Celibidache – You Do Anything etmeyin, bu 1 / 2 Evolve Let


Müzik Belgesel / 100 dak / 1992 iletken bir özelliği uzunluk portre Sergiu Celibidache, klasik müzik dünyasında bir fenomen. yapım, yönetmen Jan Schmidt-Garre Dört yıldır yakından Münih Filarmoni ve karizmatik müzikal yönetmeni ve sonuç ile işbirliği yaratıcı süreci sanatsal ve entelektüel dev ayrıcalıklı bir görünüm hem de tutkulu bir yolculuktur. Yönetmen Jan Schmidt-Garre tarafından MEDIA Co-ZDF Destekleyen Kuratorium junger deutscher Film, BMI ve LFA Aday tarafından Alman Film Ödülü Gümüş Madalya için Chicago Uluslararası Film Festivali WWW üretilen PARS tarafından üretilir. PARSMEDIA. COM

24 Responses to “Celibidache – You Do Anything etmeyin, bu 1 / 2 Evolve Let”

 1. alexmuresan Says:

  @ Muslit noktası NASIL “sabit” bir şey bulmaktı. Bir zamanlar şey bir “yorumu” olarak tespit edildi. O zamana kadar öyleydi. . . Başka bir şey (kendi düşüncem)

 2. muslit Says:

  Önce (Celibidache) bir yana onun sandalyede eğimli, oturur dinler, sonra da diyor ‘Nereden çıkmaz henüz nedir?’ Ne ölü nokta ne demek? O istirahat için A Musical Moment Bu hayat mı değil mi Belong mu? Öğrenci bilmiyor. Sonra Celibidache keman var yalnız oynamayı ortaya çıkıyor: nokta varış noktasına ölü tekrar bir cümle eksik sonra. Daha sonra öğrenci, bu düzeltmeler Ama sonra Celebidache ‘değil benim yorumlama, senin diyor. ‘Ne salak.

 3. TheEngraver Says:

  Orada bana insanların çok daha uygundur çünkü @ Bak nüfuz, ben Master konuşmak için uygun olmak, inanmıyorum, örneğin Raffaele Napoli, çok daha derin bilmediği. Ayrıca Umberto patronlar tarafından bir kitap. Masters mevcut bir seminerde I Celibidache in, orada katıldı ve bu kitabı yazmaya başladı. Ben sadece ne deneyimli söyleyebilirim. :-)

 4. catasabau Says:

  Başka romanian deha dışında gitti. . . böylece hiçbir deha ülkede kalır: D

 5. permea Says:

  Gerçekten Celibidache okudu?strordinaria deneyimi benzersiz bir eğitim (sadece bir öğretmen olarak gizlemek için) Tebrikler kadar olabilir araştırmak olmalıydı!s. s. Eğer hepimiz kulakları var! Celi ile bilginizi paylaşmak istiyorum: D isterseniz

 6. TheEngraver Says:

  O en vahşi ve korkunç sizi yok edebilir bir adamdı. Ama kötülükle yapmadım, neredeyse her zaman yanlış senin inançları yok etmek ve yaptım sonra yeniden inşa edildi. Ve ne zaman yeniden, o sevgi ve özveri ile gerçekten hareket yaptım. Bir dakika sen sert müthiş konuştu, bir sonraki dakika ben size en yakın ve büyük bir sevgi ile gülümsedi. Ve nasıl o gençlerin sevilen hatırlıyorum. O genç yaşadı. Hala bana aşkını hissediyorum.

 7. TheEngraver Says:

  Ne büyük bir servet ve benim için onur, ona rağmen uzun değil çalışıyordum. Ben sigarayı bırakmasını söyledi kaç defa bu videoyu hatırlıyorum her gördüğümde. . . Sonra, dakikada 2. 13, BT üçü erkek, benim eski arkadaşım Angel Gil-Ordóñez tanınan o “Yo Creo el orgasm ….” es duyar olduğunu Çok iyi müzisyen ve orkestra şefi kendisini. Kaç anılar. , Master, teşekkürler yaşamıştır. Ve en azından ben karşılayabilir kaderi sayesinde.

 8. helmusico Says:

  Asla cigarrette dokunma!piyanistler için en iyi tavsiye, doktor, polis, oyuncular, yazarlar, bilim adamları, genç ve yaşlı insanlar, uzun boylu, küçük, beyaz, siyah, sarı ve kırmızı insanlar;Say uyuşturucu ve alkol hakkında aynı.

 9. TenorBarbilian Says:

  Başka romanian deha!

 10. ipmoic Says:

  Ne bir sevinç izlemek için. Ve bütün bu genç müzisyenler bu deneyimi hiç unutmayacak.Garip nasıl doğaçlama parçasına sonunda ürkütücü Bartok gibi sesler – Ben zevk – ah, başarısız bir müzik eleştirmeni!

 11. GeneralDAS Says:

  Ne harika bir ilk teklif!

 12. anselmej Says:

  fransız da, Paris’te yaşayan

 13. fl0ryan Says:

  komple bir müzisyen! üstün zeka! Buna ek olarak, çok yetenekli ve müzikal ruhunda. . . ROMANYA ve vardı hala büyük müzikal değerleri olacak

 14. rextrebor Says:

  romanian deha. . . Alman ve mükemmel İtalyanca konuşuyor

 15. stefanocutilli Says:

  Basitçe büyük!

 16. trSuzi Says:

  Seni seaface88 katılıyorum!Hiçbir şey söyleyecek fazla. . .kabul et; Parsmedia bunun için teşekkür ederimne öğretici ve gür vid!

 17. bruckner26 Says:

  bir şans Celibidache ile tanışma’s herkes, ne yazık ki kutsanmış ben çok geç bu dünyaya geldi!Kim bu video yayınlanmıştır / Celi Bruckner Toplu F. yılında Benedictus rehearses belgesel Aşağıdaki bölümde kes, yapıştır lütfen. Ben bir müzik parçasının Celi öylesine tutkuyla içine gördüğümü hatırlayamadım, ve muhtemelen Bruckner en ilham alıntıdır.

 18. glitch107 Says:

  haha i roman şehirden ami nerede celibidache doğdu yaşıyor.Onun builtding hala kasaba bulunmaktadır.sözde “müzik evi”:)

 19. miguelercolino Says:

  Teşekkürler!

 20. Fuiga Says:

  hayır, tek bildiğim aslında gözlük ile orkestra yürütmektedir ilk öğrenci olduğunu, onun adı Leonardo Gasparini, o benim 2 yıl boyunca öğretmeni yürütmekte olduğunu, o kadar büyük Celi olmasıdır. Ben 02:22 de kim, ancak ilki hiçbir fikrim yok. . . ona İtalyanca, bu benim öğretmen konuşan bir

 21. miguelercolino Says:

  Üzgünüz, ne bu öğretmenin adı nedir?Ve kim Celibidache o kadar çok ondan 02:22 de beklediğini söylüyor biliyor musunuz?

 22. Fuiga Says:

  Celibidache bu öğrenci. . . gözlük ile ilk 2 yıl boyunca benim öğretmenim oldu. . . . o müthiş aynı yerde bana yoluyla koymak onu görmek elde etmektir. . . öğretim aynı sıralamasını yapar.

 23. muslit Says:

  Bir titantic kontrol freak -

 24. seaface88 Says:

  tüm zamanların en büyük iletken. . kesinlikle son titan. biliyorum ki ölümü felsefi, mistik iletken hat ile sona erdi inanıyorum.

Leave a Reply