Celibidache – You Do Anything etmeyin, bu 2 / 2 Evolve Let


Müzik Belgesel / 100 dak / 1992 iletken bir özelliği uzunluk portre Sergiu Celibidache, klasik müzik dünyasında bir fenomen. yapım, yönetmen Jan Schmidt-Garre Dört yıldır yakından Münih Filarmoni ve karizmatik müzikal yönetmeni ve sonuç ile işbirliği yaratıcı süreci sanatsal ve entelektüel dev ayrıcalıklı bir görünüm hem de tutkulu bir yolculuktur. Yönetmen Jan Schmidt-Garre tarafından MEDIA Co-ZDF Destekleyen Kuratorium junger deutscher Film, BMI ve LFA Aday tarafından Alman Film Ödülü Gümüş Madalya için Chicago Uluslararası Film Festivali WWW üretilen PARS tarafından üretilir. PARSMEDIA. COM

25 Responses to “Celibidache – You Do Anything etmeyin, bu 2 / 2 Evolve Let”

 1. prevalain Says:

  Ben ve Fransız televizyonlarında bu belgesel gördük onun tarafından büyülenmiş oldu. Biraz yorum katılmıyorum arka burada. Tüm değerli müzisyenlerin müzik onlar direk üzerinde güçlü pozisyonlar var. Yani Celidibache vardı. En önemli Bruckner veya Beethoven ya da başka bir bestecinin müziğinin nasıl onun yorumunu bize kendimizi Sublime ulaşmak yükseltmesine yardımcı olmaktır. Bu video Celi’s müzisyenler için aynı. Muhtemelen ne içindir. O bir öğretmen, bir Gourou değildi.

 2. sgabriel Says:

  ??

 3. deandusk Says:

  ne bir iletken tür sen?

 4. deandusk Says:

  senin uçak veya helikopter ya da her türlü:-j yapışmak

 5. Bautisnemo Says:

  Aptallık da ne zaman bir yüz ve bir kişi konuşmak zorunda. Aksi halde genç bir başka anonim pislik olduğunu.

 6. DDBconducts Says:

  Sonunda.bana Sense ancak.

 7. nikolaimedtner Says:

  saçmalık.

 8. DDBconducts Says:

  Megalomania şirin zaman deha ile (Kleiber) mizah (Rattle) ya da her ikisi (W. Allen) geliyor olabilirAksi halde sadece acıklı müzik

 9. martivarlint Says:

  Son bir detay: o müziği yapmak sadece bir değil, orada greateat müzisyen iletkendir ona hayat vardı: daha Horensteinn veya Barbirolli örneğin. Ve kibirli ve megaloman olmak büyük olması gerekmez!

 10. martivarlint Says:

  Bu video, paranoid ve benmerkezci kişi büyük bir “gourou” ortaya koyuyor. Ama çok bazı yorumların gibi biz duymak onu konuşuyor: gerçekten “Ben iyi bir tempo” müzik ve oyun yapmak sadece 01:00′s. Müzik sadece tempo Bay Büyük Celi olduğunu! Aslında çok büyük bir manipülatör ve akıllı onu bir efsane yaratmak için bazı hikaye kullanmaktır. Üzgünüm, onun tempo anlayışı tamamen abartılı.

 11. Gonec Says:

  bu bkz. . .

 12. rattupenigu Says:

  Küstah değil öylesine inandırıcı olsaydı.

 13. Karensquirter90 Says:

  İyi bir bağış için Fantasy yerine getirilmesiFASTLOVERFUN. . . DOT. . . COM

 14. sgabriel Says:

  Hmm. kulaklarım, celibi01 aç? Eğer bir müzisyen ya da sadece bir çılgın hayranı mısınız?

 15. celibi01 Says:

  daha cahil daha kibirli olmak için! Ne kadar büyük bir ahmak anlamak için değil olabilir ne o, ne o defalarca tekrar tekrar zaman gösterdi konuştu! Gerçekten bu çok saldırgan ve öfkeli yapabilir anlayabilirim! Aklını ve kulaklarını aç! thats it!

 16. sgabriel Says:

  ne bu diyor ya da önemi yok video klip. Celi bir şaşırtıcı kibirli sonofabitch oldu. Parametre.

 17. vasilisparos Says:

  o bir usta idi. . ve bunu gayet iyi biliyordu. . . başka bir şey, hiçbir şey daha az. .

 18. ilbacioditosca Says:

  HI Matteo ne o zaman o Furtwangler geniş tempo hakkında konuşuyor ve kimsenin gerçekten ne geniş tempo anlamak söylüyor demektir anlıyorsunuz?Ilk malzemesi olarak ses, tempo ritim müzik değil değil yapmanın bir yolu, ama ses ilk. O sonuncusu yapan olabilir. Baremboim ama onun sonuçları çok farklıdır devam dedi.

 19. Matteo7419 Says:

  Mayıs Bu özel durumda o nadir mütevazı tavrı vardı olabilir. Bu bir gerçektir ki Bay Celibidache o “biri” olduğunu düşünmüştüm. Berlin Celibidache döner “at” Bak ve dinle: «kimse Bruckner, ama çalış şimdi gerçeği kazanabilir Celibidache» sayesinde. Hepsi bu kadar.

 20. Genesisman Says:

  iyi, açıkça ne demek istediğini anlamadı. belki tekrar izlemek. . .

 21. Matteo7419 Says:

  Tanrım, ne küstahça. . . «Orada müzik beni» sonra olacak, bu yüzden “bana teşekkür konuşmak. Yazık sana Celi, tabii ki müziği, sen olmadan olacak!

 22. christopherwildman Says:

  Kimse bu gibi performans büyüklüğünü göstermiştir! İnanılmaz!

 23. thomasgordy Says:

  anlayan herkes “Star Wars” ne yaptığını anlayabilir: o onlar “güç onlarla” olmak sağlayabilirsiniz anlayış noktasına onlara rehberlik etmektedir. . .Belki saçma bir benzetme, ama o zaman bu rasyonel bir şey değildir.Jung açıkça Maestro kendi müzik Muses kucaklamak onun öğrencilerinin rehberlik görmek istiyorsunuz; girişme ve yüksek öz oynamak ve sonra olmak üzere bir onunla, birbirleriyle ve kompozisyon olarak.Sonunda, besteci bir süre için yeni bir hayat verilir.

 24. citicenkern Says:

  Dan!

 25. bruckner26 Says:

  Bruckner hayır. 4, Adagio

Leave a Reply