Kreisler – Love Song


Başlık: Fritz Kreisler – Liebeslied Vikipedi, Fritz Kreisler (2 Şubat 1875 29 Ocak 1962) bir Avusturya doğumlu kemancı ve besteci; onun günün en ünlü kemancılarından biri. O tatlı sesi ve anlatım phrasing için belirtilmektedir. neslinin çok büyük kemancı gibi, o da hemen tanınabilir kendi gibi bir karakteristik ses üretti. O Fransız-Belçika okulunun bir kemancı olmasına rağmen, onun tarzı yine gemütlich (rahat) öncesi savaş lifestyle Viyana anımsatır.

25 Responses to “Kreisler – Love Song”

 1. nickoicool Says:

  Bu müthiş olan Rachmaninoff piyano versiyonu!

 2. Patternpop Says:

  @ Angeliqueblake Mutlu Anneler Günü!Ayrıca konuşurken i tam cümleler bebek yardım öğrenmek harika bir yol daha hızlı konuşma ve kendi küçük zihin geliştirmektir.

 3. Patternpop Says:

  @ AngeliqueblakeOh beni o inşaat güven! Benim çok sevgili annem benim için ben onun karnında bu kullandı.Hala klasik aşk ve yüksek IQ var.

 4. blakewtf Says:

  Merhaba, Avusturya selam!Bu şarkı LiebesLEID denir Liebeslied değil.One Love Song (Liebeslied) Love diğer Pain (Liebesleid) anlamına gelir

 5. angeliqueblake Says:

  im 5 aylık hamile ve klasik müzik hayranı değilim. . ama whn benim dedi doktor onun benim bebeğim için iyi olduğunu. . . i birkaç deneyin. . Bu şarkı bulundu. . çok ve melodi sakin sadece mükemmeldi. . . şimdi i klasik müzik benim süre onun zihinsel yeteneğini geliştirmek için bebeğimi yardımcı kendi relax toplamaya başlıyoruz:) seviyorum. .

 6. MoGotMilk Says:

  @ SweetManiacDeluxeim dürüst biraz Ne diyeceğimi olarak, çok fazla biraz gülümseyen im karıştı.

 7. MoGotMilk Says:

  @ Sweet Maniac Deluxe:) Aşk aşk

 8. SweetManiacDeluxe Says:

  Bana ne söylemek istiyorsun @ MoGotMilk?? :)

 9. MoGotMilk Says:

  @ Sweet Maniac Deluxe:) Aşk slied

 10. MoGotMilk Says:

  @ Licoricestichayır, thats dosnt 18. yüzyıl müziği 19. yüzyılda sadece benziyor demek gibi.

 11. licoricestic Says:

  melodi fidanlık şarkı Şşş küçük bebek gibi biraz sesler değil mi?

 12. watchmeshine22 Says:

  @ Azyome hahahhaha teşekkür:) i ♥ benim müziği seviyorum

 13. azyome Says:

  @ Watchmeshine22 cool! senin gibi a. . . . müzik bilen makine lol

 14. watchmeshine22 Says:

  @ Azyome hayır yok!! i love rock, pop, metal, indie, oldies, jazz, hip hop, r & b ve diğerleri çok adil ve bubblegum pop bluegrass değil! : P blehh. . . ama sadece bu zaman i rahat am i love klasik dinlemek için çünkü bu sadece öylesine huzurlu ♥

 15. azyome Says:

  @ Watchmeshine22 gerçekten u rock seviyorum!

 16. SweetManiacDeluxe Says:

  @ Jessmith444″Sevgili aşk” olur “canım” ;-) aşk

 17. SweetManiacDeluxe Says:

  @ BooreliusEvet, “Liebeslied” anlamına “Love Song”, ama başlık yanlış, o “LiebesLEID olmalıdır” yazılır, ne “” Love’s Sorrow demektir

 18. girlinHK14 Says:

  @ Dmgcat btw, sınıf arkadaşlarım ve arkadaşlarının çoğu da bir enstrüman çalmak, ve hepimiz en az bir Grade 5 var. (I Grade 8 gidiyorum.)

 19. girlinHK14 Says:

  @ Dmgcat ah, sağ, ben ve ben 14 kulüpler hem pop ve klasik dinle – yoksa ben demek, ben klasik bir çok daha pop daha dinleyin. i, klarnet çalmak okul orkestrası katılmak ve pop şarkı CD’leri daha klasik müzik CD’leri ev vardır. ve oh, i her zaman bu müzik için bu kanal geliyor. Bu oldukça fazla bu kadar değil TÜM gençlere u gibi cahil çocuklar olduğunu söylüyor u gösterir.

 20. XendmustB2 Says:

  @ Ben dmgcat Hey sadece 15 ve henüz ben ordayım. Bu ne i Rap müzik benim yaşımda insanlar nefret ediyorum. iyi müzik çok popüler gibi şimdi i gibi daha az popüler ve i 2012 tarafından insanların pantolonunu onların arka aşağı asılı giyen göreceğiz değil mi vermek oluyor Yorumu Rap gönderiyorum olur zaman Ama ben de nefret ediyorum. Şimdi Rock veya alt türler Emo, Alternatif, Punk daha popüler alıyorsanız ve üzgünüm çünkü ben onlar gibi onlar popüler eskisi. Şimdi bu nedir hiç umut

 21. jessmith444 Says:

  @ O sevgili i düşünmek bayıldım boorelius

 22. baconstory Says:

  @ Dmgcat16 ve im burada öyle?

 23. BigT020 Says:

  kimse nerede kaydedildi biliyor mu?

 24. boorelius Says:

  Liebeslied, “Love Song” anlamına gelir değil mi?Harika!

 25. mikelet94 Says:

  Şimdi bu parça oynarken ve güzel olduğunu!Miquel

Leave a Reply