Mozart Senfoni No 41 “Jupiter” / Leibowitz / Pt. 1 (3)


Rare. Rene Leibowitz Kraliyet Filarmoni Orkestrası (1962) Rene Leibowitz (1913-1972) Varşova doğdu yapar ama Paris’e gençler taşındı ve orada uzun ve şanlı iletken başladı. Özellikle çağdaş müzik ile ilgilenen, o Webern ve Schoenberg ile çalıştı ve on iki tonlu müziği ayrıntılı bir analiz yazdı. instrumental renklenmesi için keskin kulak (Ravel onun orkestrasyon öğretmen) idi belirgin çift orkestra için C Bach’ın Passacaglia ve Füg gibi eserler onun kaleydoskopik transkripsiyonları (idi!). Ama en iyi Klasik ve Romantik repertuar birçok zımba onun çoğu oldukça kişisel renditions tanınır. İşte Part 2 www. youtube. com

25 Responses to “Mozart Senfoni No 41 “Jupiter” / Leibowitz / Pt. 1 (3)”

 1. pinwit12 Says:

  lol i canlı klasik musci herkes benim sınıfta bundan nefret eder iken

 2. johnjam13 Says:

  ben 3 yıl yaşlı ve ben iken benim matematik çözme mozart dinleyerek aşk egzersizleri

 3. Wingvictory1979 Says:

  Musik küreler ne Mozart boyunca vivaldi ve Beethoven ile iyi olmasıdır.

 4. davlor86 Says:

  Bu gerçekten büyük Mozart senfoni olduğunu

 5. Danielnoctis Says:

  @ TheMuffinSamurai Buna uygun maliyetli değil çünkü öldü. daha sonra yıl zamansız taşlarla sonra bazı piliç için meme implantları vermek gelip alacak sanatçılar yetiştirmek için çok maliyeti gibi Evet, müzik uzun bir endüstri haline gelmiştir.O dönemde çünkü insanlar bitti o bitti ve o dönemde biz neden, bizim akıl çünkü bu efsaneler, geride parçaları olurdu hiç bitmemiş eğer eminim daha fazla zaman geçirir rafine alır.

 6. gatoulis25 Says:

  @ TheMuffinSamurai hayır ölmediğini sadece biz öyle çok hayal olarak bach conterpoint ile müzik eğitiminin sadece meselesi ama hayal gücü ve iyi bir eğitim de önemli değil, şu anda müzik eğitimi çalışmasını conterpoint üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız

 7. anthonyvandehee Says:

  bir roland ile oynanan al ve bir davul makinesi hayal!?

 8. 6motion6 Says:

  Bu parça seviyorum. Adler Planetarium en iyi yerlerden ben duydum oldu. Müze rahat nereye bir arkanıza yaslanıp ve bir gökyüzü gösteriyi izlemek sandalyeler vardır.

 9. ornan111 Says:

  hiçbir şey duyamıyor

 10. dmitriybor Says:

  beethowen mozart bach en iyi Dmitriy Moskova itibaren

 11. iEmma1997 Says:

  Ben 12 ve ben mozart aşk, o en insperational kişidir

 12. shaggy5678 Says:

  TUUUUUUUUNE !!!!!!!!!!!

 13. Lillefixit Says:

  @ Sisepofa o kadar tutun. Benim 8 yaşındaki kızı mozart hayrandır:)

 14. Lillefixit Says:

  @ TheMuffinSamurai onun bu an farklı dönemin çünkü. Büyük Barok bestecisi sadece edildi. Geri zamanında. size ya da diğer bunu memnuniyetle olacaktır eminim 2000 getirinceye kadar iyi bir şey getirebilir eğer. ama zamanlarının müzik yaptı. Hard düşündüğümüz gibi ve müzik yolu şimdi farklı çalma ile copete için.

 15. KudoKaitou Says:

  @ Alexvananrooyyy biliyorum. i film Amadeus gördüm.Ve bu beni gerçekten yetenekli insanları önce (70) genç ölmek görmek çıldırtıyorMozart, Bethowen, MJ, Elvis Presley, EKT.

 16. alexvananrooyyy Says:

  KudoKaitou insanlar nasıl şaşırtıcı gerçekten ölümünden sonrasına kadar olduğunu fark daha hiç @. bakıyorum bugün demek. onun müzik sadece şaşırtıcı olduğunu düşünüyorum. i onun müziğe zaman insanların tepkileri görmek istiyorum

 17. SierraHitsuzen Says:

  biz onu *** sigh ** Requiem var en azından @ KudoKaitou soooo iyi !!!!!!! olduğunu irae ölür

 18. edenthestar98 Says:

  Ben 10:00. Ama klasik müzik bu tür LOVE. . . o, ruhumu rahatlatır da onun gibi bir besteci olmak isteyen diğerleri ilham veriyor. . .

 19. KudoKaitou Says:

  Ayıp diye bir genç yaşta öldü nasıl.ve hatta uygun bir mezar almıyorum.onlar sadece 100′ler diğer ceset ile büyük bir bütün içine bedeni dökümü.

 20. taylorconscious Says:

  @ Ben size çok klasik müzik gibi memnunum sisepofa. Ben ve 13 am sadece büyük malzeme ben 12 yaşındayken sevme başladı.

 21. DrMerkwuerdichliebe Says:

  @ TheMuffinSamuraiSanatı ölmedi, birkaç modern ustaları ile hayatta, İkinci Viyana Okulu, gibi Hindemith, muhtemelen Stravinsky ve onların mirasçıları.

 22. myjunno Says:

  şaşırtıcı. . . .

 23. SpartanGraffiti Says:

  sisepofa çocuklar daha az yargılayıcı olabilir @ ki bir görüş onların aklında bir şey hakkında oluşturdular aksi söyledi olmayacak yetişkinler,klasik müzik inanılmaz:)

 24. bubblestickboy Says:

  @ Sisepofa im 15 çocuk ve hiç kimse fuck i saygı lütfen ama insanlar bunu ama dayanamıyorum verir. ama sizin için iyi

 25. crosbyj25 Says:

  o değil onun hayır, melodik ve progressive türleri başta olmak üzere birçok metal gruplarından mozart ve diğerlerinden doğrudan ayet ya da ilham almış. öylesine bir deyişle ama büyük henüz geç mr T “kadar aptal kapamak”

Leave a Reply