Duygusal klasik müzik yapmadan önce, Paul Collier tarafından hiç duymadım


Calvary ByPaul Collier © 2008, 2009. Tüm hakları saklıdır. DOWNLOAD NOW AVAILABLE benden buraya doğrudan. . . www. paulfromstokeuk. Benim müzik dinleme beğeneceğinizi umuyoruz com, senin derecelendirme ve yorum değeri. (Sarı düğme yukarıda:) benim kanala diğerleri için YouTube arama sonuçlarında zevk benim müzik tutmak ve ne zaman yeni müzik de marka upload sen notifys yardımcı tıklayın abone. Ben imzasız destek hayati bana ve bu yüzden büyük takdir / Ben bir plak şirketi yok am! Her ve İster her ABONE herkese teşekkür ederim İncil ya da değil, ne olursa olsun inanç, Calvary hikayesi, çapraz şaşırtıcı, derin hareketli inanıyorum ve birçok bunu birilerinin aracılığıyla bu işkence ve ölmek gidebiliriz inanmak inanılmaz buluyorum bize birçok ona teşekkür edebilmek için inanılmaz buluyorum süre. Ben bu şarkıyı yazdım bu özverili hareket düsünüyorum, bu bir o kadar çok Gözlerimi streaming bulacağını tam olarak ne zaman ki, ben bile dinleme birkaç hafta bunu için durdu yazarken keyif! Sana bu parça zevk ve ne olursa olsun inanç sizin müzik ve canlandıran derin duygu beğeneceğinizi umuyoruz. Lütfen web www ziyaret edin. paulfromstokeuk. com direk benden müzik indirmek için tıklayınız. Burada benim YouTube kanalı sayfa ziyaret edin. . . sen benim son besteleri dinlemek ve müzik (gerek yeni videolar seçmek için çalma listeleri dinlemek mümkün olacak http, her biri otomatik olarak önceki parça sonra) oynayacak dinlediğiniz için teşekkür ederim. Paul:)

25 Responses to “Duygusal klasik müzik yapmadan önce, Paul Collier tarafından hiç duymadım”

 1. heeeemoooo Says:

  hız üzerinize olsun

 2. MusicLuvers547 Says:

  @ Psalm407 Amen

 3. SpaceNebulaEX Says:

  @ Büyükanneniz AngelOfDeath454 acısız artı Tanrı ona cennette özel bir işi daha iyi bir sırada yer aldı. Sizin büyükanne sadece fiziksel bırakmıştır ama kalbinin onu canlı tutmak, nasıl benim büyükanne hissettiğini biliyorum aynı yıl ve ayda öldü ayrı ama onlar hala benimle, ben gitmek her yerde beni korumak biliyorum, dedem hala çalış ailemde pranks hâlâ burada göstermek onun yol olduğunu çünkü ölü neredeyse 7 yıldır birlikte.

 4. SarahsavedbyJesus Says:

  Çok güzel bir müzik.tüm kralların *** İsa Mesih * KING *.

 5. Aerodus Says:

  FireBirdGX Ben de aynı şeyleri hissediyorum tür @. söylememiş miydim daha iyi kendimi.

 6. karaki123321 Says:

  ama i luv bu müziği Christian im değil

 7. noeltqs Says:

  hiçbir şey gerçekten üzücü şey olsa bile ben Noe y çok duygusal hissediyorum tis dinledikten sonra dun

 8. FireBirdGX Says:

  Senin kaybı için üzgünüm. Ben aynı şekilde anneannem de vefat nedeniyle hissetti. mutlu ki tek bir özgür ruh şimdi sevilen kayıp olun. Biz hayatımızda tüm yüz trajediler, ama gücü taşımak için buluruz, bu bizi daha iyi insan yapar, ben bu şarkıyı mükemmel şekilde gösterir düşünüyorum. Bu inanılmaz bir şarkı çok’s!

 9. AngelOfDeath454 Says:

  Bu ağladığımı bana ölen anneannem hatırlattı çünkü yapılmış, neden tanrı onu benden uzaklaştırmak zorunda.

 10. kkkzzz887 Says:

  bautiful müzik. . . . büyük besteci. . .

 11. oneloveoneunited84 Says:

  görüşleri arseholes gibi, herkesin, bir tane var: p

 12. quakers101 Says:

  @ Psalm407 orada ve olan her kişi bu videoyu yorumladı olduğunu

 13. animal2k2 Says:

  Oldukça güzel. Talihsiz ki bazı çok rahatsız edici panning buldu. Aksi takdirde, almak o yukarıya.

 14. JimTheJames Says:

  @ JimTheJames Paul, bu bir başyapıt. Iyi yaratmayı konum sizin müzik nefes etkisi ve ön plana, ne olursa olsun hayatımızda oluyor duygularımız çizin. Benim okul işi, ama ben sadece durup dinledim. Kendi canlandığı bu kutsal güzellik müzik yoluyla nefes alıyor. Bu bize düşünmeyi bırakıp, yapar ve hissediyorum. Sadece güzel. Bunun için teşekkür ederiz. : ‘)

 15. JimTheJames Says:

  Ugh. . . Tüm insanlar üzerinde TRUE ya da değil, hadi’s savundu. Kimin umurunda. İsa ne iyi temsil eder. O bilinen tarihinin en moral insandı. O bizim gözleri açık öldü, ve o şans crucifixtion ve hayatta çalıştırmak zorunda kaldım, ama onun karma olduğu için kaldı. Oğlu tanrı ya da değil, onun kurban böyle bir iddiada oldu. Kaliteli, doğru, önemli değil. Ne unutulmuş asla öldü.

 16. Scottholmes135 Says:

  @ Rabastu5 lütfen bizi arayınız yok. Muhtemelen daha önce Katolik Kütle duymadım ve ne biz inanıyoruz. İzle bir veya bir gerizekalı faşist, o u belaya girer, call

 17. adrianhe Says:

  Savagekey12 eğer olduğunu bilmiyorum @, ama eminim.

 18. lyzergnature Says:

  @ SluvsJ52948 Bilim, yalnızca gibi olabilir gibi görünüyor kaydedemezsiniz ve ilgili ‘sonunda gerçeği kendini gösterecektir. her zaman yapar ‘, ben kanıt isteyebilir önce bir zombi gibi yazın?

 19. mysterynbounce1 Says:

  paha biçilmez! sevdim. . .

 20. Afg143s Says:

  Bu soooooooooooo dinlendirici.

 21. ASteveVaiFan Says:

  @ Bobcheckingin Kanıtlıyor?

 22. isthisnicktaken Says:

  hemen hemen her yorum için müzik bu kadar güzel gereksiz yere kurşun özellikle nefret dolu tartışmalar olduğunu

 23. SluvsJ52948 Says:

  @ CaliXSnowboarder dabestvidz doğru, bilim sizi kurtaramaz Eğer inanıyorsanız, sizin ve bizim ne istediğimizi inanıyoruz çünkü. Sonunda gerçeği kendini gösterecektir. her zaman yapar.

 24. Phatcass Says:

  google Doe hesabı. mindblowing.

 25. Savagekey12 Says:

  u r christian çağrı öylesine @ Rabastu5 retared? güzel.

Leave a Reply