Karajan – Beethoven Symphony No 5 – Bölüm 1


www. Musopen. com Karajan Beethoven’in 5 Senfoni yürütülmesi. Part 1 (Hareketleri 1 ve 2) Çok eski ve nadir film, artık baskı, 1966 yılında kaydedildi. www. musopen. com

25 Responses to “Karajan – Beethoven Symphony No 5 – Bölüm 1”

 1. TheJoemm Says:

  Tüm bu aptalca mesajlar neden yok herkes lady gaga getirmek için mi? Kimin umurunda?

 2. SatchmoSings Says:

  @ PokeWizKev826 Eh, haksız yere sert Ancak, örneğin olabilir, sen CAN ile, örneğin Ravel ve Stravinsky hatta bir çok güncel besteci Beethoven karşılaştırmak; her zaman hem bir felsefi noktası görüş vermediğini bitti sanatsal bir söz.

 3. singasong719 Says:

  haha, Dorian Gray’in Portresi biçimi ne zaman bu şarkıyı benim çalma listesi geldi Lord Henry Wotton bir karakter analizi okuma im. Dun dun dun dun. . .

 4. PokeWizKev826 Says:

  @ SatchmoSings Neden bile, bu videoyu izlemeden olacağını bile böyle büyük bir senfoni bilgiye sahip Beethoven’in 5, hiç kültüre sahip bir salak olsaydı? Ne cüretle böyle bir bilgisiz suçlama yapmak, ben sadece kendi düşüncelerini ifade ettikleri, sen böyle bir imbik tamamen ve tamamen yetersiz yersiz olduğunu.

 5. ChundomanX Says:

  Bu lady gaga, yeşil gün, compred ve comercial palavra çok miktar sadece gerçeği iyi müzik yetenekli bir kişi tarafından bestelenmiş, onun karmaşık anlaşılmaz vardır. .

 6. Pslm91v14n15 Says:

  Bleh, orada lady gaga ve Beethoven arasında dağlar kadar fark var. O mutlak dahi, ve o. . . iyi daha giyeceğini [böylece açığa] pansuman durdurmak ve bazı edep sahiptirler. dedi ve yemin olmadıysa hemen ilgili tüm şarkı değildi. . samimi ilişkiler. . o güzel, ama o mahvediyor’s. -Nod-

 7. gladio4ever Says:

  @ SatchmoSings?? Sizin için iyi. . . ve?? Yazdım bir şey ve açıkçası ben uçan bir f. vermek dont SIFIR releveance Yazdıklarınız var . . Siyah insanların mahallede bir etkinliğe katılmak durumunda. . .Ne zaten senin noktası NEDİR?

 8. xmalachupavax Says:

  SatchmoSings Hiç bu pop karşılaştırmak didin’t @ bahsettiğinizi yıldız.Tüm Dediğim edenlerin aslında yanlış yapıyorlar.

 9. SatchmoSings Says:

  @ Hala çağdaş “pop yıldız” ve insanlar için klasik müziğin çağdaş alanında Beethoven kıyaslanıyor xmalachupavax, ben neden bu kadar sizin için zor anlamak bilmiyorum ki, belki bir şey var “çeviride kayıp.”

 10. xmalachupavax Says:

  SatchmoSings onları karşılaştırarak değilim @. Ben Beethoven gerçek müzik ve günümüzün”sanatçı”yapılmış gibi insanlar karşılaştırmak aptal neden gösteriliyor.

 11. doppelmof Says:

  Lady Gaga “ile Karajan, Beethoven ya da başka bir ana karşılaştırarak” dur. . . . lütfen!

 12. Juliusthebastard Says:

  Sanırım tüm küçük kaltaklar gibi savunarak gördüm ne Beethoven derdi merak ediyorum. . .

 13. Jimboslice2310 Says:

  Herkes chill out. Beethoven u gibi bir dahi bütün olduğunu bilirler. Lady gaga dan u fazlasını yapabilir düşünüyorum. . . O juiliard mezun oldu. O son derece iyi piyano çalar. Ve o iyi bir sesi var. Shes korkunç değil. Beethovens r inanılmaz im benim düşüncem çalışır. O sağır ve dilsiz oldu. Düşünün ne gibi onun için ve bu başyapıtların o ile ilgili yazı. Her iki r çok yetenekli.

 14. Jarajofife Says:

  @ SatchmoSingsOh, hayır, hayır. Hakiki avrupa ahmaklık utanç verici bir tek biz Asalet’s egemenliğinde yüzyıllardır edilmiştir hatırlıyorum: Her salaklar arasında ayıp bir anlam vardı, entelektüel aristokrasi kendileri tarafından recongnized bir tür. varlık embesil O gurur oldukça yenidir ve hte 50s & 60s Kuzey Avrupa’nın kültür kolonizasyonu ile birlikte, bütün bu bok pop kültürü ile.İspanyol iç savaş, faşizm ve batıl ile mücadele. . . Çok karmaşık bu ortam için

 15. SatchmoSings Says:

  @ Ben bir Yahudi ve Siyonist ve remark kulüpler boiragirules güzel ve oldukça için çağırılmamış cahildir; von Karajan ve hiçbir Nazi müthiş oldu.

 16. SatchmoSings Says:

  @ Jarajofife ne aptallık Avrupa amerikalılaştırma üzerinde bulunuyor suçladığım için teşekkür ederiz; hem oldukça yakın geçmişte ve bugünkü Avrupa’nın bakılırsa, ben inanç Avrupa ahmaklık en çok yerli olan duyuyorum.İspanya İç Savaşı ve Kilisesi, Komünizm ve Franco ile çatışma bu oldukça iyi bir örnek olacaktır.

 17. Jarajofife Says:

  @ SatchmoSingsbu kıtanın idealize etmeyin. Avrupa eşek dolu, en americanized bölgelerde özellikle de: Kuzey Alpler kadar,:-s. güney Alpler kadar sadece ilkel ve banal, XD vardır.Ben bir sürü gibi yorumlar, btw.Sağlık

 18. SatchmoSings Says:

  @ Gladio4ever benim şehirde biz opera ve yazın ise parklarda senfoni var, pek sırıtmak her siyah insanların sizi temin ederim.Ayrıca, siyah insanlar genellikle bile uzaktan yüksek kaş kültürel etkinliktir şey gitmek gerekmez; bir “sanat evinde siyah insanların asla görmek,” örneğin.(Bilmeni şüphe ne bir “sanat evi” siz “” o googled ettik sürece olduğunu.)

 19. SatchmoSings Says:

  , Bir çağdaş pop star değil, pek çoğu oldukça yetkin daha fazladir Beethoven’in alan, çağdaş insanlar onu karşılaştırmak oldukça aptaldır hata yaparken @ xmalachupavax Beethoven çok özeldir.Bu “ev isimler insanlar değiliz,” onlar besbelli içinde “para” yani gözlem için değil şimdi İKİ sayıları yanlıştır.

 20. SatchmoSings Says:

  @ ScorchinBeats Lady Gaga çok güzel IS ve o da çok eğlenceli ve ben, onun ne yaptığı gibi itiraf etmeliyim.O bir POP STAR değil, bir sanatçının.

 21. SatchmoSings Says:

  PokeWizKev826 ben aynı fikirde değilim @; şey büyüklüğünün neden Beethoven gerçek sanat olarak kabul edilir ve Lady Gaga sadece bazı pop yıldızı olduğu gibi tüm satırları arasında kabul edilebilir.Nitekim, daha çağdaş bir klasik Composer Beethoven karşılaştırmak doğru hiçbir kültüre sahip bir salak çünkü Ancak tabii ki size görülmedi olacaktır.

 22. SatchmoSings Says:

  @ Arrrz0rrr9 O annenin, ibne’s!

 23. SatchmoSings Says:

  @ Dbrat563 Beethoven için Lady Gaga karşılaştırılması ile ilgili olarak alır ahmakça olduğunu.onun eş olarak yaptığı müzik, bilgisayar kontrollü parmak boyama Beethoven yanında.PS, I Lady Gaga gibi yapın ama, bir Beethoven e kadar “sanat” diye, ah karşılaştırmak çok saçma ötesinde; herhangi hafif ünlü, eski zaman caz müzisyeni Lady Gaga daha müzisyen daha oldu.

 24. SatchmoSings Says:

  @ Fuzzyballs01 Ben oldukça zor olduğunu bulmak, bir Avrupa, bir çok aptal ve eşek isteyeceğini gibi.

 25. sp0590 Says:

  i bulmak o özellikle oyuncular sadece erkeklerin ilginç. acaba onlar fark varsa o zaman.

Leave a Reply