müzakerelerinin”

 1. bastiantotalhappy Says:

  @ Josejuniorbr ben de hep belki yüzden kafamı ses tutulur thats kadın şarkıları söylüyor

 2. bastiantotalhappy Says:

  @ Tyotyo83 i yüksek bariton ve belki countertenor am ama hem seslerini ve BT ile söyleyebilirim katılıyorum.

 3. josejuniorbr Says:

  @ NewFranzFerencLisztPeki, canım. Bu bana çok içgüdüsel oldu. Ben hala bir çocuk ne zaman kadın sesleri enchant bana başlandı. O kadar çok sevdim ki ağzımdan da gitmelerini istedi geliyor. Ve zamanla, Ben doğal olarak ben countertenor demektir mezzo veya kontralto, bir tipical kayıt söyleyebilseydim öğrendim. . .

 4. newFranzFerencLiszt Says:

  vay. . . Gerçekten countertenor olarak şarkı söylemeye öğrenmek istiyorum. Nasıl başladınız?

 5. nehemiah28 Says:

  Eh dedim! Bizi bir sevindim buraya adam countertenors kadar konuşma!

 6. jeanpaul20012 Says:

  Doğal bir o kadar ben bir tenor ve countertenor

 7. Guichotpresident Says:

  @ Tyotyo83yanılıyorsun. Ben, bir tenor ya da bariton veya countertenor değilim neyse. Ben bir countertenor, ben şarkı için kullanabileceğiniz ses benim sesidir!

 8. josejuniorbr Says:

  Oh, Tanrım. Ne kadar boktan! Ben countertenor ve ben Bariton bir tenor olmaya çalışıyorum değilim. Bir şey olmak, şarkı söylemek de deneyebilirsiniz, ben bir mezzo-soprano veya soprano koloratür olmaya çalışırdım yemin ederim. . . kkkAhhh, biz “normal ses” deme. . . Biz baş ses ve göğüs ses (benim tenor ise) var. . . Görüyor musunuz? Zaten bir tenor değilim. Ne olur ki sesimi çok daha parlak ve rezonans yüksek kayıt olmasıdır. Ne olmaya çalışıyorum biliyor musun? Olarak Scholl kadar iyi. Hepsi bu kadar.

 9. Psychopathis Says:

  Ben tyotyo83 katılıyorum. Onlar barritones inanan d tenorun olmak ister. Bunun yerine baş kendi ses sürücüsü. Tabii ki exeptions de var. Ama nadir.

 10. tyotyo83 Says:

  Onun (aynı zamanda tüm countertenors) yalan olduğunu düşünüyorum. O normal sesle konuşuyor, o headvoice ile şarkı söylüyor, ama aynı zamanda normal sesle şarkı yapabiliyor. Normal insanlardan daha o büyü ne sonuçlar onun aracılığı ile olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle çok güzel, ancak yalnızca saf, iyi gelişmiş headvoice olduğunu. Gerçek bir tenor sesine uncomparable’s.

 11. melenmelenmelen Says:

  Ombra Mai Fu I Scholl’s duymadım ilk şarkı oldu ve bu beni üfledi. Bu çok bilgilendirici röportaj vardı ve gerçekten işitme onun yerine konuşmak şarkı ilginçti. Ne derin, tatlı sesi o var. Ne ilginç bir eşarp-soktu-içine-süveter. :)

 12. poperagurl Says:

  Kendisine böyle bir “bilimsel” bir yaklaşımla sesi hakkında konuşmak duymak ilginç. Ben de bile Konuşma sesinin fark çok kulağa rahatlatıcı olduğunu!

 13. kubinko444 Says:

  Bu videoyu yüklemek için teşekkür eder, Andreas Scholl güzel bir kişi ve sevimli, iyi bir espri anlayışıyla birlikte akıllı şarkıcı.

 14. tuffy942 Says:

  Bu çok açık bir şekilde ilk elden bilen bir adam tarafından countertenor ses, ses ve üretim, açıklar, varlık bir harika ve gerçekten kişi nice yetenekli. Bu video için teşekkürler!

 15. RussianDivas Says:

  gönderdiğiniz için teşekkür ederiz! Bu röportaj harika!

 16. BachLoveNat Says:

  ilginç. . .

 17. LoRau Says:

  Çok teşekkürler!

 18. gehaktmolen Says:

  thanks!: cool D

 19. mradaChris Says:

  Bu izlemek harikaydı.chris

Leave a Reply