Darbar Sky Arts 2 HD: Aruna Sairam (Carnaüc Vocal)


Ziyaret www. skyarts. co. yayın programı için uk / darbar. Darbar SkyArts HD: Aruna Sairam (Carnaüc Vocal) Jyotsna Shrikant (keman) ile, Patri Satish Kaya (mridangam), RN Prakash (ghatam) ve Priya Parkash (tanpura) Aruna Sairam en iyi seslerinden Carnaüc geleneği çıkmaya olduğunu Güney Hindistan’da bir bu konserin yanı sıra hafif halk formları ve melodiler güzel ve nadir klasik kompozisyon zengin bir repertuar sunuyor. kesinlikle güney Asya müziği en iyi festivali Britains olarak Darbar Festival 2009 Hint müziğinin G20 zirvesi ve Dünya Müzik dergisi Songlines’tan tarafından da bir sanatçı tarafından tanımlanan Darbar Festivali olduğunu söylüyor sanatları gazeteci Jameela Sıddık herkesin beklediği ve en yüksek kalitede alır bir yer Hint klasik müzik performansları. Hint klasik müzik tartışmalı bir müziğin en karmaşık ve tam sistemlerin hiç geliştirilmiştir. Ne Vedik chants birkaç bin yıl önce gelişmiş bir müzik sistemi içine 3 yüzyıl tarafından geliştirilen başladı. Müzik sabit drone üzerinden oynanır ve performans melodically belirli ragas dayanmaktadır ve ritmik Talas tek bir melodi çizgi dayanmaktadır. Müzik sözlü aşağı geçmiştir. Doğaçlama ve yazılı notasyon kullanılır hakimdir, iskelet olduğunu. Darbar Festival Bu seri, Lopa Kothari tarafından sunulan, on Hint klasik müzik olmak üzere iki ana iplikçik sanatçıları olağanüstü performansları özellikleri, Kuzey Hint Hindistan’a ve Güney . . .

15 Responses to “Darbar Sky Arts 2 HD: Aruna Sairam (Carnaüc Vocal)”

 1. Jannagan Says:

  kumar şaşırtıcı Sathish!

 2. Rajvirdee Says:

  Ben orada oldu ve humby ki kolayca daha Aruna Ji dan zevk olabilir katılıyorum – Ancak kibarca bu performansı daha büyük bir festival kapsamında ve gibi, onun festivaller doğada mevcut performans başına bir sanatçı fazla olduğunu işaret edebilir I . . .

 3. iwanurreply Says:

  süper shaNmukhapriya!

 4. Sandyisane Says:

  Wow. . beyaz da kadın harika. . .

 5. trigaya Says:

  Basitçe Eğlenceli. O müziğin divası olduğunu!

 6. MatrimonyLesmana Says:

  etkileyici. . . ne ilahi bir ses

 7. shads24 Says:

  Orada bu konser için olduğunu, bu harikaydı. İki sorun olsa-bir akustik-it TOO yüksek sesle ve ikinci RTP için zaman vardı çok kısa idi. Eğer akşam için bir sanatçı / sabah yerine birlikte çok üzerinde bir akşam birçok koyarak mevcut eğer o iyi olurdu. Teşekkür ederiz.

 8. harigr8 Says:

  güzel, yüksek çözünürlüklü görüntü ve mükemmel ses netliği. . . kendi tipinde sınıf!! harika çalışır. . . Bu dizi lütfen daha fazla video post misiniz. . o Carnaüc aşıkların her iki kulakta n gözleri harika bir hediye olacaktır. . . nadiren biz HD AV şarkı rast gelmek. . . HATS OFF !!!!!!!!!!

 9. btphani Says:

  Kemancı mükemmel olduğunu. Çok şık! Çok sigara chalant henüz zayıf. . . . bir zevk!

 10. darbarfestival Says:

  Raag Variety Ekili pallavi için Shanmukhapriya olduğunu

 11. Ooga001 Says:

  raaga Bayan Aruna Sariam şarkı nedir?

 12. othman4715 Says:

  üstün, güçlü ve ilham verici bir müzik

 13. arularasu1 Says:

  Muhteşem olduğunu

 14. desfordtube Says:

  fantastik

 15. IndyWorldyMusic Says:

  mükemmel!

Leave a Reply