Nazareth Orpheus


İsrail hükümeti kendi Arap halk arasında müzik eğitimi ihmal edilmiştir çünkü Nazareth Arap İsrail vatandaşlarının, İsrail Arap halk arasında kısmen klasik müzik teşvik etmek Orpheus, kar amacı gütmeyen bir grup oluşturdu. Orpheus müzik öğretmenleri, trenler öğrenci, işe ve klasik müzik konserleri üretir. Yapımcı: Ed Sweed (2006) Alternatif Focus Dish Network varsa, Free Speech TV, Kanal 9415, Cumartesi 20:00 at EST ve size en yakın kablo istasyonlarında. Ayrıntılı bilgi için web sitesini kontrol edin.

20 Responses to “Nazareth Orpheus”

 1. palestinianfromsafad Says:

  israel sevgilim yok oldu, ne var israeli grup var iken, Mısır var ve Filistin kökenli olduğu ken3ani ve phoenix benim kökenli kenaani filistinli şimdi israeli korkaklar gruplar, önce, böyle bir medeniyettir. ve promis geri yakında olacak

 2. akbb19 Says:

  Ben onların yetenek gençlere müzik eğitimi yoluyla ulaşmaya nedeniyle Orpheus Bu Videoyu izlerken keyif aldım. Özellikle bu kelime “iletişim, bağlantı ve takdir” gençlere ilham cesur olarak bulunan ve harekete geçmeye. Ben canlandırıcı öğrenciler, özellikle farklı enstrümanlar çalmak bir nokta üzerinde, bir enstrüman alarak bu basit hareket, yerel ve uluslararası düzeyde böyle bir etkisi olabilir olsun konuşmak duymak bulundu

 3. Mkwaipa Says:

  Orpheus Nasıralı insanlar için harika bir yoldur. Klasik müziğin tanıtılması sayesinde onların topluma açık hale gelmiştir. Onlar nasıl Orpheus onları yeteneği artık onları Batı dünyasının ayrılmış tutar klasik müziği öğrenmeye vermiş konuştum. Orpheus getirilmesi önce onlar politcally ki yaratıcı olma durdu durulmuştur. Harika müzik aracılığıyla onlar yollarını toplumu değiştirmek bulabilirsiniz ve kendilerine umut vermek olduğunu düşünüyorum.

 4. karasay7 Says:

  Bunu seviyorum. Orpheus Nazareth Arap halkına muhteşem bir hediye gibi duruyor. Müzik tanımlayabilir ve birçok bakımdan bir kültür ya da toplum değiştirin. öyle mükemmel bir yol ve anlayış kazanmak için uluslararası ve yerel toplum tarafından duyulmak için uzun oprression altında bir insan için. Umut müzik aracılığıyla. . . güzel! Çocukların büyük ve ses Edward Said sadece muhteşem!

 5. EarthWife Says:

  Bir kadın Filistinlilerin ihmal beni çok çatışma karşısında yaratıcı tarafı vardı dikkat çekti. Bu harika bir yoldur Biraz ondan almak için İsrail ve Filistinliler arasındaki geçici işbirliği sırt gibi.

 6. FamilyRoyalty Says:

  I tür Bay Duaibis şimdi biraz üzüldüm Tamam öyle. . Okulda nerede o öğretti ve ben Orpheus YAPIN öğrenmek oldu! 2 yıldır ben ?!?!?! mezun sonra Ben düşünebilirdi ki koro parçası olmak Sevilen! Wth?! SO haksız!

 7. FamilyRoyalty Says:

  Tamam, sadece bir kelime. . . Salak!

 8. experiessence Says:

  Harika fikir, müzik sanatı kullanarak ve yaratıcılık etnik / ırksal bölünme üstesinden gelmek için. Ben, Filistinlilerin Batı müzik formları öğrenme anlayabiliyorum ama kesinlikle Yahudi kökenli çocuklar da iyi Arapça müzikal geleneklerini öğrenmek için yapardı.Büyükşehir anlayış ve karşılıklı saygı arttı kültürel değişim yoluyla teşvik edilebilir.

 9. quiksilverrules14 Says:

  Gerçek şu ki İsrail yaşayan zevk birçok İsrailli Arap da vardır. Ve birçok boyunca ince Yahudiler ile olsun.

 10. luxcretia2 Says:

  aratmak: İsrail bir devlet kendi vatandaşları için?

 11. sanjosemike Says:

  Üzgünüm beyler. Yahudiler vardı çünkü Arkeolojik kanıtlar Yahudiler 3200 yıldır ME içinde en az 1000 yıl önce kendilerini “Müslüman denilen aşiretler yaşamış gösterir.” Isreal var. Onlar kimseden herhangi bir kara çalmadım. Araplar zaten işgal ve ME yaklaşık% 98 kontrol. Bu kadar yeter.sanjosemike

 12. sparrowdancer Says:

  Kabul ediyorum – utanç avivbn gör. Tüm yapmanız gereken eski bir harita bakıldığında, ya da bir Filistin ve Filistin halkına yapılmış DAİMA görmek için eski bir ansiklopedi ya da İncil okunur. Onlar kime İsa görünmesini karar verdi olanlar vardı. Belki bu onları İsrail nefretin neden parçasıdır.

 13. AkkordionBloke Says:

  Böyle bir zona olma.

 14. seifzf Says:

  Ne yaklaşık% 20 konuşuyor. . . Nazareth çoğunluğu Arap, aslında Filistin / İsrail herhangi bir şehirde Arapların büyük çoğunluğu

 15. ramiarch Says:

  yazıklar olsun aivbn. . . . Bana yazık ülkem (İsrail) yapmak. . .toprak canlı ve yaşasın barış

 16. rizaguitar Says:

  aviv. git ve o zaman çocuklar sizinle aynı akla sahip olacak annen fuck. ben hala filt kokunu alabiliyorum çünkü yakın zaman befor u yazı burada dişlerinizi fırçalayın. fuck israel

 17. avivbn Says:

  o Filistin olsaydı Idiot, hiçbir ahşap sandalyeler var ve onların evinde hiç elektrik yok Piyano ediyorum. İsrail ‘em bütün verdi. şimdi nasıl çok iyi İsrail başından beri arab insanların ile gets görüyorsunuz? Şimdi edenler tekmeyi olsun direnmek. (Filistinliler bunu hakkında ağlıyor)

 18. avivbn Says:

  Filistin? wtf o? Böyle DEVLET veya KRALLIK duymamış. Filistinliler unutma sadece o kadar sonra da fena halde İsrail tarafından bir de savaşların içinde beat edildi (“Arrg kendilerini arayarak, biz kaybettik başladı… Hmm MESLEK! Biz Filistinliler konum! Arazi bizim”… STFU oldu * punch *). Sen rasicm tek yolu çalışır düşünüyorum ama yanılıyorsun. . . Yazınızı bakmak sizi shmock.

 19. bintbaddi Says:

  mmmmm. . . . o Filistin, ama seslenmek iyi bir fikir sanırım. bir şey Siyonist toplumda ırkçılığın koşullarını iyileştirmek için. . .Edward Said ilham veriyor. . .

 20. binsbai Says:

  iyi çalışma -

Leave a Reply